Vejrrr

Je tu výrazně znát faktor nuceného pokračování po úspěšném prvním dílu. Pár scén u kterých se zasměju ale zůstává. Tohle je druhý a poslední díl na kterém se podíleli (at už před kamerou nebo za) bratři Wayansovi a je to znát. Jednička a dvojka mají totiž nějak ucelený děj, má to nějakou filmovou hodnotu a ikdyž je to občas nechutný humus - dává to smysl. Přesně to postrádají následující díly ()

Cement73

Od tohoto sa urcite nedalo cakat ziadne umenie a tak ziadne super hodnotenie tiez nebude... Americká obdoba Kameňáku :))) ()

Ollie235

Vyhýbám se této sérii jak to jen jde a tento díl byl dlouho jediný, který jsem viděl. Musím říct, že to bylo o něco lepší než jsem čekal, ale do dobré komedie, kterou bych si pustil znova to má sakra daleko. Snaha vytřískat vtip z každé situace je až zoufalá a místy je to fakt nechutný. ()

Marina111

Ako milovníčka gotických románov a strašidelných brakov som sa tešila na film, ktorý ich paroduje ... Viac než ducháriny sa mi však dostalo sexuálnych vtípkov a morbídnosti všehodruhu. Nie, nebolo to zlé ( ak ste si teda zvykli na štýl Scary Movie). Áno, miestami som sa bavila. Ale - a to je snáď mojím najvýstižnejším konštatovaním - celá táto séria sa mohla uberovať naozaj iným smerom ... ()

H4ku11

Myslím, že dvojka rovnako ako jednotka je ešte vydarená. Mnohé zo scén, ktoré tu boli si viem prehrať v duchu a zasmiať sa len pri tej predstave. ()

Esgalnor

Občas vtipné, ale povětšinu času nudné s několika fajn nápady, které ale nejsou využity naplno a spíš je to až moc překombinované a snaží se to parodovat až moc věcí. Pořád ale koukatelné a stále zábavné, i když míň a míň často, než byl první díl. ()

Oxymoron

Strašná kravina, strašná nechuťárna, ale jako jedna z mála parodií takovéhoto ražení je nechutně vtipná. Bohužel v druhé polovině pomalu začíná ztrácet dech. ()

Emzet

Ještě horší než jednička a ta byla už tak dost špatná. Gagy se přemístily na linii "supertrapné" až "jenom trapné" a místy jsem dokonce vážně přemýšlel, jestli nejsem sjetý. Nebo jsem snad jediný, kdo scénu s kytkou prostě nepobral? ()

TheGunner

Vy co dáváte odpad, to nemyslíte vážně že ne??? Jestli to je podle vás na úroveni kameňáku tak ste se buď na to nedívali vůbec, nebo ste se dívali blbě, nebo ste blbí vy... ()

tom.cube

Méně vtipu, více trapnosti a nechutností. Tentokrát dost nepovedená parodie narozdíl od slušného prvního dílu. ()

Spiizy

Včerejším shlédnutím této rádoby vtipné komedie jsem si nevšedním způsobem dokázal, jak člověk stárně. V 15 letech neuvěřitelná věc plná humoru a "cool" věc, v té dávné době řekl bych...o deset let později přišerný zážitek plný zvracení, močení a prdění. V dnešním věku? NIKDY VÍCE! ()

lardko

Docela dost dobrý , ale první díl byl o dost lepší. Oproti prvnímu dílu jsem se až tak moc nezasmál , ale vtipných scén tam bylo hodně. ()

waits

Na hony vzdálené jedničce, horši než trojka. Příliš mnoho fekálního humoru, účast tehdy modních ikon Beverly Hills 90210 Tori Spelling a Kathlteen Robertson už dnes nemá onu lechtivou nadhodnotu, takže vše zachranují Anna Farris, zkouřený Marlon Wayans a (skutečně jen) párdobrých vtipů. "Budete na mě koukat s otevřenou pusou nebo mě podáte židli?" ()

poet

Je to tak sproste až je to dobré :) Kanonáda hlášok a čierneho humoru "když to jedno skusíš s černýma pak už nechceš s jinýma" ktorý si neberie žiadne servítky a schytáva to úplne každý... Z odstupom času táto komédia vobec nestratila na svojej originalite a oproti nudnému a ukričanému prvému dielu toto môžem pozerať aj každý týždeň :)... A James Woods ako exorcista prekonal snaď aj originál :D ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla