Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

montel

Parta spolužáků se chytne nedávné vraždy studentky a rozešle po internetu ostatním studentům školy, že vrah znovu brzy udeří. Tato vymyšlená zpráva, se ovšem zvrtne ve chvíli, kdy začnou studenti mizet...Průměrný thriller se zajímavým koncem z prostředí střední školy. Ovšem nic nového pod sluncem. 55% ()

Spike86

Pointa je v tomto filmu jistě zajímavá, ovšem přece jenom je to celé trochu až moc překombinované, ale v konečném výsledku to nevyznívá zas až tak špatně. Herecké výkony nic moc, nic, co by stálo za řeč, snad jen možná Lindy Booth, na tu se poměrně dobře koukalo. Hudba chvílemi docela dobře navozovala strašidelnou atmosféru. 67% ()

Treatys

Pěkné a nekonvenční zpracování thrilleru se zapracování falešné legendy, sériového vraha a v konečném důsledku promyšlené vraždy, lépe řečeno msty. Jsem naprosto uspokojen a to jak herečkou Lindy Booth, tak příběhem :) ()

uprchlice

Představte si, že někdo zabije někoho z Vaší školy... Vrah není dopaden a policie si neví rady. No a pak Vás napadne taková bláznivá myšlenka. Neznáme vrahovu identitu, tak proč si jí nevymyslet a zmást tak všechny ve škole? Přesně tahle myšlenka napadne skupinu znuděných teenagerů v horroru "Cry Wolf" (=plačící vlkodlak), což je celkem v "poho" horror. Na nic si nehraje. Příběh postupuje rychle a drží se stopáže, takže se Vám nestane, že polovina filmu je zábavná a pak je to jen nuda, nebo naopak. V žádným případě. "Cry Wolf" má 85. minutovou stopáž, která bohatě stačí, takže se ani nestihnete nudit. Diváka nechává ve velkým napětí a vlastně ho úplně mate v tom, kdo je vrah ;) Dalo by se říct, že to, co divák vidí se vlastně neděje ;) Jinak "Cry Wolf" nijak nezklame, protože má celkem snesitelný postavy, takže si ani nebudete přát jejich smrt ;) ()

pirate

Pitomé puberťácké dialogy, děj a atmosféra o ničem, ale když jsem se na konci dozvěděl, o co šlo, co bylo v pozadí děje a kdo za tím byl, tak jsem byl upřímně překvapen. 60%. ()

raru

Veľké prekvapenie a nebyť nízkeho rozpočtu a nejakej nedotiahnutosti,bola by to slušná pecka.Film dopláca na jednu vec,tak ako mnoho iných,nevyužitý potenciál. ()

Apii

Původně jsem přemýšlel i o hvězdičce navíc - ale nakonec jsou podle mého tři to správné číslo. Počáteční zajímavá atmosféra s postupem času slábne a zejména herecké výkony mladých herců za příliš mnoho pozornosti nestojí. Ke konci se objeví snad až moc krkolomných zvratů, ale stejně člověka při posledním záběru s konečným vyústěním filmu zamrazí - pokud si tedy uvědomí všechny ostatní souvislosti. Rozhodně to NENÍ špatný film. ()

schebman.m

V podstatě "netypická" teenagerská vyvražďovačka, ve které umřou všeho všudy jen 2 lidi. Snaha o překvapivý zvrat nebyla až tak špatná, ale tím to mělo končit... ale ten účel toho zvratu byl až moc překombinovaný a hodně nereálný, aby se vše stalo tak, jak to "kdosi" naplánoval. ()

eba

Tento film neurazí, ale necítíte potřebu pustit si ho znovu. Čtvrtá hvězdička je za výkon Jona Bon Joviho, mám pro něj už nějaký ten pátek slabost ;) ()

Bleis

Myslím si, že tento film nielenže nie je Slaher, ale dokonca to nie je ani horor. V každom prípade sa však jedná o film s nadpriemernou ústrednou zápletkou, ktorej potenciál zráža jej slabšie prevedenie na filmové plátno a tiež nepresvedčivý výkon hercov. Napriek tomu ide o film, ktorý na jedno spríjemnenie večera určite neurazí. ()

katjaaa

film mě příjemně překvapil, taková chuťovka na nedělní večer, která neurazí a ten konec jsem teda nečekala. ()

Litaniel

Cry wolf je prostě příjemné překvapení. Mistrovský plán, úžasná Lindy, zvrhlost studentů, tajemství učitele a to všechno zase kvůli ženské nebo ... "A kdo ti to uvěří". ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali