Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:00-07:40
    Cinemax2
    Nebe (2002)
    Drama / Thriller

    Britská učitelka Philippa Paccardová (Cate Blanchettová) žijící v italském Turíně se marně dovolává spravednosti ve věci manželovy tragické smrti. Protože místní…

  • poster
    11:50-13:50
    Cinemax2
    Fantasy / Sci-Fi

    Ve fantastickém světě, kde se meč a magie prolínají s prvky dobrodružné sci-fi, stojí temné království Krull. Tam se mladý král vydává na nelehkou výpravu s cílem…

  • poster
    12:00-14:20
    Nova Cinema
    Krimi / Komedie

    Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě…

  • poster
    16:30-18:25
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a…

  • poster
    18:25-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jsou tu manželé Seaverovi se svými třemi dětmi, které má každé svého mazlíčka. Nejstarší Petr starého moudrého psa Shadowa, jeho mladší sestra Hope kočku Sassy a…

  • poster
    18:55-20:30
    Cinemax2
    Dafne (2019)
    Drama

    Dafne je duchaplná mladá žena s Downovým syndromem, která je pro své okolí neustálým zdrojem pozitivní energie. Přestože bydlí stále se svými rodiči Luigim a Mariou,…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    Animovaný / Sci-Fi

    Před mnoha tisíci lety představovala Atlantida vyspělou civilizaci na vrcholu rozkvětu. Když se však král snažil využít síly říše k ovládnutí světa, došlo k obrovské…

  • poster
    20:20-23:10
    Nova
    Fantasy / Dobrodružný

    Kdo by dnes už alespoň nezaslechl jméno Harryho Pottera, čarodejnického učně, jehož neskutečná popularita mezi dětmi během krátké doby zasáhla i dospělé. Filmovou verzi…

  • poster
    21:50-00:00
    Nova Cinema
    Mysteriózní / Sci-Fi

    Pohledný a úspěšný vědec Will Caster (Johnny Depp) má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal…

  • poster
    21:55-23:25
    Prima
    Komedie / Krimi

    Pražský policejní inspektor Trachta a jeho nezkušený praktikant Hlaváček pátrají po záhadně zmizelém továrníkovi Bierhanzlovi. Jeho továrna se zabývala výrobou vyhlášené…

  • poster
    22:25-00:05
    Cinemax2
    Malá lež (2019)
    Komedie / Drama

    Něžná komedie podle skutečné lži vypráví příběh Newyorčanky Billi a její svérázné čínské babičky Nai Nai. Rodina se rozhodne zatajit babičce pravdu o jejím zdravotním…

  • poster
    23:50-01:55
    ČT2
    Mysteriózní / Thriller

    Těžařským městečkem otřásá nález několika mrtvých dívek v salinách, a zatímco policie tápe, vrah vyhlíží svou další oběť.Když solná pole vydají další mumifikované tělo…

  • poster
    00:00-05:00
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem…

TV program - pátek 13.11.

  • 04:35

    Meteority (2018)
    Drama

    06:00

    Nebe (2002)
    Drama / Thriller

    07:40

    Moje jezero (2019)
    Drama

    09:30

    Bratři (2017)
    Drama

    11:15

    Protest (studentský film) (2017)
    Krátkometrážní

    11:50

    Planeta Krull (1983)
    Fantasy / Sci-Fi

    13:50

    Meteority (2018)
    Drama

    15:20

    Peelova rodina (2019)
    Drama / Komedie

    17:05

    Moje jezero (2019)
    Drama

    18:55

    Dafne (2019)
    Drama

    20:30

    Červené auto (2019)
    Drama

    22:25

    Malá lež (2019)
    Komedie / Drama

    00:05

    Late Night (2019)
    Komedie / Drama

    01:50

    Abú Lejla (2019)
    Drama

    04:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3934)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Pomsta (epizoda) (2020) (S16E23)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Svůdné rty (epizoda) (1997) (S06E12)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Všechno je jinak (epizoda) (2018) (S13E80)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Castle na zabití - Smolné štěstí (epizoda) (2011) (S03E14)
    Krimi / Komedie

    15:00

    Mentalista - Tajemná žena (epizoda) (2009) (S01E21)
    Drama / Krimi

    15:55

    Mentalista - Pokrevní bratři (epizoda) (2009) (S01E22)
    Drama / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3935)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Harry Potter a Kámen mudrců (2001)
    Fantasy / Dobrodružný

    23:10

    Hráčské doupě (2017)
    Komedie

    00:55

    Mentalista - Tajemná žena (epizoda) (2009) (S01E21)
    Drama / Krimi

    01:50

    Mentalista - Pokrevní bratři (epizoda) (2009) (S01E22)
    Drama / Krimi

    02:30

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Všechno je jinak (epizoda) (2018) (S13E80)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 05:20

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:10

    Čapí příběhy (TV seriál) (2003) (E12)
    Animovaný / Rodinný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:10

    M*A*S*H - Plukovníkův kůň (epizoda) (1976) (S05E12)
    Komedie / Drama

    09:50

    M*A*S*H - Vymítání (epizoda) (1976) (S05E13)
    Komedie / Drama

    10:20

    Zamilované léto (TV film) (2007)
    Romantický / Drama

    12:25

    Walker, Texas Ranger - Návrat do minulosti (epizoda) (1995) (S03E20)
    Akční / Dobrodružný

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Sbohem (epizoda) (1990) (S04E09)
    Krimi / Drama

    14:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S6E19)
    Krimi / Drama

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Odraz mrtvého (epizoda) (2011) (S08E21)
    Akční / Komedie

    16:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    21:55

    Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
    Komedie / Krimi

    23:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:20

    Námořní vyšetřovací služba - Odraz mrtvého (epizoda) (2011) (S08E21)
    Akční / Komedie

    01:20

    Walker, Texas Ranger - Návrat do minulosti (epizoda) (1995) (S03E20)
    Akční / Dobrodružný

    02:30

    Jake a Tlusťoch - Sbohem (epizoda) (1990) (S04E09)
    Krimi / Drama

    03:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:35

  • 04:30

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:45

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Tajný archiv (epizoda) (1992)
    Drama / Komedie

    09:50

    Panství Downton - Epizoda 7 (epizoda) (2014) (S05E07)
    Drama / Romantický

    10:40

    Nenechte se rušit! (TV film) (1980)
    Drama / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Příběhy slavných - Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... (epizoda) (2007)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Četnické humoresky - Poklad (epizoda) (2007) (S03E04)
    Komedie / Krimi

    21:40

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:35

    Profesionálové - Přepadení (epizoda) (1980)
    Akční / Krimi

    23:30

    Kriminalista - Zdání klame (epizoda) (2008)
    Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:30

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    02:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:00

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    04:35

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    UčíTelka (TV pořad) (2020)
    Naučný / Rodinný

    12:00

    Tajemství divočiny (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    12:25

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:55

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Afrika z výšky - Namibie (epizoda) (2017) (E05)
    Dokumentární

    13:55

    Nevlídná planeta - Polární oblasti (epizoda) (2019) (E06)
    Dokumentární

    14:50

    Ponarský tunel (2017)
    Dokumentární

    15:45

    Čína z ptačí perspektivy (TV seriál) (2015) (E1)
    Dokumentární

    16:30

    Návraty k divočině - Poloniny (epizoda) (2011) (E10)
    Dokumentární

    17:00

    Závody ve zbrojení v říši zvířat (TV seriál) (2019)
    Dokumentární

    17:55

    Boží dar - příběhy českých potravin - Rajčata (epizoda) (2020) (S04E02)
    Dokumentární

    18:15

    Po jedné stopě - Hliněnými cestami přes dvě Guineje (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Road movie

    18:45

    Krysáci - Ještěrka Karla (epizoda) (2009)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Starověký Egypt - Vesetská pohřebiště (epizoda) (2019) (E03)
    Dokumentární

    19:25

    Mizející místa domova - Kouřim, trojité město (epizoda) (2010)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Sedm světů, jedna planeta - Severní Amerika (epizoda) (2019) (E06)
    Dokumentární

    21:00

    Záhadná planeta (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    21:50

    Fargo - Krokodýlí dilema (epizoda) (2014) (S01E01)
    Krimi / Drama

    23:00

    Fargo - Kohoutí král (epizoda) (2014) (S01E02)
    Krimi / Drama

    23:50

    Šarlatová sůl (2008)
    Mysteriózní / Thriller

    01:55

    Válečné lodě (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    02:40

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:05

    Alpský roh, hudební symbol Švýcarska (2003)
    Dokumentární / Hudební

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Teleshopping Soukup shop

    15:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:10

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    To byl náš hit (TV pořad) (2011)
    Hudební / Soutěžní

    23:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:30

    Ďábelské Cikánky (TV seriál) (2019) (E3)
    Komedie

    23:55

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (E35)
    Romantický / Drama

    01:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    01:10

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:20

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 05:15

    Teleshopping

    05:45

    Andělská tvář (2001)
    Drama / Romantický

    08:00

    Mentalista - Tucet rudých růží (epizoda) (2009) (S01E19)
    Drama / Krimi

    08:55

    Mentalista - Nitky ke zločinu (epizoda) (2009) (S01E20)
    Drama / Krimi

    09:45

    11:30

    Teleshopping

    12:00

    Zakázané ovoce (1998)
    Krimi / Komedie

    14:20

    Teleshopping

    14:50

    Nominace na Oscara (2006)
    Komedie

    16:30

    Pozdravy ze spermabanky (2013)
    Komedie / Drama

    18:25

    Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku (1996)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Atlantida: Tajemná říše (2001)
    Animovaný / Sci-Fi

    21:50

    Transcendence (2014)
    Mysteriózní / Sci-Fi

    00:00

    Need for Speed (2014)
    Akční / Krimi

    05:00

  • 04:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E12)
    Komedie / Reality-TV

    05:10

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:30

    Top Gear: Patagonský speciál (TV pořad) (2014) (E1)
    Dokumentární / Sportovní

    08:20

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    09:30

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    10:00

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    10:25

    Hvězdná brána - Tok'rové 1 (epizoda) (1998) (S02E11)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Tok'rové 2 (epizoda) (1998) (S02E12)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - Čest rodiny Farnsworthů (epizoda) (2011) (S06E23)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Möbius Dick (epizoda) (2011) (S06E15)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (epizoda) (2008) (S20E06)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - MyPody a sousedi (epizoda) (2008) (S20E07)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Burns a včely (epizoda) (2008) (S20E08)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Hysterka Líza (epizoda) (2009) (S20E09)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Duchové (epizoda) (1998) (S02E13)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Svatý kámen (epizoda) (1998) (S02E14)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Jedno vejce do skla (epizoda) (2011) (S06E22)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Léčba Zoidbergem (epizoda) (2011) (S06E18)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Barva žluti (epizoda) (2010) (S21E13)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Pohlednice ze Springfieldu (epizoda) (2010) (S21E14)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - První meta dobyta (epizoda) (2010) (S21E15)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Největší Homer všech dob (epizoda) (2010) (S21E16)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Hvězdná brána: Třetí říše (TV seriál) (2018)
    Akční / Dobrodružný

    22:30

    Armagedon v Los Angeles (2014)
    Akční / Katastrofický

    00:20

    Simpsonovi - Barva žluti (epizoda) (2010) (S21E13)
    Animovaný / Komedie

    00:50

    Simpsonovi - Pohlednice ze Springfieldu (epizoda) (2010) (S21E14)
    Animovaný / Komedie

    01:20

    Simpsonovi - První meta dobyta (epizoda) (2010) (S21E15)
    Animovaný / Komedie

    01:45

    Simpsonovi - Největší Homer všech dob (epizoda) (2010) (S21E16)
    Animovaný / Komedie

    02:15

    Futurama - Jedno vejce do skla (epizoda) (2011) (S06E22)
    Animovaný / Komedie

    02:45

    Futurama - Léčba Zoidbergem (epizoda) (2011) (S06E18)
    Animovaný / Komedie

    03:05

    Živí mrtví - Varovná znamení (epizoda) (2018) (S09E03)
    Horor / Thriller

    04:05

  • 04:05

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E3)
    Drama / Mysteriózní

    05:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:50

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E103)
    Telenovela / Drama

    08:10

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:15

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (E12)
    Romantický / Drama

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Šípy lásky (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    14:20

    McLeodovy dcery - Je více způsobů (epizoda) (2002) (S01E18)
    Drama

    15:20

    McLeodovy dcery - Italský hřebec (epizoda) (2002) (S01E19)
    Drama

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E190)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E191)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktorka Quinnová - Vánoční příběh (epizoda) (1993) (S02E11)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Stávkokaz (epizoda) (1994) (S02E12)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Podzim lásky (TV film) (2009)
    Drama / Romantický

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E4)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Slunečná - Živý nebo mrtvý (epizoda) (2020) (S02E24)
    Komedie / Romantický

    00:10

    Doktorka Quinnová - Vánoční příběh (epizoda) (1993) (S02E11)
    Drama / Rodinný

    01:10

    Doktorka Quinnová - Stávkokaz (epizoda) (1994) (S02E12)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E139)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Ranč Heartland - Co čeká za rohem (epizoda) (2010) (S04E03)
    Drama / Rodinný

    04:05