Reklama

Reklama

Poslední představení

(seriál)
  • USA The Last Dance
Trailer

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Michael Jordan v tomto dokumentárním seriálu otevřeně vypráví o svém životě a kariéře. Obsahuje dosud nepublikované záběry z jeho poslední sezóny v NBA. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (232)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Mohlo to být kratší, ale když ten materiál měli, tak proč to nepodojit. O basketu vím kulový a stejnak mě to bavilo. Dost mě zaujal Jerry Krause, vyprofilovaný jako odpornej tlusťoch, co kuje pikle. Což teda asi byl. Přesto dokázal přivést potřebné hráče a trenéry, aby byli nejlepší. A to není jen štěstí. ()

Geralt z Rivie 

všechny recenze uživatele

Trochu smutné je, že předkládá do CZ dělají lidé, kteří nemají vůbec páru o sportu a pak některé věci vyznění divně. Pravda bude někde uprostřed, ale to nic nemění na tom, že to byl nejlepší hráč, který kdy basketbal hrál, ale taky nejlepší basketbalový tým. Vyhrát 6 titulů z 8 pokusů a během toho dva roky basketbal nehrát. 🎩⬇ Jerry Krause génius, který postavil tým snů, aby ho mohl následně zničit, protože se mu nedostalo dostatečné uznání od hráčů. https://www.idnes.cz/sport/basket/michael-jordan-chicago-bulls-nba-scottie-pippen-horace-grant-spor-last-dance.A200530_184340_sport-basket_ten Peace. ()

Reklama

Vyhy 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších dokumentů, jaký jsem kdy viděl. Já ani vlastně basketu neholduji, přesto mě každá epizoda maximálně nadchla a těšil jsem se, jaké záběry, fotky, informace mi přichystá ta další. Několik dojemných sekvencí se také našlo a jsem rád, že jsem mohl trochu blíže poznat život jednoho z neznámějších sportovců, kteří chodili po této planetě. Díky za skvělých deset hodin mého života! ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Já po prvních čtyřech epizodách: "OMG, co s tím všichni mají, dyť je to akorát trochu slušněji natočenej sportovní dokument o několika tak trochu namyšlenejch borcích, který si honí ego na parketách v chicagský sportovní hale..." Já během posledních šesti zbývajících epizod: "Notykrávo, jakože ty zápasy jsou tak napínavě sestříhaný, co?!? Fakt to byly na hřišti dycky takový nervy, a do toho ty životní osudy ústředního trojúhelníku Jordan-Pippen-Rodman, to prostě nevymyslíš! Sakra, zase mi došel pop-corn, rychle další díl!!" [Edit: NBA jsem nikdy nesledoval, Jordana znal maximálně z mýho guilty pleasure Space Jam, a do sportovních přenosů celkově teda taky nejsem zrovna nějakej fanda. A teď to skoro vypadá, že ze mě v roce 2020 Netflix udělá novýho fanouška Chicago Bulls. Hodně dobrý.] ()

NifKor 

všechny recenze uživatele

Když jsem seriál a jeho hodnocení viděl poprvé, tak jsem byl hodně skeptický a nemohl jsem uvěřit, že by The Last Dance mohl dosahovat takových kvalit jak se psalo, tak jsem se rozhodl to zjistit a je to mistrovské dílo. Seriál diváka pohltí hned od 1. minuty a drží až do konce. Minulost Bulls a Michaela Jordana znám, ale neznal jsem např. Scottieho Pippena nebo Dennise Rodmana a jejich minulost, takže bylo skvělé překvapení to, že i třeba v nějakém díle se věnovali i jim. Seriál je extrémně v jistých částech emocionální a tím, že to je dokument a vypraví to samotní hráči, tak to působí na diváka neuvěřitelně skvěle. Soundtrack v seriálu byl neuvěřitelně skvělý. The Last Dance je prostě masterpiece a nemyslím si, že tento rok vyjde něco lepšího.  10/10 ()

Galerie (15)

Zajímavosti (9)

  • Jedná sa o najsledovanejší dokument v histórii ESPN. (Game90)
  • Dům, ve kterém jsou s Michael Jordanem vedeny rozhovory, ve skutečnosti není jeho. Jordan nechtěl točit ve svém domě kvůli soukromí. Štáb tak hledal v Malibu jiné domy, které byly podle Jordanova vkusu. (Punisher)

Související novinky

Příběh Dennise Rodmana v Las Vegas se dočká filmu

Příběh Dennise Rodmana v Las Vegas se dočká filmu

30.09.2022

Píše se rok 1998, tým Chicago Bulls se podruhé v historii snaží získat třetí zlatou medaili v řadě, když se rázem jeden z důležitých členů týmu a zároveň excentrický divoch Dennis Rodman rozhodne, že… (více)

Ben Affleck začal točit svůj nový film

Ben Affleck začal točit svůj nový film

12.06.2022

Minulé pondělí započalo natáčení nového snímku Bena Afflecka (Město, Argo) o tom, jak slavná módní značka Nike v 80. letech uzavřela přelomovou smlouvu s basketbalistou Michaelem Jordanem. Obsazení… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama