Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 07.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Gympl s (r)učením omezeným - Body a fauly (2013) (epizoda) (S02E21)

Komedie / Drama
07:55

Odložené případy - Poslední dostih (2009) (epizoda) (S07E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:55

Kriminálka Miami - Rio (2006) (epizoda) (S05E01)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Motorky a zbraně (2006) (epizoda) (S05E02)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Dobrodružný / Akční / Fantasy
17:15

Kriminálka Miami - Rio (2006) (epizoda) (S05E01)

Akční / Krimi / Drama
18:10

Kriminálka Miami - Motorky a zbraně (2006) (epizoda) (S05E02)

Akční / Krimi / Drama
19:05

Odložené případy - Poslední dostih (2009) (epizoda) (S07E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:00

Specialisté - Zaostřeno (2018) (epizoda) (S03E11)

Krimi / Thriller
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Dnes je ples (2013) (epizoda) (S02E20)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:40

Novashopping

02:55

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Víkend (2005) (TV pořad)

Publicistický
04:35

Walker, Texas Ranger - Lucas - 1. část (1997) (epizoda) (S06E03)

Akční / Dobrodružný / Krimi
05:35

Jake a Tlusťoch - To mě ani nenapadlo (1991) (epizoda) (S04E18)

Krimi / Drama
06:35

Policie Hamburk - Historie nezapomíná (2016) (epizoda) (S10E21)

Krimi / Drama
07:35

Návrat komisaře Rexe (2008) (TV seriál)

Krimi
09:30

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Slunečná - Musíme to utajit (2021) (epizoda) (S03E29)

Komedie / Romantický / Rodinný
15:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:20

Návrat komisaře Rexe (2008) (TV seriál)

Krimi
21:10

Jake a Tlusťoch - To mě ani nenapadlo (1991) (epizoda) (S04E18)

Krimi / Drama
22:10

Policie Hamburk - Historie nezapomíná (2016) (epizoda) (S10E21)

Krimi / Drama
23:45

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - Major Fred C. Dobbs (1973) (epizoda) (S01E22)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

Slunečná - Musíme to utajit (2021) (epizoda) (S03E29)

Komedie / Romantický / Rodinný
04:00

13. komnata - 13. komnata Chantal Poullain (2006) (epizoda) (S01E21)

Dokumentární / Životopisný
04:35

Dobrodružství kriminalistiky - Vlas (1993) (epizoda) (S04E04)

Krimi / Drama / Dobrodružný
05:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:55

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Všechno, co mám ráda (2018) (TV pořad)

Publicistický
08:30

Počesku (2000) (TV pořad)

Dokumentární
08:40

Městem chodí Mikuláš (1992) (TV film)

Drama
10:10

Na krok od nebe - Vlčí muž (2017) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:06

Epicentrum (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:20

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Mendelovi (2008) (epizoda) (S05E07)

Komedie
15:50

Cirkus Bukowsky - Epizoda 5 (2014) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Thriller / Road movie
16:44

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

16:45

Příběhy slavných - Fenomén Meryčka (2010) (epizoda) (S11E09)

Dokumentární / Životopisný
17:40

Případy detektiva Murdocha - Tma před úsvitem II. část (2018) (epizoda) (S12E18)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:20

Kriminalista - Učitelka lásky (2015) (epizoda) (S11E03)

Krimi
19:20

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
19:45

Žiješ jenom 2x (2013) (TV pořad)

Publicistický
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Bydlet jako... (2017) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Vlčí muž (2017) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
04:15

Třicet let lady Diany (2021) (TV seriál)

Dokumentární
05:05

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
06:00

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
06:55

Bílá místa konce války 1944-5 (2020)

Dokumentární / Historický / Krátkometrážní
07:25

Válka o těžkou vodu (2018) (TV film)

Dokumentární / Historický
08:20

Boží dar - příběhy českých potravin - Zelí (2021) (epizoda) (S05E05)

Dokumentární
08:40

Japonská města, Kjóto a Nara (2016) (TV film)

Dokumentární
09:35

Obdivuhodný svět přírody (2006) (TV seriál)

Dokumentární
10:30

Jezero Balaton a jeho přírodní krásy (2020) (TV film)

Dokumentární
11:20

GENUS (1995) (TV pořad)

Dokumentární / Životopisný
11:40

Českem na koňském hřbetu - Na valašském hamru (2021) (epizoda) (E13)

Dokumentární
12:05

Amerika z ptačí perspektivy - Nádherná Amerika (2013) (epizoda) (E31)

Dokumentární
13:00

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
13:10

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Komedie
15:35

Krása na prodej (2021) (TV film)

Dokumentární
16:30

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
17:30

Pravda o Pearl Harboru (2016) (TV film)

Dokumentární / Historický
18:15

Ve jménu vlasti - Váleční zajatci (2020) (epizoda) (S08E12)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:20

Ponorka - Abrechnung (2018) (epizoda) (S01E08)

Drama / Válečný
20:20

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:45

To mě baví (2004) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Legendy kriminalistiky - Já, nebohý vrah (2017) (epizoda) (S01E04)

Dokumentární / Krimi
21:40

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:10

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
22:35

Jídlo s ručením omezeným (2011)

Dokumentární / Krátkometrážní
23:00

Do světa se Celine Cousteau (2018) (TV seriál)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Rusko z výšky - Zamrzlé severní pobřeží (2018) (epizoda) (E04)

Dokumentární
03:15

Jezero Balaton a jeho přírodní krásy (2020) (TV film)

Dokumentární
06:45

Teleshopping Soukup shop

07:40

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
08:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Zadluženo (2021) (TV pořad)

Publicistický
10:45

Popelka (2015) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
11:35

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:10

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:00

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
16:30

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:20

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:35

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:05

Brémští muzikanti (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
05:20

Teleshopping

05:50

V oku tornáda (2014)

Akční / Thriller / Katastrofický
07:35

Teleshopping

08:05

Vánoce pod jednou střechou (2017) (TV film)

Romantický
09:50

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Komedie / Drama
12:15
14:00

Bitevní loď (2012)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
16:30

Smrtící léčba (1996)

Thriller / Drama
18:50

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Akční / Fantasy / Válečný
22:15

Brémští muzikanti (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
23:25

Dennis postrach okolí znovu zasahuje (1998)

Rodinný / Komedie
00:45

Odložené případy - Poslední dostih (2009) (epizoda) (S07E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
01:45

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)

Rodinný / Dobrodružný
03:40

Teleshopping

04:35

Hvězdná brána - Ve jménu víry (2004) (epizoda) (S08E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Hvězdná brána - Nebezpečná hra (2004) (epizoda) (S08E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:35

Kurz sebeovládání - Charlie a katolická dívka (2014) (epizoda) (S02E88)

Komedie
06:55

Kurz sebeovládání - Charlie a právo volby (2014) (epizoda) (S02E89)

Komedie
07:25

Simpsonovi - Nebezpečná zásilka (2016) (epizoda) (S27E20)

Animovaný / Komedie
07:55

Simpsonovi - Homer improvizuje (2016) (epizoda) (S27E21)

Animovaný / Komedie
08:25

Simpsonovi - Ve vězení dobře, doma nejlíp (2016) (epizoda) (S27E22)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Monty Burnsův létající cirkus (2016) (epizoda) (S28E01)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Spříznění (2004) (epizoda) (S08E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Úmluva (2004) (epizoda) (S08E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15

Kurz sebeovládání - Charlie a stá epizoda (2014) (epizoda) (S02E90)

Komedie
11:45

Ajťáci - Včerejší odpad (2006) (epizoda) (S01E01)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (2017) (epizoda) (S29E04)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Dědo, slyšíš mě? (2017) (epizoda) (S29E05)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Starosti starostky (2017) (epizoda) (S29E06)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Pimprlata (2017) (epizoda) (S29E07)

Animovaný / Komedie
14:15

Fotr na tripu (2021) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
14:50

Srdcaři v Africe (2017) (TV seriál)

Dokumentární
15:25

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:30

Star Trek: Discovery - Přehnané ambice (2018) (epizoda) (S01E12)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
17:23

Cesty k úspěchu (2012) (TV pořad)

Publicistický
17:35

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (2017) (epizoda) (S29E04)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Dědo, slyšíš mě? (2017) (epizoda) (S29E05)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Starosti starostky (2017) (epizoda) (S29E06)

Animovaný / Komedie
19:35

Simpsonovi - Pimprlata (2017) (epizoda) (S29E07)

Animovaný / Komedie
19:55

Kurz sebeovládání - Charlie a stá epizoda (2014) (epizoda) (S02E90)

Komedie
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:35

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:50

Narcos: Mexiko - Velký tunel (2020) (epizoda) (S02E04)

Drama / Krimi / Thriller
23:10

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:50

Flash - Nepřemožitelný (2016) (epizoda) (S02E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:45

Flash - Životní závod (2016) (epizoda) (S02E23)

Akční / Dobrodružný / Drama
03:05

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:05

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:00

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Inga Lindström - Ztracená láska (2019) (epizoda) (E80)

Drama / Romantický
08:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
09:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Inga Lindström - Rodinná oslava (2019) (epizoda) (E83)

Drama / Romantický
15:55

Velvet: Návrat - Paříži, miluji tě (2017) (epizoda) (S01E09)

Komedie / Drama / Romantický
17:00

Hvězdy nad hlavou - Divadlo (2021) (epizoda) (E15)

Romantický / Komedie / Drama
18:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
20:05

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
21:05

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
22:05

Everwood - Buď anebo (2004) (epizoda) (S02E20)

Drama / Rodinný
23:05

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:05

Everwood - Budoucnost čeká (2004) (epizoda) (S02E21)

Drama / Rodinný
02:25

Ohnivý kuře - Vyšší level (2016) (epizoda) (S01E34)

Komedie
03:55

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama