Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiální text distributora)

SeBig

Myslím že jsem viděl celou první sérii, znělka se mi líbila a přiběh se dal, ale kdybych to viděl teď určitě by se mi to nelibilo. ()

heyda

Stejně jako na Pokémony jsem koukal i na Digimony, ale když jsem si to teď ze srandy pustil zpětně, tak musím uznat, že Digimon nesahá Pokémonům ani po kotníky. Dabing je úplně směšný, ale tehdá jsem to neřešil a docela se bavil, takže 1 hvězdička. ()

Earl_23

U nás hodně podhodnocený animák. Ostatně se stačí podívat na IMDb. Nejedná se sice o nic světoborného, ale řekl bych, že Digimoni byli lepší jak Pokémoni. Dějově určitě. Přesto dnes tento počin ocení jen mladší diváci. ()

prome

Nehorázná blbost a výplach mozku, ale koukal jsem se na to, protože v televizi nic jiného nebylo a pak člověk chvílema kvůli tomu i vstával, ale když se ohlédnu zpět, tak nechápu co mě na tom chytlo. ()

jh666

Nechápu, že jsou digimoni v černém. Ano, není o žádný seriálový skvost, ale je to proboha seriál pro děti. Možná je to tím, že v sobě i přes svůj věk mám ještě trochu s dítěte, ale digimony jsem rád měl a budu. Vstával jsem poctivě každé ráno a četl jsem i časopis, takže za 3* dát musím. Vy co hodnotíte odpadem, podívejte se co za s****y pouštějí dětem dnes. Tohle mělo alespoň děj a vtip. Navíc zápletka s Myotismonem byla skvělá. ()

FFilipCZ

Digimony prosím né, ty jsem neměl rád a nedíval jsem se na ně. Pokémoni byli/jsou/budou jen jedni a žádná jejich kopie nikdy nebude tak dobrá. ()

zdepapepa

Při premiéře jsem to ještě lehce žral, odchován Pokémony a znalec pouze Monster Ranchera a jiných úchylovin z RTL2 nebo Cartoon Networku. V současné době (a současném výběru) všech možných i nemožných anime ovšem nevidím důvod sledovat tenhle seriál kromě nostalgie. Podobně tenhle seriál upadl v zapomnění z hlediska herního a hračkového. Sezonní záležitost, která je na sobotní dopoledne ideální, ovšem vůči seriozním anime by nevydržela ani pět minut. ()