Mikecat

Asi k pozitívnemu hodnoteniu pridalo aj videnie v kine s kamoskou a jej vybuchami smiechu, ten Caterpillar čo poskladali z ničoho čo vrazil dnu do mraziaka a ako ho zachraňovala od umrznutia v mene "lásky", proste dosť zábavné. ()

lobo87

Jednotka bola trefná a vtipná, pokračovanie sa však zameriava skôr na rôzne nechutnosti a je tu len málo dobrých parodovaných scén či námetov. Značný úbytok kvality... 45% ()

blondboss

Niekedy sa až čudujem, ako niektorí ľudia hodnotia určité typy filmov a hrajú sa tu na najväčších intelektuálov na svete. Priznajme si, nie je to typ inteligentného humoru, skôr podpultová zábava. Ale funguje skvele. Akože zakomponovať do hororovej paródie ešte aj paródiu na Titanic, Charlieho anjelov, ba dokonca aj MacGyvera, tak to už potrebuje skutočne istú dávku geniality. Táto časť bola tak drastická, nechutná a zvrátená, že to bolo až dobré. Určite lepšie ako jednotka. 65 % ()

rogger

"-hele Ray, mas tady kerku RAY - hele kamo ty mas taky kerku FUCKED ME"..ty vole to je husty. RAY - FUCKED ME, RAY - ME VOSUKAL" Hahaha 😄 nove milenium prinieslo este viac fekalneho humoru a ešte viac primitivizmu. Parodia pre teenagerov jak vyšitá . V roku 2001 ma to strašne bavilo, ale dnes? Chce se mi zvracet 🤮 ()

J.Mayen

Prvni pulka filmu je fantasticka vtipna, parodie na Vymitace dabla velmi povedena, (i jako fanoska Vymitace dabla mi prislo vse v dome velmi vtipne). Druha pulka spis pokulhava a nektere vtipy jsou divakovi nuceny jako vtipne, treba prerostla cannabis sativa vyhulujici zabalenyho cernocha, to mi neprislo humorne ani trochu, to se tu dost tlacilo na pilu. Ale kdyz shrnu moje celkove pobaveni, tak se blizi spise vyse. ()

hrumsrt

Scary Movie jsou super série, která ale má svoje vzestupy a pády... A bohužel první pokus o sequel není tak dobrý jako v prvním případě. Nápad s domem je natolik svazující, že nejlepší částí zůstává úvodní vymítač ďábla, pak už to jen klesá.. Ale Chris Elliott si to tak užíval, že nemám problém si to dát znovu a znovu.. Nefunguje všechno, ale snaží se to zachránit třeba dobrým hudebním mixem. Takže pytlík si klidně nechám na hlavě, ale otvory bych prosil na oči.. 50% ()

TesterX

Naproste zklamani. Tato trapna a nechutna parodie svemu predchudci nesaha ani po prsty u nohou. Jednu hvezdicku za vtipnou akcni scenu s vozickari alá MI:2. ()

Skeevee

...a vtipny to bylo a ne ze ne =))) a neverim tem, ktery rikaj, ze se u toho ni nezasmali =) spon nakej vtipek musel zabrat =) ale jj, nektery veci sou fakt nechutny =/ ()

redalert21

Né, né, né opravdu špatné, nečekal jsem takový obrovský pád dolů, kam zmizely ty nezapomenutelné frky !!! Přesun do zavřeného domu s duchy byl snad nejhorší nápad. Smát se nebylo snad vubec čemu, obcas mirne pousmatí a to je hodne málo...šílene zklamaní a nuda, do dalších dílů nejde, vedel jsem ze jednicka nemuze byt prekonána ale toto me posadilo zpátky na prdel !!!!! ()

Tom-ass

Pro mě určitě jeden z nejlepších filmů, můžu se na něho dívat znovu a znovu, a každej vtip mě přijde i po stým shlédnutí stejně zábavnej jako když jsem viděl poprvé, hodnocení vážně nechápu.... Asi uvařený z vtipný kaše ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla