Kratoc

Americký sen v praxi. Aneb příběh jednoho chudého chlapíka, kterému nikdo nevěřil a on všem vytřel zrak. Jo, kdyby to bylo vymyšlené, tak nad tím mávnu ruku, ale protože to bylo natočené podle skutečné události, tak to stojí za zamyšlení. Mark Wahlberg v jedné ze svých lepších rolích. I když americkému fotbalu moc nerozumím, tak zpracování a atmosféra filmu mne vtáhla do sebe. To podpořené ještě dobrou hudbou. V dané kategorii (sportovní film) rozhodně nadprůměrná podívaná. ()

petikacka

Taková pohádka pro děti i když podle skutečné události...Pustila jsem si ho jedině kvůli Marku Wahlbergovi, protože na něj se můžu dívat pořád :-)))...Za mě 70% ()

TomBar

Filmu tohto typu, t. z. ako sa z nikoho stane top hviezda amerického futbalu je celá kopa. Ak ich zhrnieme do dvoch vriec, sú to komédie a vážnejšie filmy, podobné tomuto, len omnoho povrchnejšie. Invincible veľmi pekne a funkčne zachytáva dobu, v ktorej sa príbeh odohráva. Charaktery postáv sú slušne vyprofilované, Wahlberg v hlavnej úlohe odvádza dobrú prácu. V pokľudnej atmosfére, s celkom peknou symbolikou sa odvíja možno očakávaný, ale filmárskym spracovaním dobre podporený dej. Napriek tomu, že americký futbal z duše neznášam, hodnotím toto dielko ako veľmi slušný štandard a vo svojej kategórii rozhodne nadštandard. ()

Han-cock

Päť krát som videl tento film za mesiac a vždy som sa na konci rozplakal, nemožem si pomôcť, je to jednoducho krááááása :))) ()

Kjuk

Musím říct, že těmhle filmům "from zero, to hero" přicházím docela na chuť. Je to taková pohodovka. kde sice už od začátku víte, jak to všechno skončí, ale stejně to dokoukáte, protože má film spád a důvodů k nudě je tam opravdu minimum. Jo a Walhemberg v těch dlouhejch vlasech vypadal jak Jojo, ale stejně jsem mu to žral! ()

Joll

Další z řady snímku o americkym fotbalu.Není zdaleka tak reálný jako Any given Sunday ani tak zábavný a kolektivní jako Replacements ale i tak je to docela milá podívaná ale kvalit výše jmenovaných nedosahuje u mě za 60% a to hlavně díky Wahlbergovy jinak tam žádná jiná výrazná postava ani není což je škoda, protože trenér v podání Grega Kineara mohl dostat více prostoru. ()

Wargoo

Ďalšia skutočná udalosť, a opäť sa mi to páčilo. Nejak si nemôžem pomôcť, ale filmy nakrútené podľa reálií a ešte zo športu ma vždy potešia, a po ich pozretí ma ešte nejaký čas držia. Asi to bude preto, že je to o normálnych "ľudoch", ktorí mali buď šťastie, alebo talent, alebo všetko dohromady. Príjemná športová DRÁMA ? No, dráma ani nie, ale príjemný športový zážítok. PS: Mark a coach Greg svoje úlohy zvládli ako inak skvele, no a mne zvlášť sa páčíl aj zvyšok Maxovej partičky v bare... :) 4**** a 75,120% ()

boul

Tento týden jsem si udělal volno a dal přednost filmům o sportu a především o hlavním americkém sportu a to americký fotbal a basketbal s pravdivými příběhy. U všech byl dramatický příběh, každá hra měla svůj systém a tvrdého trenéra, u všech byl vzestup nahoru ale jen jeden film se mi líbil nejvíc a u mě vyhrál. Film The Invincible a příběh Vince Papale s 83 na zádech mě bavil nejvíc a Mark Wahlberg to zahrál jako pán. Ericson Core poprvé přesedlal od skvělé kamery k režii a udělal skvělej sportovní snímek.. 4,5* ()

aslavey

Řek bych, že dnes už dost klasickej biják o chlápkovi, kterej není rozhodně na vyhrávání dělanej, celou dobu to pěkně sere, takže jsou nasraní i ostatní a on je na nakonec přesere tím, že v poslední minutě posledního zápasu posledního města v Ameristánu jebne míčem o zem a zachrání tím planetu. Fotbalovejch filmů je dost. A všechny říkají dokola to stejný. Seš k ničemu? Počkej si na motivační proslov od trenéra a pak jim nakopej prdel. Ale jak je tu psáno. Neurazí, nenadchne, jen vyšumí. ()

bif

Já svět fanoušků moc nechápu, přijde mi to ... no hloupé, nicméně Mark Wahlberg je jeden z mých nejoblíbenějších herců a tržby zázležely pouze na něm a několika fanoušcích Eagles. Film vydělal 60 milionů dolarů, což je důkaz toho, že Wahlberg lidi prostě táhne, je to skvělý herec, který zraje jako víno. Stejně jako tenhle film. Hudba od Disneyho mi trošku vadila, ale kamera byla skvělá, takže 80%. ()

cerbygerby

Jelikož v tomto filmu hraje Mark Wahlberg, kterého já hodně můžu, tak už jen proto jsem se na ten film hodně těšil..A nebyl jsem sklamán, v jeho podání se mi film hodně líbil, s jeho vypracovanou postavou jsem myslel že bude dobře zapadat do amerického fotbalu, ale od některých udělanějších dostával pěkně na frak, ale vše zvládl, tak jak jsem doufal a i předpokládal a byla to pěkná podívaná. ()

n3uro

Sport jde hodně mimo mě ale tenhle film na mě zapůsobil. Skvělé filmové zpracování, americká klasika kterou miluju, a perfektní herecké výkony. Nice :) ()

Pacek

Dlouho jsem přemýšlel jak moc hvězdičkový zážitek z toho vlastně mám. Spousta lidí říká že wahlberg není herec, a mnohdy i souhlasím že mu jdou jen ti drsnáci. Ale tady mě překvapil a roli muže který se musel tvrdě probojovat za uspěchem jsem mu věřil. Přesto to jsou slabé 4 protože nám chybí nějaké větší kulervoucí finále které by tomu dodalo šmrnc a možná o něco delší stopáž. ()

Jeand´Boa

Spíše pro rodinu, nicméně poměrně kvalitně...Na pravdivém základu postavený příběh, který je pro mnohé nadšence jistě zajímavý. Americký film o sportovním americkém snu...inu, proč ne?... ()

Rockerman

Klasický film o splění "Amerického snu", kdy se z chudého a odstrkovaného chlápka stane, téměř přes noc, hvězda amerického fotbalu. Příběh je umocněn tím, že se to tak nějak skutečně stalo. Nikdy jsem nebyl fanouškem tohoto sportu. Je to pro mne příliš brutální a nezajímavý sport. Ani po shlédnutí "Nepřemožitelného" se jím nestanu. Uznávám však, že je to dřina a tvrdá práce. Navíc vše, hlavně však ten poslední zápas byl natočen natolik dramaticky a dobře, že mi to skoro líbilo. Mark Wahlberg navíc hraje dobře, tak jako ve většině svých filmů. Takže jsem s tímto dílkem spokojen a dávám za čtyři! ()

tranquill

"Když chceš, dokážeš to!" :-) Nejsem pražádný příznivec nějakého amerického fotbalu, ale je to kvalitně natočeno a Mark Wahlberg nezklamal. ()

Stíba

Jak píše Lima, spousta úseků jsou opravdu takovým šumákem což jsem pocítil obzvláště druhý den, jelikož film jsem předchozí večer nedal celý a když jsem najel na otevřené okno v prohlžeči a chystal se ho ohodnotit došlo mi až po chvíli, že jsem ho vlastně ještě nedokoukal. Směrem k závěru je ale gradace přece jen lepší a ve finále to má určitě něco do sebe. ()