poster

Rychlý Stripes

 • Jihoafrická republika

  Racing Stripes

 • slovenský

  Veľký sen malej zebry

Rodinný / Sportovní / Dobrodružný / Drama

Jihoafrická republika / USA, 2005, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marcek
  ***

  Zase další film o bluvících zvířatech alá Babe Galantní prasátko no a co. Film sám o sobě nestojí za moc, ale kvůli skvělému dabingu Richarda Genzera (moucha) a Patriku Hezuckému (pelikán) bych se na to klidně kouk ještě jednou :o)(7.4.2007)

 • Jamal
  **

  No nevím jestli to byl film určený pro mě, každopádně nejsem si jist zda bude mít nějakou hodnotu v kinematografii a jestli si naň někdo vzpomene za pár let třeba jako na(30.3.2006)

 • otík
  ****

  Parádní dětská komedie se zvířátky ze statku a uvaleným nápadem - zebra porazí ty nejtrénovanější závodní koně. Ale proč ne, vždyť je to pohádka. Devízou filmu je výtečný český dabing a pobaví i skrytá paralela trénování zebry a závodního koně, která připomíná Rockyho a Ivana z Rocky IV.(17.12.2011)

 • Sofia
  ***

  V tomhle případě přidávám poprvé v životě jednu hvězdičku jen za povedený český dabing. Film je lehce předvídatelný, ale díky živým zvířatům i docela originální. Příjemná rodinná podívaná na nedělní odpoledne.(15.4.2008)

 • shyster
  ****

  Klasický rodinný film se zvířátky, taková rutinní práce. Máme tu roztomilé děcko, které všemu pomůže, zvířátko se snem a zbylé osazenstvo farmy, které rádo pomůže. Je to prostě takový průměr. Jenže teď si k tomu připočtěte, že já to viděl v 10hodinovém autobusu z Nikaragui do Kostariky, ve španělštině s anglickými titulky, s rumem a kolou a několik kámoši. To je pak teprve pořádná zábava.(9.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace