Cry Wolf

Cry_Wolf

Krutá hra

Horor / Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2005, 87 min

no jejej, to zas bylo jednou příjemné překvapení! takový strašidelný obrázek toho, jak se může variace na městečko palermo v reálu zvrhnout... neokoukané tváře, solidně zahuštěná atmosféra, bravurní zakončení, jen škoda těch pár trapných pokusů o tradičně blbé lekačky... nicméně spokojenost na 70%(1.10.2009)

• Phobia

Kombinace "Vřískotu" a "Městské legendy", s chabým náznakem inspirace Fincherovou "Hrou" v teenage podání. Film je zoufale předvídatelný, ovšem pro určenou věkovou skupinu jde nejspíš o objevnou záležitost. Nic to nemění na faktu, že ona "geniální" konstrukce byla svou překombinovaností, nepravděpodobností a blboučkou klišé motivací vcelku směšná. Také závěrečné "překvapení" v provedení dementního dialogu mezi Dodger a Owenem se vůbec nepovedlo. Jako další zápor vnímám samotné "hrdiny" tohoto filmu - skupinu charakterově plytkých puberťáků, kteří mi byli v lepším případě ukradení, ale většině z nich jsem přála co nejrychlejší setkání s metodami vraha. Jon Bon Jovi v roli profesora byl rovněž šlápnutím vedle. Ale abych byla spravedlivá: vidět tenhle thriller v patřičném věku 14-16 let, pravděpodobně bych z něj byla nadšená. 49%(24.3.2009)

Upoutalo mě to ale největší problém tohoto filmu je předvídatelnost. Fanoušek Slasheru ví všechno dopředu a to není dobré. Proto dávám 3*.A Bon Jovi nehraje, ten jenom čumí. Ale za mě dobré.(26.12.2008)

• Slartibarkfast

Solidní začátek se nakonec zvrhne v takovou slabou vyvražďovačku, a když už je jakože konec, je vám vše jasné a místo překvapení vám v ústech zůstane pachuť debilního konce. Vskutku podprůměrný "horror" s Jovim, jako hlavním tahákem. Rád bych se o tom rozepsal obsáhleji, ale opravdu není o čem. 40%(24.6.2012)

• Ruut

Slaboduchá záležitost bez napětí a hlavně bez čehokoliv zajímavého.(16.6.2007)