Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:35-06:15
    Nova Cinema
    Western / Komedie

    Ve westernu režiséra Millara hrají dvě hollywoodské legendy: Role Marshala Roostera Cogbuma, který je vždy připraven střílet stejně jako se napít, jak kdyby byla Johnu…

  • poster
    06:30-08:05
    ČT1
    Komedie

    Pan hostinský truchlí, protože manželka ho opustila kvůli druhořadému herci. Vedení podniku se proto musejí ujmout jeho dva synovci, kteří spolu právě nemluví... Na…

  • poster
    08:05-09:35
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Kdo si myslí, že hračky nemají vlastní život, se mýlí. Sotva dítko vyjde ze dveří, začnou se v jeho pokoji dít podivné věci. Všechny hračky si vydechnou, protože mohou…

  • poster
    09:35-11:45
    Nova
    Dobrodružný / Drama

    Nesmrtelný příběh z pera Jacka Londona o přátelství chlapce a vlka znovu ožívá uprostřed nespoutané aljašské divočiny, nad jejíž krásou se tají dech. Ethan Hawke v něm…

  • poster
    11:45-13:50
    Nova
    Drama / Rodinný

    Úžasný příběh o zázračném uzdravení delfíní samičky Winter nekončí. Po smrti její náhradní matky se odhodlaný tým, který v předchozím filmu Můj přítel delfín zachránil…

  • poster
    15:05-17:55
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se…

  • poster
    16:40-18:55
    Prima
    Krimi

    Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava…

  • poster
    17:05-18:25
    ČT1
    Až bude padat hvězda (TV film) (1976)
    Drama

    Televizní film nás zavede do prostředí zdravotnické školy, odehrává se ke konci studií, tedy při praxi v nemocnici a při závěrečných zkouškách studentek. Hrdinkami jsou…

  • poster
    17:35-19:30
    Nova
    Komedie

    Studenti druhého ročníku pražského gymnázia odjíždějí na povinný lyžařský výcvik. Horský učitelský sbor je složen ze zkušené profesorky Boženky, iluzemi naplněné čerstvé…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    Krimi / Thriller

    Clive Owen coby agent Interpolu Salinger a Naomi Wattsová v roli zástupkyně státního návladního Whitmanové se ve strhujícím politickém thrilleru z dílny německého…

  • poster
    20:00-22:40
    Prima Cool
    Mumie (1999)
    Fantasy / Akční

    Dvacátá léta 20. století byla zlatou érou dobrodruhů a Egypt jejich zaslíbenou zemí. Za tajemstvím zmizelého města Hamunaptry, pokladem faraonů a Knihou mrtvých se ve…

  • poster
    21:45-23:20
    ČT2
    Drama / Komedie

    Deštivý pařížský podvečer, vylidněné ulice a zapadlé divadlo, kde celý den probíhaly zkoušky na hlavní roli Vandy v adaptaci slavné hry z 19. století Venuše v kožichu.…

  • poster
    21:55-00:15
    Nova
    Akční / Komedie

    Los Angeles 1996 - policista John Spartan, řečený Demolition Man, v souboji s napůl geniálním, napůl šíleným zločincem Phoenixem způsobí nešťastnou náhodou smrt dvaceti…

  • poster
    00:35-02:40
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    RIDDICK (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli ocitá uprostřed nelítostného souboje. Jedině RIDDICK totiž…

TV program - dnes

  • 04:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:50

    Novashopping

    05:50

    Lví hlídka (TV seriál) (2015) (E24)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:15

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E18)
    Animovaný / Komedie

    06:40

    My z Kačerova (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:40

    Show Toma a Jerryho (TV seriál) (2014) (S2E9)
    Animovaný / Komedie

    08:00

    Ďábel se třemi zlatými vlasy (TV film) (2009)
    Rodinný / Pohádka

    09:35

    Bílý tesák (1991)
    Dobrodružný / Drama

    11:45

    Můj přítel delfín 2 (2014)
    Drama / Rodinný

    13:50

    15:30

    Holky z porcelánu (1974)
    Komedie

    17:35

    Sněženky a machři (1982)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:15

    Profesor T. - Dvojí život (epizoda) (2018) (E04)

    21:25

    Vládní krize: Andrej Babiš exkluzivně (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:55

    Demolition Man (1993)
    Akční / Komedie

    00:15

    Holky z porcelánu (1974)
    Komedie

    02:05

    Dr. House - 97 sekund (epizoda) (2007) (S04E03)

    02:50

    Dr. House - Strážní andělé (epizoda) (2007) (S04E04)

    03:30

    Krok za krokem - Den před kamerou (epizoda) (1991) (S01E11)

    04:55

  • 04:30

    Spravedlnost v krvi - Vymazat historii (epizoda) (2018) (S08E13)
    Krimi / Drama

    06:15

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E13)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Transformers (TV seriál) (2014) (E22)
    Animovaný / Akční

    06:50

    M*A*S*H - To je showbyznis 1 (epizoda) (1981) (S10E01)

    07:30

    M*A*S*H - To je showbyznis 2 (epizoda) (1981) (S10E02)

    07:55

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E8)
    Dokumentární

    09:05

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:40

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    10:10

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:30

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    16:40

    Po stopách krve (1969)
    Krimi

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Tátové na tahu - Epizoda 11 (epizoda) (2018) (E11)
    Komedie / Drama

    21:25

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    22:15

    Sbal prachy a jeď (2014)
    Akční / Komedie

    00:05

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E8)
    Dokumentární

    03:30

    Spravedlnost v krvi - Škola tvrdých pěstí (epizoda) (2018) (S08E14)
    Krimi / Drama

    04:35

  • 04:25

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    04:45

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:10

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:30

    08:05

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:45

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    08:50

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Kouzelnice (TV film) (1997)
    Pohádka

    14:10

    Princezna za dukát (TV film) (1991)
    Pohádka

    15:00

    O zrzavé Andule (TV film) (1988)
    Pohádka

    16:05

    17:05

    Až bude padat hvězda (TV film) (1976)
    Drama

    18:25

    Herbář (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    20:25

    Rédl - Komu se dá věřit? (epizoda) (2018) (E02)

    21:35

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:05

    Rubikova kostka (TV film) (1984)
    Krimi

    23:35

    Mladý Montalbano (TV seriál) (2012)
    Krimi

    01:30

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:35

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:40

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:10

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:35

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:55

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    04:20

  • 04:15

    Designtrend (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    04:25

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:10

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:20

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:35

    Cestou za chutěmi (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    05:45

    Cestou za chutěmi (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    06:00

    Bugo a Pikola (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Pohádka

    06:05

    Rytíř Zrezlík (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Rodinný

    06:20

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    06:35

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:40

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    07:05

    Viking Vic (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:15

    Méďa a lumíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1226)
    Dokumentární / Publicistický

    09:10

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:30

    Tanky v pekle bojů (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    10:25

    Rozluštění pokladu (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    11:15

    Pohlednice Martina Kratochvíla (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    11:20

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:15

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:40

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    13:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    13:05

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:35

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    14:00

    Povinnosti nejen svaté (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    14:55

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    15:25

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    16:20

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    17:05

    Jižní Bretaň a její odkryté půvaby (TV film) (2013)
    Dokumentární

    18:00

    Pět statečných (TV seriál) (2017) (E1)
    Reality-TV / Dokumentární

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Na cestě - Na cestě po Lašsku (epizoda) (2008)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Slovo policajta (1985)
    Akční / Krimi

    21:45

    Venuše v kožichu (2013)
    Drama / Komedie

    23:20

    Člověk na prodej (2014)
    Dokumentární

    00:10

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    00:40

    Ve jménu vlasti - R jako Romeo (epizoda) (2017) (S06E11)

    01:25

    Za co jsme cinkali klíči (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:50

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:05

    Lidské osudy (TV pořad) (2006)
    Dokumentární

    02:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:00

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:25

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    03:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:20

  • 04:50

    Extrémní sporty (TV seriál) (2014) (E37)
    Dokumentární / Sportovní

    05:30

    Animáček

    06:35

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E1)
    Dokumentární

    07:10

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)
    Mysteriózní / Thriller

    11:40

    Nejvyšší soud (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    13:00

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:00

    Otec Braun (TV seriál) (2003) (E12)
    Krimi / Komedie

    16:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    17:15

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:00

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:20

    Rosamunde Pilcher: Dvojí život (TV seriál) (2012) (E1)
    Romantický

    22:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    23:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:30

    Nejvyšší soud (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    01:55

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:05

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:35

    Rooster Cogburn (1975)
    Western / Komedie

    06:15

    Rodinný chaos (TV film) (2006)
    Komedie

    08:05

    Toy Story: Příběh hraček (1995)
    Animovaný / Dobrodružný

    09:35

    Superpes (2007)
    Dobrodružný / Komedie

    11:00

    Teleshopping

    11:30

    The Postman - Posel budoucnosti (1997)
    Drama / Dobrodružný

    14:55

    15:55

    Sue Thomas: Agentka FBI - Polibek (epizoda) (2004) (S02E19)

    16:55

    17:55

    Slečna Drsňák (2000)
    Komedie / Akční

    20:00

    International (2009)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Temný příliv (2012)
    Dobrodružný / Drama

    00:35

    Riddick: Kronika temna (2004)
    Sci-Fi / Akční

    02:40

    Supertajná zbraň (1997)
    Akční / Krimi

    04:40

  • 06:55

    Extant - Nestřílejte posly (epizoda) (2015) (S02E10)

    07:50

    Top Gear: Botswanský speciál (TV pořad) (2007)
    Dokumentární / Sportovní

    09:05

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E9)
    Soutěžní / Dobrodružný

    11:35

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    12:05

    Futurama - Peklo jsou ti druzí roboti (epizoda) (1999) (S01E09)

    12:35

    Simpsonovi - Divoký víkend v Havaně (epizoda) (2016) (S28E07)

    13:05

    Simpsonovi - Hříchy našich otců (epizoda) (2016) (S28E08)

    13:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Poslední trakční hrdina (epizoda) (2016) (S28E09)

    14:10

    14:35

    Futurama - Zkáza Titaniku (epizoda) (1999) (S01E10)

    15:05

    Star Wars: Síla se probouzí (2015)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    17:55

    18:30

    18:55

    Simpsonovi - Vepř a Burns (epizoda) (2017) (S28E11)

    19:30

    Simpsonovi - Hotdogy mého mládí (epizoda) (2017) (S28E14)

    20:00

    Mumie (1999)
    Fantasy / Akční

    22:40

    Vikingové - Velká armáda (epizoda) (2017) (S04E17)

    23:40

    Živí mrtví - Čest (epizoda) (2018) (S08E09)

    00:50

    Killjoys: Vesmírní lovci - Vzrůstající bolest (epizoda) (2018) (S04E05)
    Akční / Dobrodružný

    01:45

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:50

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E9)
    Soutěžní / Dobrodružný

    05:05

  • 04:10

    04:40

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:30

    Raymonda má každý rád - Byt (epizoda) (1998) (S03E11)

    07:00

    07:30

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E7)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:25

    Soudní síň (TV pořad) (2016) (E92)
    Reality-TV / Drama

    09:15

    Přístav - Všechno dobrý (epizoda) (2017) (S04E14)

    10:35

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:05

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E8)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E235)
    Telenovela / Drama

    14:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E236)
    Telenovela / Drama

    15:00

    Velvet (TV seriál) (2014) (E36)
    Drama / Romantický

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E237)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E238)
    Telenovela / Drama

    18:05

    Gilmorova děvčata - Velký zápach (epizoda) (2006) (S07E05)

    19:00

    Gilmorova děvčata - Buldoci, do toho! (epizoda) (2006) (S07E06)

    20:00

    Osud mé dcery (TV film) (2014)
    Drama

    21:50

    Velvet (TV seriál) (2014) (E37)
    Drama / Romantický

    22:50

    Cizinka - Kapitulace (epizoda) (2017) (S03E02)
    Drama / Romantický

    00:00

    Gilmorova děvčata - Velký zápach (epizoda) (2006) (S07E05)

    00:55

    Gilmorova děvčata - Buldoci, do toho! (epizoda) (2006) (S07E06)

    01:50

    Osud mé dcery (TV film) (2014)
    Drama

    03:40

    Raymonda má každý rád - Byt (epizoda) (1998) (S03E11)

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace