Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

divak84

dvojka se nepovedla tak jak mohla. Uvod je sice perefktní, jeden po druhém je odchytáván nemilosrdným Garcíou (odporně škaredá J.Roberts mezitím míchá barvu), avšak nemá to tu jiskru a atmosféru z jedničky. Navíc další antisymoatačka - Alfa beta zeta Jones je policajtak interpolu asi jako já sopránista a ten hudební doprovod kterí ji podkresluje je hrozný. Zápletka je fajn, ale diváka si nepřijde na své při takhle "veřejně" zpracovaném nápadu. Myslím si že film dojíždí na překombinovanost (hlavně hotelová scena s willisem). Díky bohu že se porkačovalo i trojkou která je již "doma" v hotelu a opět je to stará známá bombovní podívaná. ()

pipapaja

Jednička byla opravdu hodně dobrý a do detailu promyšlený film s tímto očekáváním jsem se také kouknul na dvojku ale to co se mi dostalo, bylo úplně jiné. Zaprvé sice stará parta je zpět ale drtivá většina postav je až sprostě nevyužitá a za druhé děj je tak překombinovaný že ve finálním znění je až trapný. Ano je pravda, že zazní zase pár hlášek a potěší nás staří známý ale tento film je zklamání. ()

Paity

Souhlasím s dalšími komentujícími zde, že děj je už u dvojky "parťáků" značně překombinovaný a někdy i nepřehledný. Určitě by se dal film zkrátit o nějakých 20 minut a to že v klidu. Je tu ale evidentní snaha udělat ještě větší "pecku" než, jakou byla jednička a to je podle mého chyba. Minimálně neměli jít filmaři tímhle směrem. I tak se na to dá určitě koukat a dvojka patří k tomu nejlepšímu mezi krimi-komediemi. ()

shimpy(CZ)

Naše parta sympaťáků je zpět, a ještě ve větším stylu. Dvojka mě zaujala trochu víc díky stylovosti, která je ještě více zdůrazněná než v jedničce. Nižsí hodnocení dávám ale kvůli zbytečně zamotanému ději. Na to, jak se film tváří - jako oddychová podívaná, je náročný na přemýšlení a musíte opravdu poslouchat každé slovo... Ale na svém kouzle Dannyho parťáci 2 nic neztratili. ()

jasiska

Niekedy je menej viac a to si mohli tvorcovia Dannyho dvanástky uvedomiť. Inak to však bol príjemný oddychový film s trochu preplácaným dejom v blýskavom balení. A práve za to balenie (obzvlášť hudbu) dávam štvrtú hviezdičku, inak by to bolo len na 3*. ()

Wishkah

Není to tak svižné a lehké jako první díl a je to o dost víc zamotané, ale pořád hodně zábavné. Hlavně zápletka s Julií Roberts, která hraje Tess Oceanovou, která zase hraje Julii Roberts byla moc dobrá ()

FARGO

Na druhé shlédnutí to musím o tu jednu hvězdičku zvednout. Možná to není celistvé a atmosférické jako první díl, ale pořád sem se u toho skvěle bavil. A ten jemný humor mě vždy rozesměje. ()

mirkaaa

Pokračování Dannyho parťáků už není tolik zdařilé jako první díl. Film je podle mého názoru dost překombinovaný, celý děj je už od začátku hodně zamotaný a nesrozumitelný. Stejné zůstává pouze vynikající herecké obsazení obohacené o krásnou Catherine – Zeta Jones. ()

Hanes88

No slabší než jednička, nicméně více filmových hvězd a opět dobrá akce spojená s humorem zaručuje pohodovou podívanou. Z mého pohledu 60%. ()

Xavi6

Popravdě to byla zas ta stejně kvalitní loupež jako v jedničce s o hodně nečekanějším koncem. Sice to zprvu nevypadalo jako povedené pokračování, ale naštěstí jsem se mýlil. Tady si tvůrci trochu zahráli na originalitu, která se leckde nevidí a to, že se zde objevovali pravý herci, kteří se tak i ve filmech jmenovali, docela překvapení pro mě. ()

Marrty3

Při brouzdání nejmenovanými servery s online filmy, jsem narazil na Ocean's Twelve a řekl jsem si že bych se na to po těch deseti letech mohl znovu podívat. Předtím jsem se podíval, jak jsem to zde na čsfd ohodnotil. 2** byla má odpověď. Nicméně jsem film pustil a zhlédl ho do samého konce. Poté jsem přemýšlel, proč jsem si to vlastně pustil?! Že bych očekával něco lepšího, nebo snad, že jsem se zmýlil v hodnocení. Nakonec a došel jsem k závěru, že z nudy. Ano, nuda mě dohnala k tomu, že jsem si pustil nudný film. Nebýt toho hvězdného obsazení, snímek bych pravděpodobně ohodnotil ještě hůř a rozhodně bych ho i vypnul o něco dříve. Ten scénář je tu tak mizerný, že to snad ani není možné. No, mám to pro příště, tohle už NE. ()

Macik

Nevím,jelikož jsem jedničku neviděl,tak dávám zatím za 3.Myslel jsem si,že to na sebe příliš navazovat nebude,ale při několika scénách (pro mě chladných) jsem viděl svýho souseda v kině kolikrát vyprsknout,že jsem myslel že už se dáví.... Z toho jsem usoudil,že to asi nechápu a že na vině není asi můj intelekt,ale neznalost prvního dílu...Teď jsem viděl v TV programu,že budou dávát dannyho 1. Tak to zkouknu a třeba i změním hodnocení,ikdyž pochybuju.....:-) P.S. po druhém zhlédnutí prvního dílu nechávám pořád 3 hvězdičky a to proto že už jsi ani moc nevybavuju o čem ta dvojka vlastně byla.. jen si pamatuju že to bylo zbytečně překomplikovaný.. to je jedinej feeling z tohohle filmu.. ()

lukasd

Po vynikající jedničce to pro mě bylo hrozný zklamání! Děj je místy naprosto nepřehledný,neuvěřitelný a věčné retrospektivy na záživnosti taky nepřidaj! To zas někdo trochu překombinoval scénář! ()

Klay

Po povedené jedničce vcelku zklamání. Film doplácí na přeplácanost, 12 hlavních hrdinů + nějaké ty vedlejší figurky je prostě moc. Výsledek nedrží pohromadě. Nechápu jak mohl někdo takový slepenec napsat a považovat ho za pokračování svižné lupičské komedie. Chvíli se krade, chvíli se hrdinové probírají nesmyslnými dialogy, pak se to tváří skoro jako vážné drama a celá sekvence s Brucem Willisem je zase jak z jiného filmu. Nikdo z herců nedostane příliš prostoru k předvedení svých kvalit a stejně jako postavy prosviští filmem i divák. Je to pořád stylové, pěkně natočené, ale celkem zbytečné. Soderbergh se snažil do dvou hodin namačkat příliš mnoho děje. Chvíli splašeně uhání vpřed, některé scény odflákne, jiné nesmyslně protahuje, ale skutečně propracovaného loupení jako v jedničce se tu nedočkáme. Výsledek je především rozpačitý. 2,5* ()

Jeržik

Peklo! Přesněji Soderberghovo "Hell on Earth! Po úvodní(ještě srozumitelné) a zcela průměrně natočené Amsterodamské prácičce(pak začali asi všichni nezřízeně chlastat, a ti co chlastali už předtím začali sjíždět lajnu každou lichou hodinu), vás čeká mix obsahu Soderberghova žaludku a střev zbytku výpravy. Je to zmatené, naivní, ubohé, nedávájící smysl, tupé, blbé, trapné, špatně natočené, špatně ozvučené, špatně zahrané, špatně napsané, neuvěřitelně nudné a při vakuu, které to kolem vás vytvoří, ubíhá stopáž dvakrát pomalejí než kdekoliv jinde. Za očistec, který musí přemýšlivý divák podstoupit by měl režisér platit zlatem. 30% a jednička by ve srovnáním s tímhle měla bát zařazena na filmový Olymp. P.S. Při Casselově cappueře mezi lasery se mi chtělo nezadržitělně zvracet! ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)