Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:10-12:40
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Živly nemají slitování. Pocítíte jejich zuřivost. Atlantik se vzdouvá v třicetimetrových vlnách. Vítr zuří na maximum! V říjnu 1991 se tři povětrnostní fronty - mezi…

  • poster
    13:10-15:00
    Nova Cinema
    Komedie / Western

    Děj filmu se odehrává v roce 1874 (tedy 100 let před natočením filmu) v městečku Rock Ridge, kde se všichni jmenují Johnson a jehož se chtějí zmocnit bandité, aby mohli…

  • poster
    15:00-17:30
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Životopisný příběh Dian Fossey, která v srdci Afriky zasvětila život boji za záchranu horských goril. Antropoložka Sigourney Weaver miluje své horské gorily, které…

  • poster
    17:30-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Historický

    V roce 1942, tři měsíce po japonském útoku na Pearl Harbor, je generál MacArthur velitelem jednotek na ostrově Corregidor na Filipínách. Jeho zdecimované jednotky tu z…

  • poster
    21:45-23:40
    Nova Cinema
    Klíč (2005)
    Drama / Mysteriózní

    Scenárista hororu Kruh Ehren Kruger připravil další temnou lahůdku, která diváky strhne děsivým a strhujícím příběhem. Hrůzu tentokrát nebude vzbuzovat videokazeta s…

  • poster
    02:00-05:15
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Snímek Stanleyho Kubricka Olověná vesta (1987) patří k vlně filmů, které se v druhé polovině osmdesátých let vyjadřovaly k tématu vietnamské války (např. Četa a Narozen…

TV program - čtvrtek 30.5.

  • 04:50

    Noční zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    00:00

    Duch Sodomy (1988)
    Horor

    01:25

    Noční zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:35

    13/13/13 (2013)
    Horor

    03:05

    06:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3688)
    Drama / Komedie

    09:45

    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)
    Soutěžní / Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Škola života (epizoda) (1997) (S07E01)

    12:50

    14:10

    Mentalista - Bílé orchideje (epizoda) (2015) (S07E13)

    15:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk se seznamuje s kandidátem (epizoda) (2002) (S01E01)
    Krimi / Drama

    15:55

    Kriminálka Miami - Protiopatření (epizoda) (2011) (S10E01)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3689)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:15

    Grizzly zabiják (2015)
    Akční / Horor

    00:00

    Mentalista - Bílé orchideje (epizoda) (2015) (S07E13)

    00:50

    Můj přítel Monk - Pan Monk se seznamuje s kandidátem (epizoda) (2002) (S01E01)
    Krimi / Drama

    01:35

    Kriminálka Miami - Protiopatření (epizoda) (2011) (S10E01)

    02:20

    Kolotoč (TV pořad) (1996)
    Soutěžní

    02:50

    Krok za krokem - Škola života (epizoda) (1997) (S07E01)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 04:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:25

    Gormiti (TV seriál) (2018) (E4)
    Animovaný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S4E22)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Jací jste byli (epizoda) (1974) (S02E20)

    08:15

    M*A*S*H - Krize (epizoda) (1974) (S02E21)

    08:55

    M*A*S*H - George (epizoda) (1974) (S02E22)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Inga Lindström: Hry lásky v Samlundu (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E25)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E11)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Černá listina (epizoda) (1999) (S05E03)

    15:30

    Komisař Rex - Zdánlivě snadný případ (epizoda) (1999) (S05E04)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Nabídka, co se neodmítá (epizoda) (2019) (E72)

    21:35

    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)
    Komedie

    22:45

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Černá listina (epizoda) (1999) (S05E03)

    01:50

    Komisař Rex - Zdánlivě snadný případ (epizoda) (1999) (S05E04)

    02:50

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E11)
    Drama

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:20

  • 04:45

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Na kus řeči (TV pořad) (2001)
    Talk-show / Hudební

    10:25

    Nemocnice na kraji města - Ema (epizoda) (1977) (S01E07)

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Durrellovi - Epizoda 7 (epizoda) (2018) (S03E07)
    Drama / Životopisný

    14:50

    Host (TV film) (1980)
    Krátkometrážní / Komedie

    16:45

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    21:15

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:45

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:44

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:45

    Columbo - Smrt bere jackpot (epizoda) (1991)
    Krimi / Drama

    00:20

    Grantchester - Epizoda 5 (epizoda) (2017) (S03E05)
    Drama / Mysteriózní

    01:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:35

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    02:10

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:40

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:15

  • 04:00

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:25

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:00

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:30

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Medvědí rodina a já (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    10:45

    Kuba inkognito (TV film) (2005)
    Dokumentární

    11:45

    Jak se žije (TV pořad) (1998)
    Dokumentární

    12:00

    Krajinou vína (TV seriál) (2019) (E4)
    Dokumentární

    12:30

    Den D – Paříž: Obětování (TV film) (2014) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    13:15

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:50

    Hrdinové nebes (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    14:15

    České stopy v rostlinné říši Latinské Ameriky (TV seriál) (2003)
    Dokumentární

    14:35

    Magické hory - Pálava (epizoda) (2011)

    14:55

    Martin Luther (TV film) (2017)
    Dokumentární / Drama

    15:50

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    16:35

    Concorde: Nadzvukový závod (TV film) (2018) (E2)
    Dokumentární

    17:25

    Atlantský oceán (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    18:45

    Gorilí povídání (TV seriál) (2015)
    Rodinný / Dokumentární

    19:00

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:30

    Záhady starého Egypta (TV seriál) (2008) (E1)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    21:00

    21:30

    Krajinou vína (TV seriál) (2019) (E5)
    Dokumentární

    21:55

    22:50

    Kalašnikovův automat v rukou teroristů (TV film) (2015)
    Dokumentární

    23:50

    Queer: Hnusáci a úchyláci (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:15

    Ve dne v noci (2016)
    Dokumentární

    01:25

    Příběh služebnice - Zrnka (epizoda) (2018) (S02E05)
    Drama / Sci-Fi

    02:20

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:45

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:10

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:10

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    00:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:10

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:50

    Král Drozdí brada (TV film) (2008)
    Fantasy / Pohádka

    07:50

    Mentalista - Pohřebiště (epizoda) (2015) (S07E11)

    08:45

    Mentalista - Hnědý chlupatý koberec (epizoda) (2015) (S07E12)

    09:40

    Teleshopping

    10:10

    Dokonalá bouře (2000)
    Dobrodružný / Drama

    12:40

    Teleshopping

    13:10

    Ohnivá sedla (1974)
    Komedie / Western

    15:00

    Gorily v mlze (1988)
    Drama / Životopisný

    17:30

    Generál MacArthur (1977)
    Drama / Historický

    20:00

    Vzhůru nohama (2001)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Klíč (2005)
    Drama / Mysteriózní

    23:40

    The Best Man Holiday (2013)
    Komedie / Drama

    02:00

    Olověná vesta (1987)
    Drama / Válečný

    05:15

  • 06:25

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E15)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E14)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E23)
    Komedie / Reality-TV

    11:55

    Futurama - Temný raubíř (epizoda) (2003) (S04E04)

    12:25

    Simpsonovi - Homer miluje Flanderse (epizoda) (1994) (S05E16)

    12:55

    Simpsonovi - Bart dostane slona (epizoda) (1994) (S05E17)

    13:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:25

    Simpsonovi - Burnsův dědic (epizoda) (1994) (S05E18)

    13:55

    Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (epizoda) (1994) (S05E19)

    14:25

    14:50

    15:20

    Futurama - Leela běží o životy (epizoda) (2003) (S04E09)

    15:40

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E24)
    Komedie / Reality-TV

    16:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:40

    Simpsonovi - Milenec Lady Bouvierové (epizoda) (1994) (S05E21)

    19:10

    19:40

    Simpsonovi - Bart temnoty (epizoda) (1994) (S06E01)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:50

    22:15

    Smrtící zatykač (1990)
    Akční / Drama

    00:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E24)
    Komedie / Reality-TV

    01:10

    Vikingové - Zúčtování (epizoda) (2017) (S04E20)

    02:00

    12 opic - Masky (epizoda) (2017) (S03E08)

    02:55

    Vikingové - Zúčtování (epizoda) (2017) (S04E20)

    03:55

    12 opic - Masky (epizoda) (2017) (S03E08)

    06:45

  • 04:10

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    04:55

    Kráska a zvíře - Zlomový bod (epizoda) (2016) (S04E12)

    06:25

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    07:30

    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    08:35

    Krejzovi - Narozeninová překvapení (epizoda) (2018) (E01)
    Komedie

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:05

    McLeodovy dcery - Druhá šance (epizoda) (2007) (S07E30)

    14:05

    McLeodovy dcery - Různé zprávy (epizoda) (2007) (S07E31)

    15:05

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E72)
    Drama

    16:05

    McLeodovy dcery - Tichá noc (epizoda) (2007) (S07E32)

    17:00

    McLeodovy dcery - Dozvuky (epizoda) (2008) (S08E01)

    17:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E119)
    Telenovela / Drama

    18:55

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E120)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Inga Lindström: Ten správný odstín lásky (TV film) (2017)
    Drama / Romantický

    21:55

    Trpké víno (TV seriál) (2010) (E73)
    Drama

    22:50

    Modrý kód - Životní krok (epizoda) (2019) (S03E69)

    00:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E119)
    Telenovela / Drama

    01:00

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E120)
    Telenovela / Drama

    02:00

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S2E5)
    Reality-TV

    03:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace