Hrdinové zanechali původních profesí číšníka a taxikáře a pronajali si prosperující diskotéku Brooklyn. Jejich poklidný život však naruší podvodník Kadlec, který nezapomněl, že to byli právě oni, kdo jej před dvěma lety dostali za mříže. Celou tu dobu myslel jen na pomstu. Dříve drobný podvodníček s pomocí svých kompliců, zetě Bureše a spoluvězně "Inženýra" se napojí na obchod s drogami a zahájí svou pomstu. Michal je zatčen pro znásilnění dívky, kterou v životě neviděl a Tomášovi nedá moc práce zjistit, že za vším je právě Kadlec. Dlouho také Tomáš netuší, že sympatická Ivana, která nastoupila do jejich podniku a do níž se zamiloval, pracuje také jako luxusní prostitutka a do podniku ji nasadil právě Kadlec. (oficiální text distributora)

stration

Typický debilní porevoluční film pro mládež. I Vaculík vypadá vedle Tofiho nesympaticky. Jedna hvězda za Karla Augustu. ()

PogoJoe

Trapné pokračování průměrného prvního dílu, hlavně díky nesnesitelně ubohému frajírkovi Tofimu, špatnému scénáři a nezvládnuté režii. ()

Aleee89

Tak jsem se koukla i na dvojku, když už to dávali v bedně. Jendička mě překvapila a zaujala, ale dvojka už tak moc ne. Pořád je to fajn film, na který se dá dívat, film takový trochu jiný než jiné české filmy, co znám. Sagvan tady vlastně ztvárnil skoro životní roli, protože pak už se skoro nikde neobjevil... Líbí se mi, jak kluci Kadlece vždycky vypečou, zápletka taky byla fajn, ale jinak to asi není film tak úplně pro mě. Jednička se mi líbila o chlup více. ()

kajas

A mně se to líbilo. Hezká návaznost na původní film, roztomile nadabovaná mladá Krainová, super Vašut s panem Augustou. Takže vedlejší postavy vlastně přebily význam titulních kamarádů… ()

Fanucci

Tak já jsem od Tofiho, Vaculíka (Augustu nepočítam, ten hrál dobře:-) ) nic nečekal, ale to co předváděl Vašut byla katastofa. To je příšernej herec... ()

lekr

Už jednička byla taková krkolomná ale tohle???? Nevtipný příběh s tupým scénářem a s dějem prakticky úplně stejným jako v minulém dílu. Zkrátka dvojice Tofi - Vaculík a k tomu popové šlágry Michala Davida, to mi fakt nikdy nesedlo!! ()

rakovnik

Sice se jedná o nastavovanou kaši - ty samé postavy, ta samá ohraná zápletka, nicméně stále má tento film jakýsi drive. Roztomilá je role Karla Augusty, Marek Vašut si zde zase koleduje o odpad a Sagvan o tečku. Přiznám se, že tři hvězdy jsou jakási znouzecnost, protože film podle se podle mě pohybuje mezi 4* a odpadem...takže hodnotím přibližně 2 a půl *. ()

Hennes

Většinou tady jede samá kritika, ale na počátku devadesátých let to byla česká klasika. Byli jsme zásobováni neuvěřitelným množstvím "západních" hovadin, protože to bylo IN, když jsme vstoupili do té Evropy. Tohle ale byla klasika naší doby, tak to bylo a i když je pár věcí přehnaných a přitažených za vlasy, byl to obraz této doby. A to musím vyzdvihnout Karla Augustu. No nebyl vynikající? "Hello Kadlec". ()

WoWoW

Ani zdaleka to není tak zábavné jako první díl. Příběh z Brooklynu už je jen takový slabý odvar a vše je takové dokola se opakující a hlavně záporáci nalítnou znovu na falešné cizince, i když je pravda, že Vašut patřil k tomu lepšímu v tomhle podprůměrném filmu. ()

gabin(a)

Ta hvězdička patří jen a jen Karlu Augustovi. Sagvan Tofi neztratil léty nic na své trapnosti provinčního machýrka. Simonu Krainovou jsem nepoznala - ta ucházející hnědovláska že je ta dnešní koňská hlava a ostřílená matadorka českých mol a bulváru, kterému stopro platí za lichotivé články? ()

pakobylka

Nová doba si žádá nové (nebo alespoň nějak chytře inovované) příběhy ... nelze jen tak bez přidané hodnoty bezmyšlenkovitě opisovat ze starých - a doufat, že diváctvo velkého světa neznalé vám to zbaští i s navijákem. V závěrečných titulcích jsem si kromě jiného přečetla i poděkování Policii České republiky - a marně jsem přemýšlela, zdali bylo míněno jako poklona za to, že pro potřeby české kinematografie nechala milá policie ze svých příslušníků udělat ukázkové ňoumy. Budiž jí útěchou, že podsvětí nedopadlo o nic líp. 2* ... za Lukáše Vaculíka, Sagvana Tofiho a Simonu Krainovou, kteří dělali co mohli - v rámci toho, co jim scénář a režie dovolily. ()

dr.fish

Druhý díl je úplně stejně nezajímavý jako ten první. Názorně vidno, že Simona Krainová byla i v mládí dosti obyčejná slečna...50% ()

SeanLSD

Tak neuveriteľne blbé dielo sa len tak nevidí, ale zároveň je mu to tak strašne ukradnuté, že sa nedá nemať ho rád. Ako si bezstarostne sviští na príjemnej dancefloorovej vlne, s neznesiteľne nádhernou Simonou Krainovou ( ako sa z takej bohyne mohla stať tou umelohmotnou vyblondenou kreatúrou ? ), vychutnávanými výkonmi a s kamarátmi takými, že by bolo sveta žiť aj v monzúnovej oblasti. Kritika na KAMARÁDY II zbesilo pálila zo všetkých strán a ľudia sa len hrnuli a hrnuli... Nech mi nikto nehovorí, že Soukup neumí ! Keby boli všetky zlé filmy také dobré, svet by bol krásny. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků