waska

Když položil Vince Papale svůj první touchdown vyletěly mi ruce nahoru a skoro jsem se rozbrečel. Krásný životní příběh tohoto hráče amerického fotbalu. Tak nějak se mi vybavil Milan Baroš a jemu podobní frajírci, kteří by potřebovali trochu té vůle a srdce co do hry dával Papale.....Celkem je to za 3.5*, ale závěr je za 5* ()

kwaicheng

Nenáročné pokoukání. Nemuselo tam být tolik kamarádských ujišťování, podobných keců tam bylo až moc. Nemuselo tam být ani tolik záběrů na šílící fanoušky. Místo toho tam mohlo být víc tréninku, dřiny a vychytávek. Jinak se mi to líbilo. ()

E lan

Povedené sportovní dílko s jako vždy sympatickým Wahlbergem. Retro atmosféra je zachycena věrně a klíčové sportovní scény vypadají také dobře. Navíc skutečnost, že se jedná o skutečný příběh dodává další plusové body. ()

ER

Sympatický průměr, kde se nic nehrotí a ani se nevyužil herecký potenciál Grega Kinneara,který jako kouč dostal méně prostoru než to v takových filmech bývá. ()

balcazar

Na ceste za lepším hodnotením stojí filmu hlavná postava. Ako Mark Wahlberg, ktorý sa mi tam príliš nehodil, tak samotný charakter postavy, ktorý bol, napriek rozmlátenej stoličke a tvrdom americkom futbale až príliš sentimentálny, suchý, uplakaný. Potom tie gestá, ktoré Disney tak rád používa, vyznievali neuveriteľne a takmer až komicky. Mali teda diváka úplne strhnúť na svoju stranu, čo sa im v tomto prípade celkom nepodarilo. Plusom sú však scény zo zápasov (či už s kamošmi alebo na štadióne Eagles) aj tréningov, tie sú mimoriadne uveriteľné. ()

Black-star

Příběh dobrý, ale strašně odfláknutý. Hned na začátku víte jak to dopadne jen zdlouhavě čekáte až se tak skutečně stane. Možná mi víc vadil M. Wahlberg s tím svým hárem, nebo mě iritovalo, jak furt hrál v tom krátkým dresu, kdy mu při každém úprku a ještě zpomaleně byl vidět pupek... Nevím od tak zajímavého příběhu sem čekala víc. Podobný film "42" se mě tedy líbil mnohem víc... ()

Likan7

Ericson Core je průměrný řežisér. Cokoliv jsem od něj viděl, je naprosto průměrný. První Rychle a zběsile, nový Bod zlomu a teď Nepřemožitelný. Daredevil není ani TO. S Nepřemožitelným mám dva zásadní problémy. Prvně Mark Wahlberg je totální herecký dřevo, který nezvládá nic co je společnýho s herectvím. Mám ho rád, ale musí mít u sebe chodícího medvídka, v ruce samopal, přicmrndávat Clooneymu na výletě lodí, utíkat před všudepřítomnou bouchající plošinou nebo hrát prostě debila v komedii s Rockem. Tohle mu jde, ale pokud mu dáte látku, kde musí hrát a stojí to celé na něm, jde to do průseru. Druhá věc, která mi vadila hodně byla hudba. Při sportovním životopisném dramatu nemá hrát rádoby country hudba při záběru na Marka koukající zamyšleně do dálky. Tady to je prostě další průser. Že je film naprosto předvídatelný asi nemusím zmiňovat. Pro zaryté sportovní fanoušky to ale bude jednohubka, která je rozhodně neurazí, ale další Moneyball nebo Couch Carter z toho taky nebude. ()

Nix

Tohle období Marka mám rád, objevoval se ve velice zajímavých kouscích. Tohle je pravdivá story o borcovi, který je nenáročný, ale talent má od boha a využije ho při tom aby si splnil svůj sen a zahrál si v NFL. Nenáročný, sportovní film, Vincovi jsem fandil a bavil mne. ()

alldo.raine

Jen se mi stále nechce věřit, že je to podle skutečné události... Holt už na ně přestanu v těch 30 chodit a raději za ně budu hrát, proč ne... Americký sen:) ()

sWONDER

Športové filmy mám rád a tento patrí medzi tie vydarené. Niekedy aj motyka môže vystreliť. Ja som držal palce čo to dalo a pocity na konci boli veľmi prijemné. ()

DavidWebb

Športový film z prostredia amerického futbalu v hlavnej úlohe s Markom Wahlbergom? To mi na chvíľku zdvihlo kútik úst. Predsa len, hoci je na Markovi vidieť že si v posilke už niečo oddrel, aj tak mi príde pri svojej výške 173 cm dosť "útly". Nevadí, bol som milo prekvapený ako dobre sa nato kukalo a rýchlo to odsýpalo. Zaujímavý príbeh inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá by sa v Európe stať nemohla - určite nie v najvyššej súťaži akéhokoľvek športu. Typický americký precedens, ktorý dáva príklad a šancu každému kto o to stojí a je to ďalšia dobrá ukážka splneného "amerického sna". Výborný casting, hlavne jednotlivých hráčov v týme, teda ak to neboli hráči ale herci. A aspoň ako-tak tu fungovala aj chémia medzi Markom a Elizabeth, totiž, Wahlberg vždycky pri babách strúha "mača" a zároveň pritom pôsobí ako ohreblo, ktoré nevie čo so sebou. Oukej, čo mi vadilo tak za prvé: sračkový žlto-hnedý filter (viď plagát), za druhé: spomalené zábery doprevádzané debilne patetickou hudbou a za tretie niečo, čo ma z voleja nenapadne. Takže je to za 3½ a zaokrúhlim hore, lebo dobrá nálada. ()

ari1

Neurazi ale ani nezanecha velkou stopu. Určitě jsou lepší sportovní filmy i filmy o NFL ale na tech par minut to zabaví. ()

eagles22

Po druhém shlédnutí, musím dát za plný počet (přesněji 90%). Tenhle film má prostě sílu. Skvělý Wahlberg (A kde není?) a perfektní příběh podle skutečnosti. Příběh, který potěší každého sportovního fandu, jež miluje svůj klub. Hlavní hrdina do toho jde srdcem a s obrovským odhodláním a tak to má být. Ve výsledku můj oblíbený sportovní film, i přes to, že americký fotbal není můj oblíbený sport. ()