Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. (oficiální text distributora)

Kikania

Moja kamarátka tento film vypožičala s veľkým nadšením, že si ho pozrieme. No toto bolo raidne sklamanie. Slabota film... ()

st.verka

Drama a horor? Ani omylem. Opravdu jen romantický příběh, protože ani ty noční honičky nebyly děsivé. Co se ale tvůrcům opravdu povedlo, byly ty proměny v letu z lidí na vlky. Klobouk dolů, tak perfektní proměny jsem dosud neviděla. Ne snad z dokonalosti technické, ale spolu s atmosférou to na mě působilo absolutně dokonale. Proto ta hvězdička navíc. ()

Jazzzz

Co mě vždy na takovýhle hororech dokáže pobavit, že jeden hlupáček dokáže rozvrátit tradici, která už trvá stovky a stovky let. Vlkodlaci si prostě v pohodě udržují své tradice, když v tom se najde blb, který jim to všechno poku*ví. Tenhle film je "horor", v tom h odokoukat. Celou dobu jsem věděl co příjde na konci. Můj kamarád to dokonce odříkal přesně a to o tomto filmu nikdy neslyšel, neviděl. Prostě je to průhledný film, kdy se modlíte aspoň za nějaký náznak překvapení. Já jsem od začátku fandil vlkodlakům, ale bylo mi jasné, že doufám zbytečně. A ta jedna hvězdička? Za ty hony, ty byly v pohodě... ()

Antek odpad!

Nudný "blbý film" o dvojici milenců, kteří spolu skotačí uprostřed fontánky a slibují si lásku astronomických rozměrů (tedy "přesně" to, co páry dělají :-) A do toho se tak nějak náhodou zatoulali teplí vlci (čím vyšší stupeň důležitosti, tím teplejší ... nic proti), stříbrné kulky a ... ČOKOLÁDA!! Na triky finance nezbyly (kdo by na ten scénář taky dával peníze ...), tak se stříhá a stříhá. A přeměnu z lidské podoby na vlčí ani snad nemá cenu komentovat ... to snad vykopírovali z pohádky na ČT. Děkuji, nechci. ()

lykan9

Nebýt toho, že je to o vlkodlacích, tak bych nedal ani tu jednu. Zkousnul bych, že Krev jako čokoláda je pojato jako romantický film, ale tohle bylo bez fantazie a hlavně hrozná nuda. Ani napínavé pasáže nebyly napínavé. Pořád se tu jen klábosí a jako lusknutím prstem mění nálady postav z nenávidím tě, protože si mi zabil syna na buďte spolu šťastní. Takhle to prostě vypadat nemá. ()

Guzo

Blood and Chocolate. Minimálně zajímavý název, který ale má ve filmu své logické zdůvodnění.. Co se samotného zpracování týče, asi bych neřekl, že se jedná o americký film, nevím, zda to je zasazením do Rumunska (ale kolik procent filmu se tam opravdu točilo, netuším), neprotřelými herci nebo snad nižším rozpočtem, ale tak nebo tak, nakonec to k tomu docela sedlo. Zejména mě překvapila proměna ve vlka - nejprve sice trochu odpor vůči té záři kolem postavy, ale než aby byly použity nějaké nekvalitní efekty, je tohle přeci jen lepší volba. Ale jinak za jedno zkouknutí to sice stojí, ale vidět znovu, po tom moc netoužím.. ()

Kosmik 1

Takový Twilight s vlkodlaky, nebo spíše vlky. Škoda, že film se více zabývá romantickou záležitostí než samotnou podstatou vlků. Bohužel, ikdyž je té romanci věnováno víc než dost času, tak uvěřitelná moc není. Hlavní hrdinkou je docela sympatická Agnes Bruckner, která je mimochodem stejný ročník jako já, dokonce jen o deset dní mladší. :-) Hugh Dancy se k ní ale moc nehodí. Myslím, že tento film měl daleko větší potenciál, zhatila jej ale směs nesmyslných záběrů, kdy pořád někdo někde skáče, běhá atd. Dobrý byl první souboj v kostele a pak samotný lov na Aidena. Přeměňování vlků za letu mi ani tak nevadilo, jen mohlo být trochu více efektně propracovanější, vše totiž působilo tak trochu pohádkově. Dokonce i vlci záporáci vypadali někdy tak trochu roztomile, než aby naháněli strach. Jinak docela pohodový filmek, který neurazí a nenudí. 65% ()

jefff odpad!

No co to jako mělo bejt tohle! Promarněný čas akorát. Zkousnu toho hodně, některá béčka mam rád,ale tohle je fakt o ničem. Varuju vás! vůbec si to nepouštějte! ()

jondoe

Je pravda ze pribeh otrepany ,triky strasbe a scenar priblbly ale herci mi boly sipmaticky.zabil som pri tom cas a vobec mi tot nevadilo. ()

bari68

Už trochu prefiltrovaná story o vlkolakoch obohatená o romantiku tak, že už zo začiatku vieme ,,ako to vlastne dopadne,,.Hlavný problém je, ale v takmer nulových nápadoch a v dynamike filmu, kde to často drhne. ()

iXtr3m3

Teenagerská srajda, ktorá svojho času možno úplne nebola na dne, a po nej prišla éra "Tvajlajtu", ale bola to slabota a dnes už nie je dôvod sa k tomu vracať. To napríklad o rok starší Covenant sa mi páčil viac. ()

beba789 odpad!

''Od tvůrců kinohitu Underworld'' Ach, jak trapný slogan k tomu, aby se film přiživil na úspěchu u mě tolik milovaného Underworldu. Tento film je takový předskokan k Twilight, ale na Twilight se aspoň dalo koukat a nenudil. Což se nedá říct o tomto filmu, ve kterém jsou naprosto hrozní vlkodlaci ( lidi, co vyskočí do vzduchu, nějak se zatočí, zbělají a na zem doskočí obyčejný vlk- och, jak úžasný efekt), hrozní herci a prostředí filmu a dokonce je to i bez nějaké atmosféry (ať už hororové nebo romantické) . Slovo ''horor'' raději vypusťte a jděte se na to dívat jako na ''fantasy- romantiku''. 0%. ()

Mauric

Šla takhle Katja von Garnier potemnělým nočním Weisbadenem a najednou jí něco s hlasitím čvacht dopadlo na hlavu. "Scheisse Vogel!!" zaklela Katja a začala si stírat holubí dáreček z hlavy.To ovšem nevěděla,že to byl poštovní holub Christophera Paolinyho,který se díky neznámé genetické mutaci(čichnul si k Paolinyho ponožkám) stal nosičem nového typu zákeřného viru známého jako PAF(Parental Advisory Fucker).Tento virus napadá v mozku centrum představivosti a invence,které poté nemilosrdně vyhladí.A tak se z nebohé Katjy stala den před natáčením B&C ****,*******,..... Jinak is nedovedu vysvětlit,že dokáže být někdo originální jak Ch.P.Film nám zpívá falešným altovým "c" známou ohranou písničku přímé úměrnosti.Čím víc slin před filmem,tím větší hořkost v puse po něm.S Underworldem toto vskutku vydařené dílko má společné bohužel jen tvůrce.Věcí,které se tomuto filmu dají vytknout je přespříliš a 90% by jich bylo naprosto oprávněných.To snad ani nemá cenu zde vypisovat.Agnes se mi líbila asi jako čpící septik trpaslíkům z reklamy,navíc to,že takovejhle mamlas s tragickou holkou vymlátí vlkodlaky,se mi příčí jako sirka ve zvonku naší bývalé němčinářky.Jediné,co se mi na filmu líbilo,byli vlci a shapeshifting. ()

Prochy38

Film má tak slabý scénář, že by se měl pohybovat od odpadu! do 1*. Hodně tomu ubírá hlavní postava, kterou kdyby hrála J. L. Hewitt, bylo by aspoň na co koukat. A. Bruckner krásně běhá, ale jinak slabota. O. Martinez to táhne aspoň trochu na herecké úrovni průměrného filmu. Jak zde píše Viktooorka, velké plus filmu je práce se živými zvířaty. Vlky, častěji ale spíše právě s československými ovčáky. Fajn atmosféra, škoda, že se více nevrtalo v historii a příběhu rodu.... ()

Klay

Další z kategorie filmů pro čtenářky bravíčka. Neustále se tu mele cosi o nějakém proroctví, cool a sexy teenageři, které castingové oddělení ulovilo zřejmě v nějakém katalogu spodního prádla, vrhají tajemné pohledy do kamery a pomatrixovsku se ohánějí dlouhýma pláštěma. Nejhorší je že se tahle pégé-třináctková ukolébavka tváří smrtelně vážně a chce být gotickým hororem ve stylu Interview s Upírem. Marně. Proti tomuhle vypadá i Královna Prokletých jako dobrý film. ()

mosnak

Pohádka pro tennegery (puberťáky), která ovšem neurazí! Já osobně na tento film rychle zapomenu. Nic nového,nic zvláštního. Občas jsem se i nudil :-( Slabučké to bylo! ()