Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiální text distributora)

Holly_Molly

Co do konzistence a nápaditosti děje je minimálně původní první série lepší než celý Pokemoni, ale i tak je to hrozně tupá lobotomická zábava na kterou se už dneska ani s nostalgickejma brýlema nedá koukat aniž by jednomu nevytekl mozek ušima.. ()

ado7

Trošku som sa špáral v MANGA seriáloch a musím povedať, že digimon si jednu* zaslúži. Nebudete tomu totiž veriť, ale sú aj horšie veci. Ešte štastie že japonci su s nimi na druhej strane zemegule ()

Janos

Berry,Lukiši,já si vás najdu vy hajzlové jedni.Pokémony a digimony hodnotím úplně stejně a to pěti hvězdičkami.Malkovitchi,tebe taky,aby ti to nebylo líto. ()

Prehistar_

Svého času sem to měl ještě radši než pokemony, dnesak bych dal odpad!, ale tehdy *****. Takže sem se rozhodnul pro kompromis. ()

sako44 odpad!

Pokemon ještě jo, ale tohle? To už je moc i na moji silnou náturu, která zvládne horory a krváky jak malinu. ()

vanadada

První a tudíž originální série jsou nejlepší... Ikdyž se může zdát, že jsou to Pokémoni v jiném provedení, nejsou.... ()

Tatsi

Pamatuji si, že jsem měla v dětství z tohoto seriálu ty nejlepší dojmy, mnohem lepší než z Disneyovek, českých blbostí a kdo ví co ještě tehdy hrálo. ()

Camfour

Jestli něco mělo takovou sílu, abych jako capart vstával tak brzo, že jsem mohl sledovat ranní DO-RE-MI nebo teleshopping s Horstem, tak to muselo být dobré. ()

mp5991

Neberte mě moc vážně :-) Ona je to z jakéhokoliv objektivního hlediska kravina. 80% dílů jede podle stejné dějové šablony - objeví se silnější nepřítel, situace začne vypadat beznadějně a v tu chvíli se u někoho objeví nová vývojová fáze aby levou zadní zachránil kámoše. Když náhodou porazí hlavního záporáka, tak se objeví, že to vlastně ještě ten hlavní nebyl, protože nějak se to na 54 dílů natáhnout muselo, ale to je problém i lepších anime. Kupodivu tu selhává i jinak dokonalý japonský dabing, ovšem korunu tomu nasazuje ten český s úvodní znělkou, která mi přišla dementní už tak v 10 letech (v seriálu jde ale zaslechnout i anglicky, takže to asi podělal už někdo před námi). Takže v podstatě bych mohl souhlasit se zdejšími odpady s výjimkou toho, že jde o kopii pokémonů. Ty seriály mají společné jen to, že se v nich vyskytují děcka a příšerky, dějově jsou úplně jinde a digimoni jsou především plnohodnotné postavy, pokémoni v podstatě jen živé zbraně. No ale abych se konečně dostal ke svému hodnocení, sakra, nechtějte po mně objektivitu u seriálu, který jsem v dětství znal snad zpaměti a stejně ho sledoval skoro každý den znovu. To prostě nejde :-) ()

raiax

Je potřeba si uvědomit že seriál jako digimon či pokemon nebyl zamýšlen jako dílo pro evropský ale pro ten Japonský... To že je potom amerika zničila už není chyba toho díla... Nadruhou strana chápu že Češpič*ky sou celkem zaostalý v rámci světové kinematografie, takže pokud to není hulice nebo vyjebace v zelený zahradě či nějaký stupidní americký "trhák co zrovna frčí" proč tomu dávat víc jak jednu * ? Vždyť ony sou ty japonský pohádky tak ošklivé a hloupé, my je vůbec nechápem! Ps. Fascinuje mě jak tomuhle může někdo dát odpad a hned na to seknout **** análnímu výplachu jaromíra soukupa :D ()