Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:35-06:15
    Kabel Eins Classics
    Dobrodružný / Komedie

    Po masakru královské rodiny je osud celé země nahnutý, když uzurpátor Roderick I. dosedl na opuštěný trůn. Jediný legitimní dědic královské koruny ze země prchá, pardon,…

  • poster
    11:45-13:30
    Kabel Eins Classics
    Dobrodružný / Sci-Fi

    Atomová ponorka Proteus s lékaři a vědci na palubě je zmenšena na velikost mikrobu a injikována do cévy vědce, který leží v kómatu po embolii mozkové cévy. Lékaři…

  • poster
    13:30-15:20
    Kabel Eins Classics
    Dobrodružný / Sci-Fi

    Někde ve vesmíru přece musí být něco, co je lepší než člověk. Když se Charlton Heston a a další dva astronauti proberou z hluboké hybernace, zjistí, že jejich kosmická…

  • poster
    14:55-17:25
    Nova Cinema
    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    Doktor psychologie Norman Goodman je stejně jako další povolán k neobvyklému případu. V mořských hlubinách byla objevena obří kosmická loď, která tam podle množství…

  • poster
    17:25-20:00
    Nova Cinema
    Válečný / Drama

    Letecká bitva o Británii, jedna z největších bojových akcí druhé světové války. Odehrává se v době od května do září roku 1940, kdy se nacistické Německo pokusilo o…

  • poster
    21:50-00:10
    Nova Cinema
    Thriller / Krimi

    Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí…

  • poster
    22:30-23:55
    ČT2
    Polojasno (TV film) (1999)
    Drama

    Autor předlohy byl jako student členem parlamentní Komise pro vyšetřování událostí 17. listopadu a jeho deníkové zápisy z období působení Komise jsou autentickým…

  • poster
    23:05-00:35
    Kabel Eins Classics
    Horor

    Jasonovo tělo je převezeno do márnice, ale už o jednoho mrtvého nadrženého patologa (Fackler z Policejní akademie Bruce Mahler) a sestřičku se později vrací ke…

  • poster
    02:10-03:45
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Vášnivá a inteligentní romance francouzské studentky a mladého Američana, kteří se potkají v rychlíku z Budapešti do Vídně. Čeká je neobyčejných čtrnáct hodin strávených…

  • poster
    03:45-05:05
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Nelítostná krutost a fanatická disciplína dělá z japonské Yakuzy nejnebezpečnější mafii na světě. Pokud ji řídí chladnokrevný vrah Yoshida, platí to dvojnásob. Ukáže se…

TV program - včera

  • 04:35

    The Court Jester (1955)
    Dobrodružný / Komedie

    06:15

    Příbuzní (1989)
    Komedie / Romantický

    08:05

    Záblesk slávy (2012)
    Drama / Hudební

    10:05

    T.J. Hooker (TV seriál) (1982)
    Akční / Krimi

    10:55

    Hart a Hartová (TV seriál) (1979)
    Dobrodružný / Krimi

    11:45

    Fantastická cesta (1966)
    Dobrodružný / Sci-Fi

    13:30

    Planeta opic (1968)
    Dobrodružný / Sci-Fi

    15:20

    Do nitra Planety opic (1970)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    16:55

    Útěk z Planety opic (1971)
    Akční / Dobrodružný

    18:35

    T.J. Hooker (TV seriál) (1982)
    Akční / Krimi

    19:25

    Hart a Hartová (TV seriál) (1979)
    Dobrodružný / Krimi

    20:15

    Oni (2008)
    Horor / Thriller

    21:30

    Tamara (2005)
    Horor / Thriller

    23:05

    Pátek třináctého 4 (1984)
    Horor

    00:35

    Oni (2008)
    Horor / Thriller

    01:50

    Tamara (2005)
    Horor / Thriller

    03:20

    Kleinhoff Hotel (1977)
    Drama

    05:20

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:40

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3558)
    Drama / Komedie

    09:40

    Mise nový domov (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Záznamník (epizoda) (1991) (S01E10)

    12:55

    14:10

    Dr. House - Sám (epizoda) (2007) (S04E01)

    15:05

    Dr. House - Správná věc (epizoda) (2007) (S04E02)

    16:00

    Kriminálka Miami - Krvavá voda (epizoda) (2005) (S04E02)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3559)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:15

    Protiúder (2002)
    Akční / Thriller

    00:25

    Dr. House - Sám (epizoda) (2007) (S04E01)

    01:20

    Dr. House - Správná věc (epizoda) (2007) (S04E02)

    02:20

    Kriminálka Miami - Krvavá voda (epizoda) (2005) (S04E02)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 06:15

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E10)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S6E21)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Až do dna (epizoda) (1981) (S09E15)

    08:05

    M*A*S*H - Rudobílé blues (epizoda) (1981) (S09E16)

    08:45

    M*A*S*H - Pozdrav pánbu, Hawkeye (epizoda) (1981) (S09E17)

    09:15

    Ohnivý kuře - Láska na grilu (epizoda) (2016) (S01E32)

    10:25

    Naše farma v Irsku: Záhada (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E11)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E1)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E2)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    21:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:45

    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Životopisný

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E1)
    Krimi

    01:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E2)
    Krimi

    02:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E11)
    Drama

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

  • 04:45

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Ohnice (TV film) (1968)
    Drama

    10:40

    Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Dokumentární

    11:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Cukrárna (TV film) (1976)
    Krátkometrážní

    14:15

    Poslední leč Alfonse Karáska (TV film) (1987)
    Komedie / Hudební

    15:15

    Hovory H z Paláce K (TV pořad) (1996)
    Talk-show

    16:45

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:30

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:15

    Mladý papež - Epizoda 3 (epizoda) (2016) (S01E03)

    00:10

    Mladý papež - Epizoda 4 (epizoda) (2016) (S01E04)

    01:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:35

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    02:10

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:40

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:00

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E17)
    Dokumentární

    05:30

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Wutangské hory, kolébka taoismu (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:50

    To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh (TV film) (2000)
    Mysteriózní

    11:20

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    11:50

    12:50

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:15

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:20

    Dopisy Olze (TV film) (1986)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    13:45

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E17)
    Dokumentární

    14:15

    Ruská cesta k revoluci (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:15

    San Pietro (1945)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:55

    Tanky v pekle bojů (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    16:50

    Zeměpis světa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    17:10

    Concorde (TV film) (2016)
    Dokumentární

    18:05

    Cestou za chutěmi (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    18:15

    Herbář (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    21:00

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    22:00

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    22:30

    Polojasno (TV film) (1999)
    Drama

    23:55

    Queer: Homofobie, má láska (TV film) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:50

    Česko-německé století (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární / Historický

    01:40

    Povinnosti nejen svaté (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    02:10

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    02:15

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:05

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:25

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:30

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:45

    Interview Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:45

    Takhle tu žijeme! (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    00:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:30

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:25

    05:10

    Sue Thomas: Agentka FBI - Přepadení (epizoda) (2004) (S02E17)

    06:10

    Dr. House - Cvok (epizoda) (2007) (S03E23)

    07:05

    Dr. House - Lidská chyba (epizoda) (2007) (S03E24)

    08:00

    101 dalmatinů (1996)
    Dobrodružný / Komedie

    09:50

    Noci v Rodanthe (2008)
    Drama / Romantický

    11:45

    Teleshopping

    12:10

    Vertical Limit (2000)
    Akční / Dobrodružný

    14:35

    Teleshopping

    14:55

    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    17:25

    Bitva o Británii (1969)
    Válečný / Drama

    20:00

    21:50

    Miluj bližního svého (1999)
    Thriller / Krimi

    00:10

    Tři muži v negližé (1995)
    Komedie / Road movie

    02:10

    Před úsvitem (1995)
    Romantický / Drama

    03:45

    Zúčtování v Malém Tokiu (1991)
    Akční / Drama

    05:05

  • 06:30

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E11)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:50

    Hvězdná brána - Zázračné dítě (epizoda) (2001) (S04E19)

    09:05

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    10:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E24)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:15

    NCIS: Los Angeles - Vánoční zázrak (epizoda) (2017) (S09E11)

    12:15

    Futurama - Konzerva za všechny prachy (epizoda) (1999) (S01E06)

    12:45

    Simpsonovi - Burnsova klec (epizoda) (2016) (S27E17)

    13:15

    Simpsonovi - Nevinný výlet (epizoda) (2016) (S27E18)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    Simpsonovi - Dovolená s Flandersem (epizoda) (2016) (S27E19)

    14:20

    Simpsonovi - Nebezpečná zásilka (epizoda) (2016) (S27E20)

    14:50

    Teorie velkého třesku - Předloha detektivního románu (epizoda) (2018) (S11E15)
    Komedie / Romantický

    15:15

    Teorie velkého třesku - Úmorná kampaň (epizoda) (2018) (S11E16)

    15:40

    Futurama - Má tři slunce (epizoda) (1999) (S01E07)

    16:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:00

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    18:15

    Simpsonovi - Homer improvizuje (epizoda) (2016) (S27E21)

    18:45

    19:15

    19:40

    Simpsonovi - Virtuální rodina (epizoda) (2016) (S28E02)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:20

    21:50

    Teorie velkého třesku - Gatesova excitace (epizoda) (2018) (S11E18)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Dvojitý zásah (1991)
    Akční / Krimi

    00:40

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:40

    12 opic - Vzkříšení (epizoda) (2016) (S02E11)

    02:25

    Všemocný - Velitelství! (epizoda) (2015) (E09)

    03:25

    12 opic - Vzkříšení (epizoda) (2016) (S02E11)

    04:20

  • 04:15

    Raymonda má každý rád - Opatrovnice (epizoda) (1998) (S03E03)

    04:45

    05:10

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:10

    Raymonda má každý rád - Návštěva (epizoda) (1998) (S03E05)

    06:40

    Raymonda má každý rád - Koleda (epizoda) (1998) (S03E06)

    07:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E4)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:45

    Přístav - Milovaná zatuchlina (epizoda) (2017) (S04E11)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E5)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E229)
    Telenovela / Drama

    14:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E230)
    Telenovela / Drama

    15:05

    Velvet (TV seriál) (2014) (E33)
    Drama / Romantický

    16:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E231)
    Telenovela / Drama

    17:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E232)
    Telenovela / Drama

    18:00

    19:00

    Gilmorova děvčata - Loučení a rozchody (epizoda) (2006) (S06E22)

    20:00

    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)
    Komedie

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E34)
    Drama / Romantický

    22:55

    Modrý kód - Vetřelec (epizoda) (2018) (S03E24)

    00:05

    01:00

    Gilmorova děvčata - Loučení a rozchody (epizoda) (2006) (S06E22)

    01:55

    I Gordon Ramsay se nechá poučit (TV pořad) (2010) (S2E3)
    Reality-TV

    02:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace