Operátor tísňové linky (Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volající, které jde o život, ale brzy zjistí, že všechno je úplně jinak. (Netflix)

Hanys_

Remake dánského Tísňového volání. Boužel jen doslovný remake, protože s tímhle týmem (Fuqua, Pizzolato, Gylenhaal + extra herci na telefonu) jsem čekal něco navíc. 6/10 ()

Randyz

Po asi půl hodině sledování jsem to chtěl vypnout v domnění, že už jsem to viděl. Až po dohledání zde jsem zjistil, že jde o americkou předělávku nedávno vydaného originálu. Film jsem nakonec dokoukal, ale žádnou přidanou hodnotu jsem v něm nenašel a přišlo mi to tedy spíše jako ztráta času. ()

filipvrbik

Originál jsem nevyděl, takže ocením one man show Jake Gyllenhaala, který to zvládl naprosto bravůrně.. Je to docela povedená žánrová jednohubka, kde se věci mění každou chvíli. Docela jsem si to užil...70% ()

Kejf.

U puvodni verze jsem pred 3 lety usnula a u tyhle jsem se musela drzet, protoze jsem mela navstevu. Takze asi tak. Chci tu hodinu a pul zpatky! ()

Mimomisu

Original jsem nevidel (a trochu se teda kaju), ale druha pulka mi prisla relativne predvidatelna a predpokladam, ze se to moc nelisi, takze silne tri, ale...nevim no. ()

Milky.

Nějaký dánský originál jsem neviděl, ale tohle mi docela vyhovovalo. Scénář asi oskara nevyhraje, ikdyž jako pro neznalého předlohy se tady pro mě našlo pár dost dobrých tvistů. Ale zato Gyllenhal tady utáhl úplně celý film sám jako největší borec. Ten chlap je talent a ještě se mi nestalo, že by mě v nějakém filmu zklamal. Atmosféra super, Gyllenhal super, co já si vlastně stěžuju. Za mě 4. ()

TheSpearCZ

Americký remake dánského populárního filmu Tísňového volání bohužel nepotěší. I přesto, že má film jen 90 minut, tak se strašně vleče a nemá co nabídnout, je víceméně o ničem a na konci vyzní do naprostého prázdna. Gyllenhaala je tu vyloženě škoda, myslím si, že by měl hrát ve filmech, které jsou o ligu výše. Jinak spojení USA remake a Antoine Fuqua už samo o sobě zní strašně a podle toho to taky vypadalo. Z těchto podobných filmů se dá vytřískat daleko více, proto to taky Fuquovi neodpustím. Čisté 2* ()

Flopik

Jake dokazuje v podstate vo svojej one mna show, prečo patrí k top hercom. Originál som nevidel, takže porovnávať nemám s čím. Ja som sa skvelo bavil a keď si zoberiem, že celý film v podstate sledujeme len volanie na tiesňovú linku a postupné rozpletenie pointy, tak rozhodne musím chváliť. Finálny zvrat troška moc predvídateľný a odhalil som ho zbytočne skoro. Inak to bolo ale napínavé až dokonca, miestami celkom dojímavé a pre mňa za solídne 4*. ()

Bezda202

Úplně stejný jak originál, kopírka 1:1. Američani zase byli líný číst titulky, tak to radši natočili celý znovu. Pro ty co originál neviděli asi ok, pro ostatní ztráta času. 2* za Gyllenhaala a technickou stránku. ()

petikacka

No toto bylo s prominutím úplně blbé, bez nápadu a velmi nevěřícné a přestože se Jake snažil seč mohl s tak slabým scénářem nemohl víc udělat.  Za mě 40% ()

Mlle

Uhrančivá sólovka Jake Gyllenhaala je silnou výpovědí o nárocích, jaké s sebou přináší práce u policie. Joe je člověk, který se už jednou spletl, za každou cenu se proto nechce splést znovu. To je však něco, čemu při výkonu svého povolání zabránit zkrátka nemůže. Líbí se mi, že po sérii otázek, které si v průběhu důsledně monotónně plynoucího případu volání na tísňovou linku můžeme klást, se příčinu jeho na první pohled nelogického chování a zdánlivě nezvládnutých emocí dozvídáme až v poslední vteřině filmu, jakoby mimochodem, jako to druhé překvapení… Předchozí verze neznám a nemůžu srovnávat, ale jsem spokojena. ()

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

30.01.2024

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

10.10.2021

Přestože zatím o příštím filmu britského filmaře Guye Ritchieho (Rozhněvaný muž, Sherlock Holmes) nevíme takřka nic, projekt už se pomalu začíná blížit před kamery. O hlavní roli teď navíc jedná Jake… (více)