Rychlý Stripes

Veľký sen malej zebry

Rodinný / Sportovní / Dobrodružný / Drama

Jihoafrická republika / USA, 2005, 94 min

• Dudek

Možná to mělo být rozkošné, možná jen adresované dětem. Jasné však je, že tvůrcům se variace na stále omílané téma nezdařila. Snad jen ty dvě mouchy...(17.5.2005)

• ivishka

Jsem zvyklá na zvláštní nápady filmařů, ale tohle je až moc extrémní.Parta hloupých koňů tlachá a snaží se udělat z filmu senzaci."Romantika" v podobě koně a zebry...Nesmyslně dialogy bez nápadu.Jedinou velkou záhadou mi vždy bylo jak donutit ty zvířata, aby dělala co chtějí, ale to je tak jediné zajímavé.(5.7.2012)

Pro deti to urcite ale nemyslim si, ze i dospeli v tom nic zajimaveho nebo ftipneho nebo dokonce trochu smutneho nenajdou. Nebyla to tak ani komedie jako spis hezky pribeh o velmi zlastnim snu jeste zvlastnejsiho tvora jako zavodici zebra.(29.7.2005)

Filmový přínos to možná nemá, ale jako film pro děti výborné. Já jsem se na tom docela pobavila. Domácí zvířata (a hmyz) s lidskými vlastnostmi a hlasem mě vždy pobaví. No a mouchy s dabingem Suchánek a Genzer to celé podtrhli.(3.4.2011)

• Chrustyn

Děti od 6-12 let si mohou 3* přidat.(21.8.2007)