Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 02.11.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Přiměřená pochybnost (2017) (TV seriál)

Dokumentární / Reality-TV / Krimi
05:00

Hraniční kontrola: Španělsko (2016) (TV seriál)

Dokumentární
05:30

Hraniční kontrola: Španělsko (2016) (TV seriál)

Dokumentární
06:00

Hraniční kontrola: Španělsko (2016) (TV seriál)

Dokumentární
06:30

Hraniční kontrola: Španělsko (2016) (TV seriál)

Dokumentární
07:00

Hraniční kontrola: Polsko (2019) (TV seriál)

Dokumentární
08:00

Hraniční kontrola: Polsko (2019) (TV seriál)

Dokumentární
09:00

Přetrvávající záhada (2018) (TV seriál)

Krimi / Drama / Dokumentární
10:00

Vytrženo z titulků: Zprávy New York Post (2020) (TV seriál)

Krimi / Drama / Dokumentární
11:00

Vražedné nahrávky (2019) (TV seriál)

Krimi
12:00

Vražedné nahrávky (2019) (TV seriál)

Krimi
13:00

Nebezpečné vzpomínky (2019) (TV seriál)

Krimi
14:00

Nebezpečné vzpomínky (2019) (TV seriál)

Krimi
15:00

Kde se skrývá vražda (2021) (TV seriál)

Krimi / Dokumentární
16:00

Tady žije ďábel (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Krimi
17:00

Znaky psychopata (2020) (TV seriál)

Krimi / Dokumentární
17:30

Znaky psychopata (2020) (TV seriál)

Krimi / Dokumentární
18:00

BTK: Vrah mezi námi (2019) (TV film)

Dokumentární / Krimi
20:00

Pronásledování: Nezvěstní (2021) (TV film)

Dokumentární / Krimi
21:00

Tady žije ďábel (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Krimi
22:00

Nebezpečné vzpomínky (2019) (TV seriál)

Krimi
23:00

Hraniční kontrola: Polsko (2019) (TV seriál)

Dokumentární
00:00

Hraniční kontrola: Španělsko (2016) (TV seriál)

Dokumentární
00:30

Hraniční kontrola: Španělsko (2016) (TV seriál)

Dokumentární
01:00

Přetrvávající záhada (2018) (TV seriál)

Krimi / Drama / Dokumentární
02:00

Vytrženo z titulků: Zprávy New York Post (2020) (TV seriál)

Krimi / Drama / Dokumentární
03:00

Vražedné nahrávky (2019) (TV seriál)

Krimi
04:50

Specialisté - Most (2021) (epizoda) (S06E10)

Krimi / Thriller
05:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
06:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
07:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
07:25

Krok za krokem - Líbánky skončily (1995) (epizoda) (S04E15)

Komedie / Rodinný / Romantický
07:50

Gympl s (r)učením omezeným - Velké finále (2012) (epizoda) (S01E33)

Komedie / Drama
09:05

Odložené případy - Propustka na břeh (2008) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
10:05

Kriminálka Miami - Nezdařené přistání (2004) (epizoda) (S02E21)

Akční / Krimi / Drama
10:55

Kriminálka Miami - Pověst nadevše (2004) (epizoda) (S02E22)

Akční / Krimi / Drama
12:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
12:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
13:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
14:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
15:20

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
16:40

Souboj na talíři (2021) (TV pořad)

Publicistický
17:40

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
18:40

Kriminálka Miami - Nezdařené přistání (2004) (epizoda) (S02E21)

Akční / Krimi / Drama
19:30

Kriminálka Miami - Pověst nadevše (2004) (epizoda) (S02E22)

Akční / Krimi / Drama
20:25

Odložené případy - Propustka na břeh (2008) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
22:05

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
22:45

Gympl s (r)učením omezeným - Volný pád (2012) (epizoda) (S01E32)

Komedie / Drama
00:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
03:40

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:15

M*A*S*H - Narozeninové dívky (1982) (epizoda) (S10E12)

Komedie / Drama / Válečný
04:45

Hvězdy nad hlavou - Dostihy (2021) (epizoda) (E10)

Romantický / Komedie / Drama
06:00

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
07:05

Walker, Texas Ranger - Odsouzení (1996) (epizoda) (S05E06)

Akční / Dobrodružný / Krimi
08:05

Jake a Tlusťoch - Kdybych tě neměl rád (1990) (epizoda) (S03E21)

Krimi / Drama
09:05

Policie Hamburk - Vrtkavé štěstí (2015) (epizoda) (S09E23)

Krimi / Drama
10:05

Komisař Rex - Mrtvý, který ještě žil (2004) (epizoda) (S09E10)

Krimi / Akční / Mysteriózní
11:15

Prima Trefa (2021) (TV pořad)

Soutěžní
11:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
12:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
13:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
14:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
14:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Slunečná - Anna mstitelka (2021) (epizoda) (S03E19)

Komedie / Romantický / Rodinný
16:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
18:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
20:05

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
21:05

Komisař Rex - Mrtvý, který ještě žil (2004) (epizoda) (S09E10)

Krimi / Akční / Mysteriózní
22:05

Jake a Tlusťoch - Kdybych tě neměl rád (1990) (epizoda) (S03E21)

Krimi / Drama
23:05

Policie Hamburk - Vrtkavé štěstí (2015) (epizoda) (S09E23)

Krimi / Drama
00:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:25

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
02:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
03:20

M*A*S*H - Krev a střeva (1982) (epizoda) (S10E13)

Komedie / Drama / Válečný
03:50

M*A*S*H - Mše svatá (1982) (epizoda) (S10E14)

Komedie / Drama / Válečný
04:00

Na krok od nebe - Tápání ve tmě (2015) (epizoda) (S03E12)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
05:05

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
05:35

Dobrodružství kriminalistiky - Duplikát (1992) (epizoda) (S03E04)

Krimi / Drama / Dobrodružný
06:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:55

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
07:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
09:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
09:30

Naděje má hluboké dno (1988) (TV film)

Drama
10:50

Na krok od nebe - Špinavé peníze (2015) (epizoda) (S03E13)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:45

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
12:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
13:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
14:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
14:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:05

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
15:15

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
16:30

Cirkus Bukowsky - Epizoda 1 (2013) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Thriller / Road movie
17:20

Příběhy slavných - Hamlet IX. hodnostní třídy (2002) (epizoda) (S03E03)

Dokumentární / Životopisný
18:20

Případy detektiva Murdocha - Neviditelný muž (2018) (epizoda) (S12E13)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:05

Kriminalista - Andělská nevinnost (2015) (epizoda) (S10E08)

Krimi
20:00

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:25

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
21:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
23:45

Bydlet jako... (2017) (TV pořad)

Publicistický
00:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
00:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
04:25

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:05

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
05:50

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
06:45

Obora Obelisk bez doby hájení (2021) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
07:15

Český ráj: Ráj v srdci Čech (2003) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
07:45

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
08:10

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
08:40

Kostarika - bohatství tropického lesa (2020) (TV film)

Dokumentární
09:05

Gulag, sovětská historie - Vznik 1917–1933 (2019) (epizoda) (E01)

Dokumentární / Historický
10:00

Mexiko, koloniální města severu (2015) (TV film)

Dokumentární
10:55

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
11:50

Velké přírodní migrace (2016) (TV seriál)

Dokumentární
12:45

Českem na koňském hřbetu - Na koních indiánů (2021) (epizoda) (E08)

Dokumentární
13:10

Afrika z výšky - Duch Ubuntu (2017) (epizoda) (E02)

Dokumentární
14:00

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
14:15

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
14:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
14:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Němý Bobeš aneb Český Tarzan (1997) (divadelní záznam)

Komedie
16:35

Havlíčku, Havle...! (2021) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
17:35

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
18:30

Lidstvo: Příběh o nás všech - Pioneers (2012) (epizoda) (E09)

Dokumentární / Historický
19:15

Ve jménu vlasti - Ten hajzl mě zastřelil (2020) (epizoda) (S08E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:10

Ponorka - Verluste (2018) (epizoda) (S01E03)

Drama / Válečný
21:10

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:40

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:55

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (2007) (TV pořad)

Dokumentární
22:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
22:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Hovory s delfíny (2016) (TV seriál)

Dokumentární
00:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
03:30

Úžasný Grand Canyon (2008) (TV film)

Dokumentární
07:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
09:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:50

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
12:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
13:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
17:10

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:00

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:05

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
22:05

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
23:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
00:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
02:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:20

Vzpomínky na Afriku (1985)

Drama / Romantický / Životopisný
07:55

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
09:40

Pátek není svátek (1979)

Komedie
13:20

A zase jedna Popelka (2008)

Komedie / Hudební / Romantický
15:00

Agent bez minulosti (2002)

Akční / Mysteriózní / Thriller
17:20

Těžká váha (2005)

Drama / Sportovní / Životopisný
20:00

Bílá smrt (2009)

Akční / Krimi / Mysteriózní
21:45

Annabelle 3 (2019)

Horor / Mysteriózní / Thriller
00:10

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:50

Kněz je poděs (2007)

Komedie / Romantický
03:25

Odložené případy - Propustka na břeh (2008) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:20

Top Gear (2016) (TV pořad)

Komedie / Talk-show
05:25

Hvězdná brána - Velká cesta (2002) (epizoda) (S05E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:25

Hvězdná brána - Překvapivá odhalení (2002) (epizoda) (S05E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
07:30

Kurz sebeovládání - Charlie a rozchodový kouč (2013) (epizoda) (S02E18)

Komedie
07:50

Kurz sebeovládání - Charlie, Kate, Jen a romantika (2013) (epizoda) (S02E19)

Komedie
08:20

Simpsonovi - Barva žluti (2010) (epizoda) (S21E13)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Pohlednice ze Springfieldu (2010) (epizoda) (S21E14)

Animovaný / Komedie
09:20

Simpsonovi - První meta dobyta (2010) (epizoda) (S21E15)

Animovaný / Komedie
09:50

Simpsonovi - Největší Homer všech dob (2010) (epizoda) (S21E16)

Animovaný / Komedie
10:10

Hvězdná brána - Spása I. (2002) (epizoda) (S06E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Hvězdná brána - Spása II. (2002) (epizoda) (S06E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:15

Kurz sebeovládání - Charlie se rozejde s Kate (2013) (epizoda) (S02E20)

Komedie
12:45

Kurz sebeovládání - Charlie a studium sexu (2013) (epizoda) (S02E22)

Komedie
13:15

Simpsonovi - Kouzelná Líza (2011) (epizoda) (S22E18)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Zoufalé manželky Tlustého Tonyho (2011) (epizoda) (S22E19)

Animovaný / Komedie
14:15

Simpsonovi - Střihoruký Homer (2011) (epizoda) (S22E20)

Animovaný / Komedie
14:45

Simpsonovi - 500 klíčů (2011) (epizoda) (S22E21)

Animovaný / Komedie
15:15

Fotr na tripu (2021) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
15:55

Vandráci (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný
16:30

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:35

Star Trek: Discovery - Zvol si svá muka (2017) (epizoda) (S01E05)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
18:37

Cesty k úspěchu (2012) (TV pořad)

Publicistický
18:50

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Simpsonovi - Kouzelná Líza (2011) (epizoda) (S22E18)

Animovaný / Komedie
19:50

Simpsonovi - Zoufalé manželky Tlustého Tonyho (2011) (epizoda) (S22E19)

Animovaný / Komedie
20:20

Simpsonovi - Střihoruký Homer (2011) (epizoda) (S22E20)

Animovaný / Komedie
20:50

Simpsonovi - 500 klíčů (2011) (epizoda) (S22E21)

Animovaný / Komedie
21:15

Kurz sebeovládání - Charlie se rozejde s Kate (2013) (epizoda) (S02E20)

Komedie
21:45

Kurz sebeovládání - Charlie a studium sexu (2013) (epizoda) (S02E22)

Komedie
22:05

Top Gear (2016) (TV pořad)

Komedie / Talk-show
23:15

Narcos - La Catedral (2015) (epizoda) (S01E09)

Životopisný / Krimi / Drama
00:30

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:10

Flash - Gorilové boje (2015) (epizoda) (S02E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:00

Flash - Legendy současnosti (2015) (epizoda) (S02E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
03:20

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
04:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
05:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
06:05

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
07:15

Rosamunde Pilcher - Láska mezi jahodami (2016) (epizoda) (E137)

Drama / Romantický
09:05

Záchranáři z hor - Bolest v srdci (2019) (epizoda) (S11E03)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:05

Záchranáři z hor - Bolest v srdci (2019) (epizoda) (S11E03)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
13:00

Záchranáři z hor - Nad mraky (2019) (epizoda) (S11E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Záchranáři z hor - Nad mraky (2019) (epizoda) (S11E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:00

Rosamunde Pilcher - Jako z daleké hvězdy (2017) (epizoda) (E139)

Drama / Romantický
16:55

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
17:55

Hvězdy nad hlavou - Dostihy (2021) (epizoda) (E10)

Romantický / Komedie / Drama
19:15

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
20:00

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
21:05

Já, společnice - Krycí firma (2017) (epizoda) (S02E11)

Drama
21:35

Já, společnice - Volný pád (2017) (epizoda) (S02E13)

Drama
22:10

Já, společnice - Krycí firma (2017) (epizoda) (S02E11)

Drama
22:40

Já, společnice - Volný pád (2017) (epizoda) (S02E13)

Drama
23:15

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:50

Everwood - Něžné války (2002) (epizoda) (S01E09)

Drama / Rodinný
03:10

Přístav - Rybolap (2016) (epizoda) (S03E15)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama