Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Film je založený na jednoduchém scénáři, zaujal mě, ale konec byl hodně divný a moc se mi nelíbil - mohli to vymyslet trochu jinak. Na to, že ani jednoho z herců jsem před tím neznal, podali celkem dobré výkony. Teda kromě Jona Bon Jovi. Toho známe asi všichni. Hudba ve filmu ušla, dala se poslouchat a měnila se podle atmosféry filmu, což bylo dobře. Bylo tam i pár dobrých hlášek hlavně od Randalla. ()

eraserhead666

Film je silný v tom, že není vůbec tím, čím se tváří být. Místy je děj dost překombinovaný a přezvratovaný (přičemž občas pokulhává a zakopává), ale po jeho dokoukání jsem v klidu konstatoval, že to zase tak špatný nebylo a že mě to i bavilo. Má to docela dobrej nápad, kterýmu ani moc neuškodí dost levné zpracování (ale u tohohle snímku mi připadá, že stojí hlavně na psychologii, než na vizuální stránce). Problémem trochu je, že pointu z větší části odhalíte dost brzo, k čemuž obrovsky pomůže jeden závažnej fakt - ani jedna z vražd není pořádně ukázána. U tý první se to ještě přejít dá, ale u každé další vám to začne víc a více vrtat hlavou. Jon Bon Jovi je rozhodně lepší herec, než zpěvák :D:D. Lehce nadprůměrný film. ()

claudel

Je to klasický hororový thriller ze školního prostředí, kde řádí maskovaný vrah. Přestože jsem tohle viděl už několikrát, Cry wolf mě docela chytlo, je to tak mezi 3 až 4, ale v rámci žánru a za rozuzlení se přikláním k vyššímu hodnocení. ()

Necrotongue

Víc jak dvě hvězdičky jsem opravdu dát nemohl, po hororu tady totiž nebylo ani vidu, ani slechu. Byl to jen takový thriller inspirovaný tradičními slashery ze všech amerických středních a vysokých, a děj se taky naprosto předvídatelně odvíjel, takže jsem byl rozhodnut pro jednu hvězdičku. Závěrečný zvrat mě ale dokázal opravdu příjemně překvapit, proto jsem přihodil i druhý kousek. ()

JASON_X

Teenagerské vyvražďovačky jsou sice můj oblíbený filmový žánr, ale tahle se příliš nepovedla. Nezáživná, nemastná, neslaná, prostě taková nějaká bezkrevná (obrazně i doslova). Zimomřivě se tetelící třetí hvězdu si vysloužila až díky docela dobře vypointovanému konci. "Vlka" jsem sice tipnul dobře, ale všechno bylo nakonec ještě trochu jinak. Ovšem největší překvapení mě čekalo až při závěrečných titulcích, a to jméno Jon Bon Jovi, kterého jsem samozřejmě celou dobu vůbec nepoznal, protože vypadal úplně jinak, než v těch několika málo klipech, které jsem s ním viděl. ()

oLí

Zezacatku tezka nuda, postupem casu uz trochu zajimavejsi. Ale cekal jsem, ze me film svou pointou na konci precura, bohuzel ji ale spatne a radoby promyslene zamaskoval :o)... takze na tri fakt ne. [3.5/10 říjen 2009] ()

Morholt

Promakané až do posledního detailu a ačkoliv všeho moc škodí, tak v tomto případě to neplatí. Navíc filmařům se povedlo mě nějakou dobu vodit za nos a já se snažil přijít na to, kdo je vlastně vrah, Závěrečné rozuzlení mě pak překvapilo, ale přesně zapadlo do toho, na co jsem se celou dobu díval. Nižší hodnocení tak dávám především kvůli hercům, kteří byli jednoduše špatní, pokud nepočítám Lindy Booth. Ale celkově docela příjemné překvapení. 60% ()

Mordenroth

Uspokojivý príbeh versus videoklipová réžia a nevýrazné herecké prejavy. Priemerný americký nízkorozpočtový tínedžerský thriller. ()

Dale

Ako horor je to absolútne nulové, keďže tu žiadne vraždy nevidíme a postráda to akúkoľvek čo i len strašidelnú atmosféru. Navyše postavy na čele s hlavným Owenom sú nezaujímavé a nesympatické a dve tretiny sa film tvári ako epizóda Beverly Hills 90210, až tá záverečná hra trošku rozhýbe a zamotá dej, vďaka čomu už všetko nepôsobí tak infantilne, ako to na prvý pohľad pôsobilo. Šachy mám rad, tak aj napriek všetkým tým nedostatkom dám za tri. ()

corpsy

Ukecaný odvar z VRESKOTU - alebo iného podobného snímku ( koľký už ). Ani neviem či je pointa prekvapivá alebo odfláknutá. Odfláknutý je ale určite tento film. ()

Astaroth12

Teen vyvražďovačka bez vraždených!!!! Myslíte si aká tupost to nedáva zmysel,nie to je realita tohoto filmu.Je to len hra,fikcia alebo je to naozaj a keď kto je za tým?Veľa otázok,a všetky odpovede som sa dozvedel v samom závere.Ešte som nevidel horor,ktorý je o vrahovi a skoro nikto v nom nezomrie.Ja som sa bavil,hlavne príbeh ma zaujal aj keď film nehral na napatie v pár momentoch to malo atmosféru.Mne sa pačilo aj herecké obsadenie na čele s J.Morris ktorá prefíkanú,vypočitavú mrchu zahrala na úrovni a ešte jej to aj pristalo a dobre zahral aj moj oblúbenec z Hrozby temnot J.Padalecki.Takýmto filmom dávam vždy najviac tri * ale za dobre zvládnuté finále dám o jednu hviezdu navyše. ()

FromHell

Oúúúúúúúúúú....Tak tu konči sranda,lebo prichádza Jon Bon Jovi ! Ešte som snáď v žiadnom filme nevidel takého trápneho vraha,ktorý sa zaženie nožom,preto spadne a potom sa ide rozbehnúť za svojou obeťou,ale nevšimne si vedro na ktoré skočí a vysype sa znova ako kýbel zemiakov :-D Pekný prúser toto... ()

TomX2

Zo začiatku má film celkom pôsobivú atmosféru, no po pár minútach sa akosi vyparí fuč. Vo filme nás sprevádzajú absolútne nezaujímavé a nesympatické postavy, ktoré sa v každej chvíli chovajú veľmi iracionálne. Vrah bol nezaujímavý, chýbal mu ten správny šmrnc, maska bola nudná a svojím nepremysleným plánom sa neraz sám dostal do slepej uličky. Na druhú stranu som sa pri filme bavil, hudba sa mi páčila, herečky boli pekné a možno by som mu dal aj o hviezdu viac, no "nečakané" rozuzlenie na konci tomu dalo korunu. Podľa tých komentárov súdim, že som jediný, ktorý sa musel nad záverečným rozuzlením poškriabať po hlave a odčítal som ho v podstate už hneď? ()

mysiak

Z môjho pohľadu nudná možno iná slasher vyvražďovačka...ktorá ma nijako extra nepobavila, ani nezaujala...možno akurát tak Lindy Booth..slabé 2 za atmošku a zápletku.. ()

Vyrida

ÁÁÁ tady ho máme! Takový můj osobní černý kůň teen vyvražďovaček. Nevím čím to je, ale mám tento film nesmírně rád a i po sté se na něj rád podívám. Nejsem sebevrah ani masochista, ale herci mě baví, chci hrát jejich hru a na konci se rád dozvím zajimavé vyvrcholení... Jo pravda není tu moc krve ani vlastně moc hlášek, kterým by se člověk zasmál, ale k čertu s tím, když tu je sebranka sympaťáků a ( jen moje ) Lindy Booth v hlavní roli. Kdo genialitu filmu nepostřehl dal mu dvě hvězdy, ale až ti ostatní pravdu mají... ()

blackrain

Vymýšlet fámy a roznášet klepy se nevyplácí ani kdyby jste byli sebelepší lháři, ani kdyby jste byli znuděnými studenty a zapletli se zcela náhodou do nebezpečné hry. Pak se může jednodušše stát, že vám ve vážné situaci nikdo neuvěří a vám může jít třeba o holý život. Lhát se prostě nemá. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali