Cry Wolf

Cry_Wolf

Krutá hra

Horor / Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2005, 87 min

no jejej, to zas bylo jednou příjemné překvapení! takový strašidelný obrázek toho, jak se může variace na městečko palermo v reálu zvrhnout... neokoukané tváře, solidně zahuštěná atmosféra, bravurní zakončení, jen škoda těch pár trapných pokusů o tradičně blbé lekačky... nicméně spokojenost na 70%(1.10.2009)

Milé hororové prekvapenie, ktoré sa tvári trochu inak než v skutočnosti je. V tomto prípade však forma takéhoto "klamania telom" nie je vôbec na škodu. Okrem dobrého nápadu má slušné tempo, dynamickú kameru a taktiež nečakanú (aspoň pre mňa) pointu. Toto všetko presvedčivo prevalcuje negatíva ako napr. inšpiráciu z Vreskotov, či niektorých slabých hercov. Pre mňa palec hore.(20.12.2005)

• Xmilden

Dal bych filmu o nějakou hvězdičku více kdybych tomu celému zkrátka nějak věřil. Prostě jsem jim to celé nesežral a nějak sem vydedukoval jakou závěrečnou pointu nám film nachystá. Můj názor je že takové neuvěřitelné konce jako byly ve filmech SEDM a OBVYKLÍ PODEZŘELÍ nejdou dělat na počkání.(22.4.2009)

• kingik

Potíž je v tom, že si tohle celou dobu hraje na horor, ale závěrečné rozuzlení zabíjí poslední hřebíček do rakve a divák si uvědomuje, že se celou dobu díval zbytečně a filmaři ho zase jednou pořádně vypekli. A dobře mu tak divákovi - tohle není horor, tohle je kravina.(19.1.2009)

"Je to jako byste hráli dámu a já šachy.."(6.7.2014)

• - Jeff Wadlow dostal šancu natočiť svoj celovečerný debut po tom, čo v roku 2002 vyhral milión amerických dolárov na filmovom festivale Chrysler Million Dollar. (misterz)

• - Natáčení probíhalo na univerzitě v Richmondu. (Lajty)