Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:45-06:45
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Jmenuje se Michael McCann a býval učitelem ve Washingtonu. Po bolestném rozvodu se odstěhoval do opuštěného domu na kraji maloměsta ve Virginii. Teď se živí jako truhlář…

  • poster
    13:15-14:15
    ČT2
    Dokumentární

    Skupina namibijských domorodců se vydává do Evropy, aby se zde po šoku z tak odlišného světa na čas zapojila do školního vzdělávacího projektu.Několika Namibijcům z…

  • poster
    13:55-15:40
    Nova Cinema
    Turbo (2013)
    Animovaný / Dobrodružný

    Turbo je obyčejný malý šnek, který má velký sen. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, touží po mnohem vyšší rychlosti. Neustále trénuje, své pokroky měří metrem.…

  • poster
    15:40-18:15
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Film popisuje počátky legendy o tajemném Batmanovi a zjevení Temného rytíře coby síly dobra v Gotham City. Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje těsně po úmrtí…

  • poster
    20:00-21:00
    ČT2
    Hitlerův národ (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    Jak je možné, že se Adolf Hitler mohl spolehnout na německou veřejnost dokonce i tváří v tvář nevyslovitelnému utrpení a neodvratné zkáze? Napínavý dvoudílný film…

  • poster
    20:00-23:15
    Nova Cinema
    Drama

    Chlapectví je výjimečný film. Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka chtěl režisér Richard Linklater (Před soumrakem, Před půlnocí) natočit co nejpoctivěji, i proto…

  • poster
    23:15-01:05
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    Blíží se Vánoce a profesionálnímu bytaři Gusovi, který si zakládá na tom, že mu žádný zámek neodolá, vrcholí zimní sezóna. Tentokrát si ale nevybral správný dům a…

  • poster
    23:20-01:20
    ČT2
    Drama / Historický

    V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní…

  • poster
    01:05-02:55
    Nova Cinema
    Válečný / Fantasy

    Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série 300, se přesouvá na nové bojiště – na…

  • poster
    02:55-05:00
    Nova Cinema
    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    Když Blade (Wesley Snipes) v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera (Kris Kristofferson) měl za to, že je mrtvý. Došlo však ještě k něčemu daleko…

TV program - pondělí 16.9.

  • 04:10

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3730)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava - Milenec z Churáňova (epizoda) (2019) (S03E03)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Obchodní talent (epizoda) (1994) (S03E19)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - To já jsem ji zabil (epizoda) (2014) (S10E32)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Kdo je tvůj táta? (epizoda) (2004) (S02E05)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Přespání (epizoda) (2004) (S02E06)
    Krimi / Drama

    16:00

    Námořní vyšetřovací služba - Hlasy (epizoda) (2017) (S15E08)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3731)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Otázka cti (epizoda) (2019) (S04E04)
    Krimi / Thriller

    21:15

    Specialisté - Sebeobrana (epizoda) (2018) (S02E25)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Smrtonosná zbraň - Spravedlnost podle Lea Getze (epizoda) (2018) (S03E04)
    Akční / Krimi

    23:20

    Beze stopy - Cizinec (epizoda) (2006) (S04E15)
    Krimi / Drama

    00:10

    Odložené případy - Kdo je tvůj táta? (epizoda) (2004) (S02E05)
    Krimi / Drama

    01:05

    Odložené případy - Přespání (epizoda) (2004) (S02E06)
    Krimi / Drama

    01:45

    Námořní vyšetřovací služba - Hlasy (epizoda) (2017) (S15E08)
    Akční / Komedie

    02:25

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - To já jsem ji zabil (epizoda) (2014) (S10E32)
    Rodinný / Drama

    05:55

  • 05:10

    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)
    Talk-show / Reality-TV

    06:10

    Max Steel (TV seriál) (2001) (E11)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Jurský svět: Indominus na útěku (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:25

    M*A*S*H - Synové a kuželkáři (epizoda) (1982) (S10E20)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Zachyť to (epizoda) (1982) (S10E21)
    Komedie / Drama

    08:50

    M*A*S*H - Zlořečená koza (epizoda) (1982) (S10E22)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rodinné album (TV film) (1994) (E1)
    Drama / Romantický

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S7E16)
    Krimi / Drama

    13:25

    Poslední polda - Smrt pornokrále (epizoda) (2010) (S01E07)
    Krimi

    14:25

    Komisař Rex - Studený jako led (epizoda) (2000) (S06E05)
    Krimi / Akční

    15:30

    Komisař Rex - Smrtící karta (epizoda) (2000) (S06E07)
    Krimi / Akční

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Rány staré i nové (epizoda) (2019) (S04E07)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:50

    Havaj 5-0 - Ztracený na cestě, odkud není návratu (epizoda) (2019) (S09E11)
    Krimi / Drama

    00:45

    Komisař Rex - Studený jako led (epizoda) (2000) (S06E05)
    Krimi / Akční

    01:50

    Komisař Rex - Smrtící karta (epizoda) (2000) (S06E07)
    Krimi / Akční

    02:50

    Poslední polda - Smrt pornokrále (epizoda) (2010) (S01E07)
    Krimi

    03:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

  • 04:15

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:40

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:05

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Pomsta kavky (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    09:45

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:20

    Knedlíky (TV film) (1973)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:35

    Dobrodružství kriminalistiky - Otisk (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Obraz (TV film) (1983)
    Komedie / Krátkometrážní

    14:20

    Hrabě Monte Cristo (TV seriál) (1998) (E1)
    Dobrodružný / Romantický

    15:55

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Sever - Nepřátelé státu (epizoda) (2019) (E03)
    Krimi / Thriller

    21:00

    Rozsudek - Kristův monogram (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Drama

    21:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:05

    Legendy kriminalistiky - Novoroční vražda (epizoda) (2019) (S02E03)
    Dokumentární / Krimi

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:40

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:05

    Kriminalista - Posedlost (epizoda) (2011)
    Krimi

    00:05

    To se ví (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    00:35

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:00

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:05

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:35

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    04:50

    Kiwiland - Námořníci (epizoda) (2019) (E02)
    Dokumentární

    05:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:45

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Korea z výšky (TV film) (2016) (E2)
    Dokumentární

    09:55

    Zkáza Světového obchodního centra (TV film) (2016)
    Dokumentární

    10:50

    Roční období na planetě Zemi (TV seriál) (2016) (E3)
    Dokumentární

    11:40

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:35

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:05

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1269)
    Dokumentární / Publicistický

    13:15

    14:15

    Příběhy 20. století - Pohraničníci (epizoda) (2019) (S02E02)
    Dokumentární

    14:40

    Kameny v české krajině (TV film) (2008)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:10

    Neobjevená Kuba (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy - Tvrdé přistání (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Odhalená historie - Mao, otec nehodný moderní Číny (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Kiwiland - Námořníci (epizoda) (2019) (E02)
    Dokumentární

    18:45

    O kocouru Mikešovi a jeho přátelích (TV seriál) (1971)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    19:20

    Trvalé bydliště venkov - Slepice k adopci (epizoda) (2019) (E02)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Hitlerův národ (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Výletní loď France – návrat legendy (TV film) (2018)
    Dokumentární

    21:50

    Katapult (1983)
    Komedie

    23:20

    Bitva o Hill 60 (2010)
    Drama / Historický

    01:20

    Queer: Sursum corda (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:45

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:15

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:45

    Jídlo s ručením omezeným (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:10

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:40

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:20

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    13:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)
    Talk-show

    23:05

    Právo a pořádek - Compassion (epizoda) (2003) (S14E09)
    Krimi / Drama

    00:00

    Právo a pořádek - Ill-Conceived (epizoda) (2003) (S14E10)
    Krimi / Drama

    01:00

    Černý lišák 3: Lidé dobří a zlí (TV film) (1995)
    Western

    03:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:05

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:45

    Život naruby (1994)
    Drama / Komedie

    06:45

    Nominace na Oscara (2006)
    Komedie

    08:20

    O princezně Amélii (TV film) (2015)
    Rodinný / Pohádka

    09:35

    Můj nejoblíbenější marťan (1999)
    Rodinný / Komedie

    11:55

    Superpes (2007)
    Dobrodružný / Komedie

    13:55

    Turbo (2013)
    Animovaný / Dobrodružný

    15:40

    Batman začíná (2005)
    Akční / Dobrodružný

    18:15

    Zamilovaný profesor (1996)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Chlapectví (2014)
    Drama

    23:15

    Nezvaný host (1994)
    Komedie / Krimi

    01:05

    300: Vzestup říše (2014)
    Válečný / Fantasy

    02:55

    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    05:00

  • 06:00

    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003) (S5E11)
    Dokumentární / Komedie

    06:45

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E2)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E21)
    Komedie / Reality-TV

    10:35

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - Zachraňte vojína Bendera (epizoda) (2000) (S02E17)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Čtyři chyby a jeden pohřeb (epizoda) (2013) (S25E03)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Žiješ jen jednou (epizoda) (2013) (S25E04)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Novorozeně (epizoda) (2013) (S25E05)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Školní lavice a pravice (epizoda) (2013) (S25E06)
    Animovaný / Komedie

    14:35

    Cool Kids - Jak Margaret randila se Zodiakem (epizoda) (2018) (E09)
    Komedie

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Jak ztratit holku za 1000 let (epizoda) (2000) (S02E19)
    Animovaný / Komedie

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E22)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Žlutá pomsta (epizoda) (2013) (S25E07)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Vzpomínky na bílé Vánoce (epizoda) (2013) (S25E08)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Piráti ze Springfieldu (epizoda) (2014) (S25E09)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Můj muž je Komiksák (epizoda) (2014) (S25E10)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    ČSMT - AFTERSHOW (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    20:50

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:25

    Teorie velkého třesku - Vytěsnění monstra (epizoda) (2013) (S06E17)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Implementace smluvního závazku (epizoda) (2013) (S06E18)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kurz sebeovládání - Charlie rozjíždí večírek (epizoda) (2013) (S02E35)
    Komedie

    22:50

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E22)
    Komedie / Reality-TV

    00:45

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    01:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:55

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E11)
    Dobrodružný / Reality-TV

    02:55

    Poslední chlap na Zemi - Když máš radost a víš o tom ... (epizoda) (2016) (S03E09)
    Akční / Komedie

    03:20

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E11)
    Dobrodružný / Reality-TV

    04:20

  • 04:55

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E41)
    Drama / Romantický

    06:30

    Doktorka z Dixie - Komu ublíží pravda (epizoda) (2012) (S01E14)
    Komedie / Drama

    07:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Modrý kód - Starostčina volba (epizoda) (2018) (S02E50)
    Drama / Psychologický

    10:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:10

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:25

    Gilmorova děvčata - Holky v bikinách, kluci na oprátce (epizoda) (2004) (S04E17)
    Drama / Rodinný

    14:25

    Gilmorova děvčata - Tik, tik, tik, bum! (epizoda) (2004) (S04E18)
    Drama / Rodinný

    15:20

    Doktorka z Dixie - Smolný den (epizoda) (2012) (S01E15)
    Komedie / Drama

    16:15

    Gilmorova děvčata - Další rána (epizoda) (2004) (S04E19)
    Drama / Rodinný

    17:05

    Gilmorova děvčata - Luke vidí její tvář (epizoda) (2004) (S04E20)
    Drama / Rodinný

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E3)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E4)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rodinné album (TV film) (1994) (E2)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland - Hra s ohněm (epizoda) (2013) (S06E12)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Temný Kraj - Husičky - 1. část (epizoda) (2019) (S02E03)
    Krimi / Drama

    00:10

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E3)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E4)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Ranč Heartland - Hra s ohněm (epizoda) (2013) (S06E12)
    Drama / Rodinný

    03:00

    Gordon Ramsay za mřížemi (TV pořad) (2012) (E4)
    Reality-TV

    04:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace