Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Michael Jordan v tomto dokumentárním seriálu otevřeně vypráví o svém životě a kariéře. Obsahuje dosud nepublikované záběry z jeho poslední sezóny v NBA. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (236)

Cedr 

všechny recenze uživatele

V životě jsem neviděl zápas NBA, či košíkové obecně a basketbal jako sportovní aktivita mě tuze nebavil. Nepamatuji si ale kdy jsem takto netrpělivě každý týden vyhlížel dva nově vydané díly. Nemá smysl chodit kolem horké kaše, The Last Dance je bezkonkurenčně nejlepší dokument co byl kdy stvořen. Příběh Chicago Bulls a Michaela Jordana je fascinující a basketbaloví ignoranti jako já, kterých se sláva této hvězdy dotkla jen přeneseně, si díky své neznalosti tuto story užíjí možná o to víc. Je neuvěřitelné, že po dvaceti letech spatří světlo světa takovýhle materiál přímo ze zákulisí. Inspirativní a neuvěřitelně zábavné. ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"AND THAT LAST SEQUENCE IN THE FINAL HALF-MINUTE-PLUS IS ONE OF THE GREATEST SEQUENCES YOU'LL EVER SEE IN ANY SPORT." ----------- Absolútne majstrovské dielo a vrchol produkcie ESPN. Zimomriavky, slzy, radosť, úsmev. Žiť tými momentmi v reálnom čase muselo byť neuveriteľné... (x) (x) ()

Reklama

Pawlisman 

všechny recenze uživatele

Seriál se mi líbil a těšil jsem se na něj s hrdiny se časem sžijete. Ale je prostě přeceňované. Nevidím žádné filmařské kvality ani přínosy. Takový prostý dokumentární životopisný film, který maximálně těží ze síly příběhu a podle mě ať šáhnete v této sportovní truhlici pokladů kamkoliv, vždy dosáhnete skvělého výsledku. Přeceňované.. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Mohlo to být kratší, ale když ten materiál měli, tak proč to nepodojit. O basketu vím kulový a stejnak mě to bavilo. Dost mě zaujal Jerry Krause, vyprofilovaný jako odpornej tlusťoch, co kuje pikle. Což teda asi byl. Přesto dokázal přivést potřebné hráče a trenéry, aby byli nejlepší. A to není jen štěstí. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

naprosto famózní dokument (z pohledu sportu se mu může rovnat snad jen O.J. : Made In America,i když tam je podstata přeci jen jinde),kde těch deset dílů je strašně málo a vydržel bych to hltat další hodiny.Je úplně jedno,jestli si M.J. kladl nějaké podmínky,aby snad série neukázala něco negativního,protože tohle je jednak extrémně dobré a druhak to v mnoha ohledech M.J. ukazuje nejen jako chybujícího člověka,ale v rámci týmu také jako pěkného zmetka,který se stylem (který by v dnešní politicky korektní době asi dost probíral) snažil se svých spoluhráčů dělat ještě lepší.A ono se mu to dařilo a proto je a navždy zůstane legenda.Hodně si pak cením toho,že zde dostali prostor i ti,kteří sice byli v jeho stínu,nicméně bez nich by M.J. byl nejspíš méně dominatní - Scottie Pippen - jeden z nejlepších hráčů historie a ten nejméně doceněný,Dennis Rodman - extravagantní magor,který ale na hřišti vždy nechal všechno a není/nebylo moc lepších obranců,ale třeba i Steve Kerr,Toni Kukoč a další a další.Pro mě osobně je v tomhle navíc extrémní dávka nostalgie a těch deset dílů mě vrátilo o těch +/- 25 let zpátky,kdy jsem právě díky tomuhle týmu a Jordanovi hltal NBA a naučil sem se mít rád basket...100% ()

Galerie (15)

Zajímavosti (9)

  • Pre tento dokument urobilo rozhovor 90 ľudí. (chesterko)
  • Dům, ve kterém jsou s Michael Jordanem vedeny rozhovory, ve skutečnosti není jeho. Jordan nechtěl točit ve svém domě kvůli soukromí. Štáb tak hledal v Malibu jiné domy, které byly podle Jordanova vkusu. (Punisher)

Související novinky

Příběh Dennise Rodmana v Las Vegas se dočká filmu

Příběh Dennise Rodmana v Las Vegas se dočká filmu

30.09.2022

Píše se rok 1998, tým Chicago Bulls se podruhé v historii snaží získat třetí zlatou medaili v řadě, když se rázem jeden z důležitých členů týmu a zároveň excentrický divoch Dennis Rodman rozhodne, že… (více)

Ben Affleck začal točit svůj nový film

Ben Affleck začal točit svůj nový film

12.06.2022

Minulé pondělí započalo natáčení nového snímku Bena Afflecka (Město, Argo) o tom, jak slavná módní značka Nike v 80. letech uzavřela přelomovou smlouvu s basketbalistou Michaelem Jordanem. Obsazení… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama