Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pátek 01.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:25

Krok za krokem - Série 4 (1994) (série) (S04)

Komedie / Rodinný / Romantický
06:45

Gympl s (r)učením omezeným - Vraťte se domů (2012) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Ta žena (2007) (epizoda) (S05E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Kriminálka Miami - Zlatý padák (2002) (epizoda) (S01E01)

Akční / Krimi / Drama
09:55

Kriminálka Miami - Obojek smrti (2002) (epizoda) (S01E02)

Akční / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Policie Modrava - Případ ukradené krasavice (2015) (epizoda) (S01E15)

Krimi / Drama / Thriller
15:30

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:35

Nespoutaný Django (2012)

Western / Dobrodružný / Drama
19:45

Kriminálka Miami - Zlatý padák (2002) (epizoda) (S01E01)

Akční / Krimi / Drama
20:40

Kriminálka Miami - Obojek smrti (2002) (epizoda) (S01E02)

Akční / Krimi / Drama
21:20

Krok za krokem - Série 4 (1994) (série) (S04)

Komedie / Rodinný / Romantický
21:50

Gympl s (r)učením omezeným - Vraťte se domů (2012) (epizoda) (S01E16)

Komedie / Drama
22:55

Novashopping

00:00

Zig a Sharko (2010) (TV seriál)

Animovaný / Fantasy / Akční
00:15

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:40

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:05

Co nového Scooby-Doo? (2002) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:30

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
01:55

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
02:20

Krok za krokem - Alergie (1994) (epizoda) (S04E10)

Komedie / Rodinný / Romantický
02:40

Sněženka a Růženka (2012) (TV film)

Fantasy
03:50

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
04:20

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
05:25

Walker, Texas Ranger - Závazek (1995) (epizoda) (S04E11)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Sněžení (1989) (epizoda) (S02E10)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Cizí dítě (2014) (epizoda) (S09E02)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Čtyřnohý svědek (2002) (epizoda) (S08E04)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
16:00

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
17:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:55

Komisař Rex - Čtyřnohý svědek (2002) (epizoda) (S08E04)

Krimi / Akční / Mysteriózní
20:55

Jake a Tlusťoch - Sněžení (1989) (epizoda) (S02E10)

Krimi / Drama
21:55

Policie Hamburk - Cizí dítě (2014) (epizoda) (S09E02)

Krimi / Drama
23:30

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
00:35

Pirátova rodinka (1999) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:05

M*A*S*H - Sbohem Radare (1) (1979) (epizoda) (S08E04)

Komedie / Drama / Válečný
01:40

M*A*S*H - Sbohem Radare (2) (1979) (epizoda) (S08E05)

Komedie / Drama / Válečný
02:00

M*A*S*H - Čas přizpůsobování (1979) (epizoda) (S08E06)

Komedie / Drama / Válečný
02:35

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:40

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
04:15

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
08:40

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
09:25

Příběhy slavných - Štěpánka: "Těžší život je lepší" (2004) (epizoda) (S05E05)

Dokumentární / Životopisný
10:20

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
11:10

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Osada - Epizoda 5 (2021) (epizoda) (E05)

Komedie
15:10

13. komnata - 13. komnata Lucie Šafářové (2021) (epizoda) (S18E05)

Dokumentární / Životopisný
15:39

Výsledky losování Šťastných 10

15:40

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:30

Profesionálové - Mrtvý svědek (1979) (epizoda) (S03E03)

Akční / Krimi / Dobrodružný
17:25

Kriminalista - Poslední let (2014) (epizoda) (S10E02)

Krimi
18:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:55

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
19:25

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
19:55

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:55

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (TV pořad)

Publicistický
00:25

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
01:15

Kouzelné dřeváky (1978) (TV film)

Pohádka
02:00

Královna Černá růže (1972) (TV film)

Pohádka
02:55

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
03:40

Gejzír (2014) (TV pořad)

Publicistický
04:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
04:30

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
04:55

Ve větru kopyt (2017) (TV film)

Dokumentární
05:50

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

06:05

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:10

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (TV seriál)

Dokumentární
07:05

Ohromující mosty (2016) (TV seriál)

Dokumentární
07:55

Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
08:40

Válka nad zákopy (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Historický
09:35

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

09:50

Guty - Kostel po našimu (2021) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
10:15

Ještě nekončíme (2019)

Dokumentární
11:35

Krásné živé památky - Okolo Domažlic (2019) (epizoda) (E05)

Dokumentární
12:05

Špionáž v divočině (2017) (TV seriál)

Dokumentární
13:00

Co Čech, to chovatel - Učitel i kamarád (2021) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární
13:10

Heydrich - konečné řešení (2011) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Lovec hlav (1976)

Krimi / Thriller / Akční
15:45

Zvoník u Matky Boží (1956)

Drama / Historický
17:45

Desatero hříchů - Naisen rajat (2020) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama
18:30

Popravčí z Katyně (2020) (TV film)

Dokumentární / Historický
19:25

Modrá zóna dlouhověkosti (2019) (TV seriál)

Dokumentární
20:15

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
21:10

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
21:35

Čtenářský deník (2008) (TV pořad)

Dokumentární
21:50

Rodinné křižovatky (2003) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Notes (1995) (TV pořad)

Hudební
23:00

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
23:30

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Pugam, město tisíců chrámů (2016) (TV film)

Dokumentární
00:55

Lidstvo: Příběh o nás všech - Warriors (2012) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický
01:40

Fascinující setkání se zvířaty (2020) (TV seriál)

Dokumentární
02:35

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:45

Kouzlo jihovýchodní Asie (2019) (TV film)

Dokumentární
03:35

Českem na koňském hřbetu - Kůň pro alergiky (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:40

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:35

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
17:45

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
18:35

Ella Schön - Setkání na ostrově (2018) (epizoda) (S01E01)

Drama / Komedie
20:20

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:00

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:40

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:25

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

03:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
04:25

Škola základ života (1938)

Komedie
06:15

Teleshopping

06:45

Loupení jehňátek (2007) (TV film)

Mysteriózní / Drama
08:30

Výbuch bude v pět (1984)

Rodinný
09:55

Velký Gatsby (2013)

Drama / Romantický
12:20

Velký den slečny Pettigrewové (2008)

Komedie / Romantický
14:00

LEGO® příběh (2014)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
15:50

Kontraband (2012)

Akční / Krimi / Drama
17:55

Náhlá smrt (1995)

Akční / Drama / Thriller
19:50

Král Charles III. (2017) (TV film)

Drama
23:05
00:35

Čarovné střevíce (2018) (TV film)

Pohádka / Rodinný
01:40

Výbuch bude v pět (1984)

Rodinný
03:05

Odložené případy - Ta žena (2007) (epizoda) (S05E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
04:00

Hvězdná brána - Křišťálová lebka (2000) (epizoda) (S03E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:00

Hvězdná brána - Nemesis (2000) (epizoda) (S03E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:05

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Robot (1969) (epizoda) (E05)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
06:40

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Alfabeat (1969) (epizoda) (E12)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
07:10

Simpsonovi - Chytrý a chytřejší (2004) (epizoda) (S15E13)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Hádej, kdo přijde na večeři (2004) (epizoda) (S15E14)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Den pro závislosti (2004) (epizoda) (S15E15)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Basa tvrdí charakter (2004) (epizoda) (S15E16)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Malá vítězství (2000) (epizoda) (S04E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Druhá strana (2000) (epizoda) (S04E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy - Neviditelní (1969) (epizoda) (E11)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
12:15

Simpsonovi - Díkybohu je den zkázy (2005) (epizoda) (S16E19)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Domov daleko od Homera (2005) (epizoda) (S16E20)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Otec, syn a host svatý (2005) (epizoda) (S16E21)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Ohňostroj oddanosti (2005) (epizoda) (S17E01)

Animovaný / Komedie
14:15

Obří sopka (2011) (TV film)

Sci-Fi / Katastrofický
16:15

Žraločí muž (2005) (TV film)

Horor / Akční / Sci-Fi
18:10

Simpsonovi - Díkybohu je den zkázy (2005) (epizoda) (S16E19)

Animovaný / Komedie
18:40

Simpsonovi - Domov daleko od Homera (2005) (epizoda) (S16E20)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Otec, syn a host svatý (2005) (epizoda) (S16E21)

Animovaný / Komedie
19:35

Simpsonovi - Ohňostroj oddanosti (2005) (epizoda) (S17E01)

Animovaný / Komedie
20:05

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:25

Lovci prokletých pokladů - Farúkova pomsta (2019) (epizoda) (S01E13)

Akční / Dobrodružný
21:20

Orange Is the New Black - Den matek (2015) (epizoda) (S03E01)

Drama / Komedie / Krimi
22:35

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
02:30

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
04:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:20

Rosamunde Pilcher - Ukradené léto (2011) (epizoda) (S01E104)

Drama / Romantický
08:20

Záchranáři z hor - Nezvěstní (2014) (epizoda) (S06E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:10

Záchranáři z hor - Nezvěstní (2014) (epizoda) (S06E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Unavený životem (2014) (epizoda) (S06E03)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Unavený životem (2014) (epizoda) (S06E03)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Dokonalé štěstí (2012) (epizoda) (S01E109)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Dos hombres y un chupete (2015) (epizoda) (S03E04)

Drama / Romantický
16:55

Slunečná - Naděje jménem Sylva (2021) (epizoda) (S03E10)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:20

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
19:00

Velvet - Dos hombres y un chupete (2015) (epizoda) (S03E04)

Drama / Romantický
20:00

Hotel na pláži - Hrdost (2014) (epizoda) (S01E04)

Komedie
21:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:55

Hotel na pláži - Hrdost (2014) (epizoda) (S01E04)

Komedie
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:10

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
02:05

Přístav - Vítej, zlatý hattricku (2016) (epizoda) (S02E17)

Komedie / Romantický
03:25

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama