Sputnik

Vzhledem ke svým kontroverzním metodám je mladá lékařka Tatiana Yurievna (Oksana Akinshina) na propasti ztráty lékařské licence. Její kariéra však možná neskončila. Poté, co je Tatiana přijata armádou, je přivedena do zabezpečeného vědeckého výzkumného zařízení, aby vyhodnotila velmi zvláštní případ, případ Konstantina Sergejeviče (Pyotr Fjodorov), kosmonauta, který přežil záhadnou vesmírnou nehodu a vrátil se na Zemi jedinečně pozměněn: uvnitř něj žije něco, co se ukazuje až pozdě v noci. Armáda však má zlověstné plány. Tatiana chce zabránit tomu, aby vojáci zabili Konstantina. A stvoření samo o sobě prospívá ničení. (C0r0ner)

Stanislaff

Film na hovno. Jedině ten mimozemšťan se celkem povedl. Jinak to celé čpí východním primitivismem, gerojstvím a falešnou touhou po míru. Kosmonaut se picne a doktorka si osvojí jeho dítě. No a zelení mozkové nebudou mít novou zbraň. Ještě, že uvědomělý ruský člověk je. 😃😃😃 ()

lubosco

Mne sa to náhodou celkom páčilo. Taký komornejší Votrelec na ruský spôsob. Technicky faj, ale ono tých efektov tam az az toľko nie je. Čo mne sa páčilo (asi som už starý) boli tie sovietske interíéry a zariadenia čo tomu dávalo takú autentickosť (príbeh je situovaný niekde okolo r. 1983). Tipojem že sa s tým moc nenadreli, keďže takých budov a interíerov bude v Rusku ešte hodne. Rovnako "zápletka" je vcelku originálna, aj keď mi to úplne fyzicky nesedelo. Treba vidieť. ()

Future Gate hledá stopy mimozemšťanů na Zemi

Future Gate hledá stopy mimozemšťanů na Zemi