poster

Gumídci (TV seriál)

 • USA

  Gummi Bears, The

 • USA

  Adventures of the Gummi Bears

  (USA)
 • slovenský

  Gumkáči

Animovaný / Fantasy / Rodinný

USA, 1985, 65x22 min

 • Alementina
  *****

  Uplne bych zapomnela na tenhle serial (diky Wyschi za pripomenuti ;). Prestoze jsem uz byla odrostlejsi, tak jsem si po revoluci tyhle pohadky (chip a dale a gadgetka byl druhý hit) strasne uzivala - neumerne svemu veku, ale to tehdy vsichni moji spoluzaci, myslim, ze by dnesni pubertaci neverili, ze jsme tohle tehdy žrali a navíc se za to ani nestyděli! Uprimne doufam, ze jednou budu mit deti a s temi detmi se na to budu znovu divat :) A doufam, ze se ti moji fakani nebudou chtit divat na jiny pohadky!(30.10.2011)

 • paolito
  *****

  Gumídci, Rychlá rota a My z Kačerova... To nejlepší (resp. to jediné dobré) co kdy na Nově dávali a kvůli čemu jsem každou sobotu a neděli dobrovolně vstával v 7.30. A jestli neznáte, koukněte se na youtube na úvodní znělku Gumídků ve slovenštině, je minimálně stejně tak dobrá jako ta česká, gumkáči rulez :)(22.1.2007)

 • Viktooorka
  *****

  Méééďové skáčou jako míčku gumovééé!! Jedna z nejlepších pohádek mýho dětsví :) Hopsinkovou štávu jsem si dicinky přála.. z Bručouna jsem měla strach... Babču jsem chtěla v kuchyni.. s Brumlou bych se nechtěla hádat o jídlo :) Báru a Bíďu jsem chtěla jako plyšáčky a od Brepty bych nechtěla kouzelnej lektvárek :-D(1.4.2009)

 • Tuax
  *****

  Gumídci, to byl vždy nářez a když jsem byl malý strašně jsem je měl rád. A chtěl jsem hopsinkovou šťávu. Jeden z nejlepších seriálů mého dětství. Docela by mě i lákali k opětovnému shlédnutí po dvaceti letech. Obliba v pohádkách mě nikdy neopustila a předpokládám, že jejich kouzlo by na mě působilo i dnes jako mnohé jiné pohádky z let minulých, ke kterým jsem se sem tam dostal.(31.12.2010)

 • Barush
  *****

  Nejoblíbenější seriál mého dětství, kvůli němuž se odjíždělo z chalupy dřív. Vždycky jsem se těšila, jak zase gumídci převezou tupouny v čele s Vaším Ignorantstvem. A hopsinková šťáva? Vždycky mě zajímalo, jak chutná... I po nějakých 15ti letech mě tihle méďové, co skáčou jako míčky gumové, vykouzlí úsměv na rtech.(1.11.2006)

 • - Bylo natočeno celkem 95 epizod, které daly dohromady 65 dílů. 30 dílů je totiž složeno ze dvou epizod. V České republice bylo do konce roku 2010 odvysíláno 81 epizod v 52 dílech, v únoru 2011 pak TV Barrandov v pořadu Animáček odvysílala i zbylých 13 dílů, zahrnujících 14 epizod. (max21)

 • - Úvodní znělku zpívá Robert Long. (HappySmile)

 • - V americké produkci mluvil jednu sezónu Kevina David Faustino z Ženatého se závazky, další Jason Marsden z Kroku za krokem. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace