Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:00-05:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Prostřednictvím tohoto kresleného příběhu pro celou rodinu se vydej s dinosauřími kamarády Nožičkou, Sárou, Zobkou, Bodlinkou a Pírkem na báječnou cestu do pravěku. Před…

  • poster
    09:05-10:50
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Když se dva druháci, Bryce a Juli, potkali poprvé, Juli hned věděla, že je to láska. Bryce si tím nebyl vůbec jistý. Ve dnech a letech, které následovaly, dělal Bryce …

  • poster
    11:20-13:40
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Dva zcela odlišní lidé (Hanks, Ryanová), majitelé konkurenčních knihkupectví, si prostřednictvím e-mailu začnou nevědomky vyměňovat zamilované zprávy. Když pak dojde na…

  • poster
    16:00-17:25
    ČT1
    Začalo to karafiátem (TV film) (1981)
    Komedie / Drama

    Spořádaná a věrná manželka Miluška si při oslavě pětatřicátých narozenin uvědomí, že svého manžela přestává zajímat. Na radu tří přítelkyň se snaží vzbudit jeho…

  • poster
    16:05-17:50
    Prima Cool
    Animovaný / Fantasy

    Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše…

  • poster
    17:15-19:30
    Nova
    Komedie / Fantasy

    Slavná filmová komedie o zásadovém bytovém referentovi a neslavném osudu posledních českých vodníků. Zbylo jich už jen sedm. Pan Wassermann s chotí a dcerou Polly a…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Doktor Grant, paleontolog světového jména, se i nadále věnuje studiu dinosaurů. Právě se mu podařilo prokázat, že velociraptoři disponovali vysokou inteligencí a…

  • poster
    20:00-21:50
    ČT2
    Bandolero! (1968)
    Western

    Byla jednou pěkná banka a několik zločinců, kteří ji chtěli vyloupit... Lupič Dee Bishop a jeho banda se pokusí vykrást banku v městečku Val Verde. Šerif Johnson však…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    V posledním pokračování trilogie o Matrixu se dostane Neo (Keanu Reeves) společně s Trinity (Carrie-Anne Moss) a Morpheem (Laurence Fishburne) do finálové bitvy proti…

  • poster
    21:50-00:05
    ČT2
    Drama / Romantický

    Nejslavnější filmová verze nejslavnějšího milostného příběhu všech dob. Romeo a Julie. Nejslavnější milenci světa, rozděleni za života nesmiřitelnou nenávistí svých rodů…

  • poster
    22:25-00:55
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Hlavní postavou americké krimi komedie je bývalý policista Jack Walsh, který musí do pátku do půlnoci dodat k losangeleskému soudu mafiánského účetního Jonathana…

  • poster
    22:40-00:40
    Nova
    Historický / Drama

    Let číslo 93 aerolinek United Airlines startoval kvůli čekání na ranveji o něco později. Když letadlo dosáhlo letové výšky, už byly dostupné zprávy o unesených letadlech…

  • poster
    15:55-17:15
    Nova
    00:40-02:00
    Nova
    Komedie

    Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk. Připravit, zorganizovat a provést výměnu dvanácti bytů je dílo hodné mistra. Tím ovšem dr. Radosta, jehož excelentně…

  • poster
    02:25-04:40
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže…

TV program - neděle 28.4.

  • 04:00

    Městečko South Park - Prázdninový speciál (epizoda) (2017) (S21E03)
    Animovaný / Komedie

    04:30

    Vysoká škola života (TV pořad) (2016) (E1)
    Komedie

    05:00

    Vysoká škola života (TV pořad) (2016) (E2)
    Komedie

    05:30

    Vysoká škola života (TV pořad) (2016) (E3)
    Komedie

    06:00

    Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál) (2011) (E22)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál) (2011) (E23)
    Animovaný / Akční

    07:00

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E7)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:30

    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008) (E8)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:00

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S5E95)
    Animovaný / Komedie

    08:30

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S5E96)
    Animovaný / Komedie

    09:00

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S5E97)
    Animovaný / Komedie

    09:30

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S5E98)
    Animovaný / Komedie

    10:00

    Goldbergovi - Weird Al (epizoda) (2016) (S03E15)

    10:30

    11:00

    Goldbergovi - The Dirty Dancing Dance (epizoda) (2016) (S03E17)

    11:30

    Goldbergovi - 12 Tapes for a Penny (epizoda) (2016) (S03E18)

    12:00

    Goldbergovi - Magic Is Real (epizoda) (2016) (S03E19)

    12:30

    13:00

    Taková moderní rodinka - Den voleb (epizoda) (2012) (S03E19)

    13:30

    14:00

    14:30

    Taková moderní rodinka - Disneyland (epizoda) (2012) (S03E22)

    15:00

    Moje rodina - Ti Harperovi to válí! (epizoda) (2003) (S04E02)

    15:40

    Moje rodina - Velký úprk (epizoda) (2003) (S04E03)

    16:20

    17:00

    Moje rodina - Ben dlužníkem (epizoda) (2003) (S04E05)

    17:40

    Moje rodina - Zrození (epizoda) (2003) (S04E06)

    18:30

    19:30

    20:00

    Jak jsem poznal vaši matku - Maturiťák (epizoda) (2006) (S01E20)

    20:30

    Jak jsem poznal vaši matku - Mlíko (epizoda) (2006) (S01E21)

    21:00

    Jak jsem poznal vaši matku - No tak! (epizoda) (2006) (S01E22)

    21:30

    22:00

    Week and Show Tomáše Matonohy (TV pořad) (2019) (E6)
    Komedie

    22:30

    Week and Show Tomáše Matonohy (TV pořad) (2019) (E5)
    Komedie

    23:00

    Brooklyn 99 - Full Boyle (epizoda) (2014) (S01E17)

    23:30

    Brooklyn 99 - The Apartment (epizoda) (2014) (S01E18)

    00:00

    Rick a Morty - Morty's Mind Blowers (epizoda) (2017) (S03E08)
    Animovaný / Dobrodružný

    00:30

    Rick a Morty - The ABC's of Beth (epizoda) (2017) (S03E09)
    Animovaný / Dobrodružný

    01:00

    Griffinovi - Prázdniny bez Stewieho (epizoda) (2008) (S07E04)

    01:30

    Griffinovi - Nový Brian (epizoda) (2008) (S07E05)

    02:00

    Městečko South Park - Filmová nabídka (epizoda) (2017) (S21E04)
    Animovaný / Komedie

    02:30

    Městečko South Park - Hummels a heroin (epizoda) (2017) (S21E05)
    Animovaný / Komedie

    03:00

    Městečko South Park - Synové čarodějů (epizoda) (2017) (S21E06)
    Animovaný / Komedie

    03:30

    Městečko South Park - Lež vítězí (epizoda) (2017) (S21E07)
    Animovaný / Komedie

    04:00

  • 04:05

    Šestka táhne světem (TV film) (2014)
    Fantasy / Pohádka

    05:05

    Novashopping

    06:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:10

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E5)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E6)
    Animovaný / Akční

    07:05

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E26)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E1)
    Animovaný / Komedie

    07:50

    Show Toma a Jerryho (TV seriál) (2014) (S2E6)
    Animovaný / Komedie

    08:10

    Krok za krokem - Na cestách (epizoda) (1997) (S06E02)

    08:35

    Jorinda a Joringel (TV film) (2011)
    Pohádka / Romantický

    09:45

    Hořké sladkosti (2000)
    Komedie / Romantický

    11:35

    Zlatý kompas (2007)
    Fantasy / Dobrodružný

    13:45

    Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)
    Fantasy / Akční

    15:55

    Kulový blesk (1978)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)
    Hudební / Soutěžní

    22:15

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    22:40

    Let číslo 93 (2006)
    Historický / Drama

    00:40

    Kulový blesk (1978)
    Komedie

    02:00

    02:40

    Krok za krokem - Mužská vzpoura (epizoda) (1997) (S06E21)

    03:00

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    04:00

  • 04:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    06:15

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E5)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S3E3)
    Animovaný / Komedie

    07:10

    Bolek a Lolek vyrážejí do světa (TV seriál) (1968)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:25

    M*A*S*H - Kdo ví? (epizoda) (1982) (S11E05)

    07:50

    Svět ve válce (TV seriál) (1973) (E7)
    Dokumentární / Historický

    09:10

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:40

    Mordparta - Nevěsta (epizoda) (2016) (S01E01)

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:45

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:40

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:20

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    14:50

    Láska na víně (TV film) (2017)
    Romantický

    16:45

    Bajkeři (2017)
    Komedie

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Temný Kraj - Loupežníci (epizoda) (2017) (S01E03)
    Krimi / Drama

    21:35

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    22:25

    Šibenice (2017)
    Krimi / Mysteriózní

    00:40

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    01:05

    Svět ve válce (TV seriál) (1973) (E7)
    Dokumentární / Historický

    02:20

    04:35

  • 04:30

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:00

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:40

    Inspekce (TV film) (1988)
    Komedie / Krátkometrážní

    07:05

    Jak zničit vlastní mužstvo (TV film) (1977)
    Krimi

    08:15

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:35

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Šípková Růženka - Konec pohádky (epizoda) (2001) (E10)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Chladné srdce (TV film) (1996)
    Pohádka

    14:15

    O princi Bečkovi (TV film) (1988)
    Pohádka

    14:55

    Cizí lidé (TV film) (1983)
    Psychologický

    16:00

    Začalo to karafiátem (TV film) (1981)
    Komedie / Drama

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    Živé terče - Epizoda 1 (epizoda) (2019) (E01)

    21:10

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    21:40

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    22:14

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:15

    Reportérka - Nad první kauzou (epizoda) (2015) (E01)

    23:25

    Taggart: Nový život (TV film) (2003)
    Krimi

    00:15

    Manéž Bolka Polívky (TV pořad) (1987)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    01:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:30

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:00

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:25

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:30

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:55

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:20

  • 04:10

    Folklorní výlety (TV pořad) (2013)
    Rodinný / Hudební

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:05

    Toulky s Ladislavem Smoljakem (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    05:20

    Naše kulatá planeta (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Komedie

    05:45

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    06:00

    O panence Blažence (TV seriál) (1986)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Andy na safari (TV seriál) (2018)
    Rodinný / Dobrodružný

    06:20

    Ava Riko Teo (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Kiwi a Strit (TV seriál) (2016)
    Animovaný

    06:35

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:40

    Zvonečkovi (TV seriál) (2001)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Ztracené hračky (TV seriál) (1995)
    Animovaný

    07:20

    Mrňousci (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1249)
    Dokumentární / Publicistický

    09:10

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    10:20

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    10:30

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019) (E3)
    Publicistický

    10:55

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:50

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:20

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:25

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:50

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:20

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:45

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    14:40

    Ferdinandovy zahrady (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:10

    Rezavý ráj (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    16:00

    Ramesse II.: Velkolepá cesta (TV film) (2010)
    Dokumentární

    17:10

    Velké přírodní migrace (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    18:00

    Nový Zéland (TV seriál) (2012) (E4)
    Dokumentární

    18:55

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E7)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Bandolero! (1968)
    Western

    21:50

    Romeo a Julie (1968)
    Drama / Romantický

    00:05

    Poslední rudý princ (2015)
    Dokumentární

    01:00

    Ve jménu vlasti - Vyjasnění (epizoda) (2018) (S07E10)
    Krimi / Drama

    01:55

    Případ Kettering - Pila (epizoda) (2016) (E04)

    02:50

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    04:05

  • 04:50

    Extrémní sporty (TV seriál) (2014) (E44)
    Dokumentární / Sportovní

    05:35

    Animáček

    06:30

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E47)
    Dokumentární

    06:55

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:40

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)
    Mysteriózní / Thriller

    11:40

    Nejvyšší soud (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    13:00

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:05

    Big Ben - Dvojitý únos (TV film) (2009)
    Krimi

    16:15

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    17:20

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Odvolací soud (TV pořad) (2019)
    Reality-TV / Drama

    21:25

    Rosamunde Pilcher: Nečekaná láska (TV film) (2015)
    Romantický

    23:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:25

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    01:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:55

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:00

    Země dinosaurů (1988)
    Animovaný / Dobrodružný

    05:00

    Somrák z Beverly Hills (1986)
    Komedie

    06:50

    Strašpytlík (2005)
    Animovaný / Rodinný

    09:05

    Má mě rád, nemá mě rád (2010)
    Komedie / Drama

    10:50

    Teleshopping

    11:20

    Láska přes internet (1998)
    Komedie / Romantický

    13:40

    Král Charles III. (TV film) (2017)
    Drama

    15:30

    Jak prosté - The Diabolical Kind (epizoda) (2014) (S02E12)

    16:25

    Jak prosté - All in the Family (epizoda) (2014) (S02E13)

    17:25

    Jak prosté - Dead Clade Walking (epizoda) (2014) (S02E14)

    18:20

    Jurský park 3 (2001)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    Matrix Revolutions (2003)
    Akční / Sci-Fi

    22:25

    Půlnoční běh (1988)
    Akční / Dobrodružný

    00:55

    Americká panna (2009)
    Komedie

    02:25

    Millerovi na tripu (2013)
    Komedie / Krimi

    04:40

  • 04:30

    Poslední loď - Fáze šest (epizoda) (2014) (S01E01)

    06:30

    Poslední loď - Vítejte na Gitmu (epizoda) (2014) (S01E02)

    07:20

    Kurýr - Město lásky (epizoda) (2012) (S01E09)

    08:20

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:45

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E9)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:15

    Motorsport (TV pořad) (2014)
    Sportovní

    12:35

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    13:10

    Futurama - Kvílení autodlaků (epizoda) (2000) (S02E18)

    13:40

    14:10

    Simpsonovi - Vepř a Burns (epizoda) (2017) (S28E11)

    14:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:40

    Simpsonovi - Hotdogy mého mládí (epizoda) (2017) (S28E14)

    15:05

    Simpsonovi - Klobouk plný viny (epizoda) (2017) (S28E15)

    15:35

    Futurama - Zachraňte vojína Bendera (epizoda) (2000) (S02E17)

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Kung Fu Panda 3 (2016)
    Animovaný / Fantasy

    17:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Vzhůru z prázdnin (epizoda) (2017) (S28E16)

    18:30

    Simpsonovi - Baskeťák Bart (epizoda) (2017) (S28E17)

    18:55

    Simpsonovi - Hodinky po tátovi (epizoda) (2017) (S28E18)

    19:30

    Simpsonovi - Burnsova univerzita (epizoda) (2017) (S28E19)

    19:50

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Den nezávislosti: Nový útok (2016)
    Sci-Fi / Akční

    22:35

    Vikingové - Ragnarok (epizoda) (2019) (S05E20)

    23:35

    X-Men: Nová generace - Exitová strategie (epizoda) (2017) (S01E04)

    00:30

    Akta X - Plus jedna (epizoda) (2018) (S11E03)
    Drama / Thriller

    01:30

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:35

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E9)
    Soutěžní / Dobrodružný

    04:55

  • 04:05

    Cizinka - Pikle a úklady (epizoda) (2016) (S02E06)

    05:00

    Chirurgové - Zvuk ticha (epizoda) (2016) (S12E09)

    06:25

    07:20

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    09:20

    Ohnivý kuře - Konec velkého Kohouta (epizoda) (2018) (S05E19)
    Komedie

    10:45

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:15

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:05

    Máma nad věcí (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:40

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E168)
    Telenovela / Drama

    14:40

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E169)
    Telenovela / Drama

    15:35

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E40)
    Drama

    16:25

    McLeodovy dcery - Nové začátky (epizoda) (2005) (S05E32)

    17:25

    McLeodovy dcery - Ztráty a nálezy (epizoda) (2006) (S06E01)

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E55)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E56)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Ztracená naděje (TV film) (2018)
    Drama / Thriller

    21:50

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E41)
    Drama

    22:45

    Chirurgové - Chci tebe, jen tebe (epizoda) (2016) (S12E10)

    23:40

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E55)
    Telenovela / Drama

    00:25

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E56)
    Telenovela / Drama

    01:15

    Ztracená naděje (TV film) (2018)
    Drama / Thriller

    03:10

    04:05

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace