poster

Nová dobrodružství Medvídka Pú (TV seriál)

 • USA

  New Adventures of Winnie the Pooh, The

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1988, 83x30 min

Režie:

Karl Geurs

Scénář:

Karl Geurs, Eric Lewald

Producenti:

Karl Geurs
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (33)

 • Gemini
  **

  Když teď Déčko nasadilo Púa místo příšerných Dalmatinů, zkusil jsem se cca po pětadvaceti letech dívat znovu, tentokrát se svými škvrňaty... a ne, nic se nezměnilo, pořád mi to přijde jako zrůdnost, ve které se k sobě jednotlivé postavičky chovají jako sobecká asociální hovada, a individuálně jsou jeden každý na facku nebo dvě, i když každý svým originálním způsobem;) Netuším, jestli ty duševně choré postavičky takhle vymyslel už A. A. Milne, ale Disneyho zpracování je jeden z prvních případů produkce tohoto studia, jejíž sledování by se mělo dětem zakázat... 40%(15.1.2016)

 • DaViD´82
  **

  Živě si vybavuju jak mě strašně zklamalo, když v Disneyho hodince místo všech těch Kačerů, Rychlé roty, Letohrádek, Gumídků a podobné havěti začal chodit tenhle animovaný ekvivalent nudy. Dvě * v hodnocení jsou v zásadě jen a pouze za prvního emo-hrdinu Íjáčka.(6.2.2007)

 • novoten
  **

  Velmi násilně poučné (sova, králík, Kryštůfek), velmi toporně vtipné (Pú) a jen díky dvěma postavám s občas solidním dílem. Věčně rozjuchaný Tygr a hlavně geniální Ijáček měli za to, že jsem kdysi tenhle patvar sledoval celkem často. Scénáristům totiž chyběla odvaha. Občas se odhodlali k zajímavější zápletce než obvykle, ale ta většinou skončila buď tak nevinně, až zničila celý díl nebo natolik zvláštně (ve stylu příhod v knižní předloze), že další podobné už u Disneyho projít nemohly.(5.7.2005)

 • Hakha
  ***

  Intro: http://www.youtube.com/watch?v=Y5M7St_BP_M(6.1.2008)

 • zelvopyr
  **

  Jako dítěti vyrostlému na čtení pohádek rodiči se mi z tohoto seriálu upřímně zvedá žaludek. Krystalické zdisneyování. Nevadí mi styl kresby, nevadí mi pojetí postav (vůbec ne), vadí mi přesně ta nová dobrodružství, která jsou v čelní srážce s duchem původního Půa.(12.9.2019)

 • berg.12
  **

  Bohužel patřím ke generaci nezasažené knižní předlohou. Jak mě pak mělo zaujmout něco absolutně bez děje, napětí a dobrodružství? Íáček s napichovacím ocasem opravdu nezachrání příběhy typu "prasátko šlo na výlet, ale skončilo u medvídka Pú, který musel zbaštit hrnec medu". Seriál, který mě jako malého vůbec neoslovil, ale třeba se ta poetika některým dětem (nejen jejich rodičům) líbit bude. Mimochodem, jeden kreslený pochází i z Ruska a jeho dobrodružství mají oproti těmto neskutečnou šťávu.(18.9.2005)

 • NinadeL
  ***

  Sovětskej je ale lepší ;) Moc nerozumím tomu, proč zrovna Pú u Disneye tolik zabral, když na pokračovaní Sněhurky se dodnes nereflektuje.(25.2.2011)

 • Davies182
  ***

  Pů se mi docela líbil, ale nikdy se jeho kvality ani oblíbenost nevyrovnaly například skvělým příběhům Rychlé Roty, nebo kačerům. Viděl jsem pár dílů, a nijak zvlášť jsem si postavičky nezamiloval, ona to vlastně byla i docela nuda, jak byl ten medvídek tlustý a pomalý...(9.7.2009)

 • Stegr
  ***

  60%(6.10.2007)

 • duklak2
  ****

  Kdysi dávno jsem byl velmi zaskočen, když místo mých oblíbených Kačerů a Rychlé roty se objevil na obrazovce jakýsi medvídek. Byl velmi roztomilý. Jeho každodenní dobrodružství mě velmi chytly a já se vždy nemohl dočkat dalších dílů. Tehdy dávno, já ještě jako malý svišť, jsem si každou sobotu a neděli nařídil budík a ráno vstal a hned se mi moje očička rozzářila, když jsem viděl žlutého medvídka. Mými nejoblíbenějšími postavami v tomto seriálku byly samozřejmě Pú a Ijáček, který měl neustále ve všem smůlu. Vím, že epizody skoro žádný děj neměly, ale to nevadilo. Seriál byl neuvěřitelně barevně vykreslen a všemožné barvy zde hrály hlavní prim. Dále musím zdůraznit, že díky medvídkovi jsem poprvé v životě ochutnal med, který byl tak sladký, jako všechny postavičky ze Stokorcového lesa. Hodnocení je více než jasné. Novým dobrodružstvím dávám stejně jako původním dílům 4 hvězdy.(8.11.2008)

 • 902 10
  **

  tohle nemuze byt nic jineho, nez disneyho odpoved na silny lobbing ustavu pro choromyslne (kde jak znamo penize prehazuji vidlemi). takze pozor na hlavu.(13.7.2006)

 • ARI50
  ***

  Rozhodně tahle banda v dětství zaujala a i tet to není zlé a potěší to takže seriál je vždycky lepší než film.(30.9.2018)

 • gogos
  ***

  Medvídek Pú je celkem povedená postavička a toto je jediný seriál, na který jsem se rozpomenul, že ho kdysi dávali v TV.(20.11.2008)

 • fallangell
  **

  Zatim nejslabsi medvidek Pu co jsem zatim videl.(28.5.2007)

 • halogenka
  ****

  Všichni ze Stokorcového lesa jsou v podstatě plejádou psychických poruch. Možná proto jsou mi tak blízcí. :-) Možná je to těma dadaistickýma příběhama a dialogama. A abych nezapomněla, fenomenální je český dabing.(11.4.2006)

 • Fallen_One
  **

  Asi nejnudnější Disneyovka s příběhy o Nietzschem.(15.3.2009)

 • wendelin9
  ****

  Nejlepsi detsky serial vsech dob!... Nenazrany medvidek Pu, vystrasene Prasatko, skakajici prasteny Tygrik, vecne nastvany mravokarce Kralik, oslik Ijacek, ktery je vecne mimo a mnoho dalsich zviratek tvori tak uzasnou partu, ze je vlastne jedno, ze jejich dobrodruzsvi se stale opakuji a pokud vam neni 5 let usinate nudou... No kdo by tyhle nerozlucne kamarady, kteri sou tak roztomile hloupoucci a pitomi nemel rad?.... Btw. 3D verze, ve ktere uz neni Kristufek Robin, ale nejaka mala holka, ktera spolu s Tygrem a Puem tvori sileny tym spionu v modrem je urazka klasiky :/(20.3.2008)

 • Redswif
  ****

  No prostě Medvídek Pú! Kdo by mohl odmítnout!(9.2.2007)

 • trpaslixx
  *

  Tohle je velmi osobní hodnocení, prosím neberte ho vůbec v potaz - Nenávidím k smrti medvídka Pú. Uf, to se mi ulevilo :-)(12.2.2007)

 • Šimpy
  ***

  Taky jsem to v dětství sledoval. Sice místy to bylo hodně infantilní, ale zase tu byl jedinečný věčně-v-depresích-zmítaný osel Ijáček s vynikajícím dabingem Radana Ruseva. Jeho znuděné a protáhlé "Áááách joooo." mě vždy dostávalo do kolen. Geniální postavička.:-)(24.10.2008)

<< předchozí 1 2