Berry

O trošku slabší než jednička, ale pořád tak ujetá a pořád docela zábavná parodie, která byla ještě obohacená pořádnou ,,blicí scénou" v úvodu... ()

miron

Jak začít , moje tři hvězdy patří k nadprůměru v hodnocení . Možná úchylnější než Bulšit , možná ujetější v obsazení - (Tori Spelling jako sexuální mašina po své dlouholeté panenské roli), možná to chtělo ubrat na vulgaritě, jinak to docela pobaví. ()

Uškudasket

Tenhle film je čisté zklamání od začátku do konce. Keenen Ivory Wayans asi nepochopil, že klíčem k úspěchu není násilně cpát humor pod divákův čumák, ale naopak v malých dávkách vpichovat inteligentní, vtipné a rázné šprýmy přímo do žil.Totální pohoršení od jedničky. ()

Procker odpad!

Tohle mě hrozně rozčililo, ta neskutečná satira k postiženým lidem byla nechutná. Tohle asi lidi s handicapem "hooodně" potěší. Hnus, nejhorší ze všech scary movie a především nejtrapnější. ()

pirko7

Prostě to na mě už nefunguje, asi problem je v tom že jsem si to zkouknul až teď. Jediný co mě pobavilo byly snad ty koule na klepání. To bych si chtěl pořídit taky. :-) JInak vtipy na dnešní dobu trapný a nevtipný. :( ()

bekO

Další z filmů, který nelze ohodnotit. Vše je chaotické a nic nedává smysl tudíž jasný "odpad", ale při některých hláškách se opravdu zasměji i dnes když už jsem o něco starší než když sem to viděl poprvé :) *** ()

Aurus

Tenhle díl sice není tak dobrej jako jednička ale pořád je to velká prdel. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a vtipné a hudbu tu prostě miluju. Já tomuhle dílu dávám 9/10. ()

mls

Miestami až veľmi trápne. Za najvydarenejšiu považujem úvodnú scénu, ostatné je buď trápne, alebo len veľmi málo vtipné. A prečo Tori Spelling??!! ()

RottenFox

Jednoznačně nejslabší díl celé série. Spoustu trapných scén (třeba ta s basketballovým míčem - WTF?!) a slabý děj. Ale pořád je to na můj vkus dobře koukatelné a zaslouží si to ode mě 4 *. ()

jesus666

Kto nechce pri filmoch stále len premýšlať, plakať (od smútku) a pod., ten by sa mal pri tomto filme, podľa môjho názoru, dobre pobaviť. Teda ja som sa bavil určite. Je to stupídne, je to prvoplánové, je to samoúčelné, ale ono sa to ani na nič viac nehrá. ()

Gediman

Podle mě lepší než jednička. Více vtipných míst. Hláška "Vystřelil jsem třikrát nebo stosedmnáctkrát?... prásk... prásk.... prásk.... cvak" je jedna z nejlepších ve filmu. Úvodní scéna je hodně drsná :D, parodie na Neviditelného muže a Charlieho andílky taky hodně podařená. A pan "handyman" super :). Dvojka a trojka jsou zřejmě nejlepší díly série. ()

Vodny

Předem říkám, že film hodnotím jako parodii a ne jako kvalitní hodnotný film s nějakým morálním, duševním či obohacujícím přínosem. Od toho jsou zde vážné snímky. Scary Movie je prostě série, kde si všichni dělajů srandu ze všeho vážného, povedeného či úspěšného. Nemůžu si pomoct, ale to co se děje ve Strašidelném domě, kde parta studentů tráví víkend je prostě k smíchu. Ať to berete z jakékoliv strany. Například postava zprávce domu se svojí "silnější" ručičkou, která vypadá jako kuřecí pařát je natolik vtipná, že tvoří základ několika humorných scén. Ostatní postavy jsou také specifické svým chováním a každý paroduje trošku jinak a něco jiného. Navíc scéna, kde se bojuje ve stylu westernu na kolečkových křeslech je mistrně zvládnuta, jak po stránce trikové, střihové tak i choreografické. Dvojka je mi bližší než jednička a za to může hlavně zprávcova "silnější" ručička :o)) Troška poezie, no nic. Já jsem se prostě bavil i napodruhé královsky, takže nemohu jinak než tři hvězdy. (samozřejmě s časovým odstupem asi 6 let ;-) ()

PDcz

1* hvězdička Tentokrát nebudu vypisovat za co jsme odebírali hvězdičky, ale za co jsme tu jednu přikli. :-) [X] Plus 1* hvězdička Za spodní prádélko Charlieho andílků :-P [X] Americký humor v čisté podobě. ()

totalySICK

Snad bych tomu dala odpad, většina "vtipů" je naprosto trapných a ubohých, nicméně "slizoun s ručičkou" si tu hvězdičku zaslouží. Byl skutečně nechutný, ale pobavil. "A můžu se vás zeptat, je tady něco, co jste vy sám osobně nepřipravoval?" ()

robo7773

*** (47 bodov zo 100) Tak jasne ze jednotke sa asi nic nevyrovna ale ako tak pozeram tak je to tu dost kriticky hodnotene, ale to sa nemozete na to pozerat ako na filmovu snimku ale ako na parodiu. Proste si tu robia prdel zo vsetkeho, cize najlepsie je to pozerat zhuleny, vtedy to budete povazovat za super uvolnovak smiechu alebo ked mate fajnu naladu, tak si to kuknite aby sa vam este vylepsila, ved je to sranda. ()

optimus0s

Tohle už ale bylo přehnaně humusný. V jedničce to všechno ještě jakž takž fungovalo, ale tady se všeho přidalo jen jedna věc(a to dost podstatná) se ubrala-vtip ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla