Cry Wolf

Cry_Wolf

Krutá hra

Horor / Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2005, 87 min

Ve svý podstatě průměrný pokus o slasher ve školním prostředí, jehož kvalitu zvyšuje sexy Linda Booth, která je skutečnou potěchou pro oko, a mile cynická pointa, která dost potěšila a tak s přivřenýma očima dávám za tři*.(24.1.2009)

• petero

Tak toto je silne podpriemerný film. Napätie nulové, réžia tiež slabučká ako čaj, tie útoky vraha sú nasnímané v dosť čudnom filtri, ktorý narúšal celkovú konzistentnosť filmu a prekvapenie sa nekonalo ani náhodou. Proste slabučko charakterizovaným postavám nie je dôvod držať palce a takéto rozuzlenie si dokáže vycucať z prsta každý druhý.(25.1.2006)

Klasický studentský horor tvářící se jako pěkná "vyvražďovačka", která svými závěrečnými 15ti minutami rapidně zvedá své hodnocení. Super závěr však nezakryje béčkovost tohoto filmu. Děj mi nepřišel ani moc lekací, ani moc napínavý. Prostě docela nuda. U mě zkrátka zapadne mezi jeho "x" kamarády, které můžeme na obrazovce vídat v hojném množství. 3*, 30.7.2014, tv(31.7.2014)

• Ruut

Slaboduchá záležitost bez napětí a hlavně bez čehokoliv zajímavého.(16.6.2007)

• tron

Cry_Wolf sa dlhý čas tvári ako slasher, ale jednak ním nie je a jednak, aj keby to bola plnohodnotná a poctivá vyvražďovačka, nebola by o nič lepším filmom: vrah je trápne neschopný (a nemožne oblečený), obete majú v tom lepšom prípade dobré prsia, kvázi vraždiace scény nestoja za nič a po pár minútach odcvála do nekonečna aj zo začiatku pomerne pôsobivá atmosféra strednej školy stojacej uprostred lesov. Ach jaj. Viac v mojej recenzi na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/672/(2.9.2006)

• - Jeff Wadlow dostal šancu natočiť svoj celovečerný debut po tom, čo v roku 2002 vyhral milión amerických dolárov na filmovom festivale Chrysler Million Dollar. (misterz)

• - Natáčení probíhalo na univerzitě v Richmondu. (Lajty)