farmnf

No přesně jak píše Lima, je to šumák. Vypíchl bych ale jednu hezkou myšlenku z tohoto filmu. Jsi-li američan, neúspěšný vysokoškolák(přeloženo, český absolvent průmyslovky), sereš-li na rodinu a je ti tak ňák jedno, nejedno, z čeho zaplatíte nájem, a nejezdí ti auto aje ti to taky tak nějak jedno, dej se na fotbal. Kámo tam zapadneš! Po večerech můžeš tlachat v baru a ještě vojet hezkou slípku, která tuti byla roztleskávačkou. Nač se zabejvat historií, filosofií, informatikou-nedej bože uměním. Můžeš donekonečna tlachat o tom, jak Eagles hráli 25. února 1965 v 11. hod AM-to stačí...Dvě hvězdičky tomuto šumidlu ale určitě patří za krásné zpracování a herecké výkony. ()

baruss

Pekná športová dráma. Aj keď je amereický futbal jeden z mála športov, kotrému fakt nerozumiem tento film ma celkom dostal... nehrá sa na nič veľké a veľkolepé, je tak trochu skromný. Vystačí si s minimom... Jemne zamrzí, že niekto zo štábu zabudol na kamere ten žltý filter. ()

ecceHOMMO

Mám rád filmy so športovou tematikou.....mám rád Marka Wahlberga........mám rád príbehy ktoré sa naozaj stali......aj ty ??....tak neváhaj a tento si pozri....ja som bol viac ako spokojný.... ()

Jizni Tlapa

Smrdí to Rockym a to mám sakra rád! Houževnatost hlavního hrdiny se sestřihem na dementa srší na všechny strany. Stejně tak síla filadelfijské atmosféry je temně krásná! Tréninky, tvrdost a super soundtrack je už tak nějak navíc! Marky Mark je muž mnoha rolí... ()

MiCM

Špičkový sportovní filmu o tom, že člověk dokáže všechno co chce. A Mark Wahlberg dokázal, že je excelentní herec. ()

Pavlínka9

Nejsem zastáncem "amerických hrdiných filmů", kdy až vše americké přetéká horem dolem. Co mě ale zaujalo bylo zajímavé použití barev, stínů a detailů. Tento film je jeden obrovský patos, který si hodně pohrává se zpomaleným záběry. Mark Wahlberg pro mě byla dobrá volba - za mě se na tyto role hodí a má štěstí, že je takto stavěn a ty role mu prostě věříte. Za mě je ten film podprůměr. ()

zdenny

Film nám dává naději a víru, že i člověk z ulice může dosáhnout na vrchol, stát se slavným a žít způsobem, který by jej nikdy ani ve snu nenapadl. Mark Wahlberg velmi dobře ztvárnil skromného, ne příliš sebevědomého sportovce, který se ale díky své houževnaté buldočí povaze dokázal prosadit do americké NFL. PS: Souhlasím s tím, že v době, kdy se regionu hospodářsky moc nedaří, jsou to právě sportovci, kteří lidem dávají víru, naději a pocit důležitosti. Někdo si řekne - vždyť to je jen hloupý sport. A ano, tihle sportovci vydělávají hromady peněz. Ale také je pravdou, že reprezentují své město a dokáží se za něj i s hrdostí bít. ()

chubaka

Jednoduchý film s předem jasným koncem i zápletkou, ale i přesto kvalitní zpracování a dobré herecké výkony z toho udělají příjemnou podívanou. Navíc jako milovník sportu respektive sportovních filmů musím dát 4 hvězdy. :) ()

VanTom

Jímavá sportovní pohádka (na přikrášleném reálném základě) od Disneyho o tom, jak chudý fanoušek k profesionálnímu angažmá v NFL přišel. Nepřekvapivá standardka, zahrána nicméně velice slušně. 7/10, ale protože druhý den po zhlédnutí z ní v hlavě lautr nic nezůstalo, zaokrouhlím protentokrát dolů. ()

Sany33

Ericson Core je typ režiséra, ktorý dokáže vynikajúcich hercov obsadiť do tak zlých postáv až mám potom k filmu veľmi nezdraví odor. Príkladom môže byť Daredevil v podaní Afflacka alebo aj Vinco Papale v podaní inak do tej doby vynikajúceho Marka Wahlberga. Nehovoriac o tom že proporcie sú neadekvátne k reálnemu Vincovi aj prejav je potom veľmi ťažké zahrať. Je ťažké uhrať 2m vysokého sedláka, ktorý sa v stredných rokoch prebojoval až do A mužstva Eagles, lebo mu to jednoducho neveríte. Mám rád filmy z športového prostredia, ktoré majú navyše nijaké to posolstvo. Tento príbeh z dielne Walta Disneyho má potenciál ale kosa padá na kameň v kľudných pasážach a v nepresvedčivom hlavnom protagonistovi. 62% ()

JohnSmith

Další pohádka od Disneyho.Wahlberg má sice super fyzičku a člověk se na něj může koukat,ale nemá co hrát.Krom fotbalu.Ideální film na sobotní zamračený odpoledne ()

blackJag

Přijatelně vybudovaná pohádka ze sportovního prostředí, která si projde všemi zásadními momenty, které od podobných filmů čekáte (a vlastně s nimi dopředu počítáte). Tím spíš, jde-li o produkci od Disneyho. Naštěstí se to tu moc nepřehání s patosem, takže na závěr může být člověk upřímně dojatý a nestydět se za to. Wahlbergovi role sedla a i když byl skutečný Vince Papale daleko větší hrana, podle rozhovorů byl se ztvárněním sebe sama velmi spokojený. 80% ()

NoFiction

Nebudu se stydět, Disney mě opravdu málem rozbrečel. Film odsype docela svižným tempem a najednou je konec. Marky Mark se na tu roli hodil docela přesně, úplné 70.léta. Je to docela dobře nadnesené, ale nebudu se bránit svému hodnocení 75%. ()

s.e.p.p

Tradiční příjemná rodinná oddychovka ze sportovního prostředí s fajn hereckým osazenstvem, ale šeredně šablonovitým příběhem. Díky modernímu vizuálnímu kabátku se nebudou nudit ani lidé nezapálení do amerického fotbalu... jako například já, který dodnes absolutně nechápu o co v tom sportu vlastně jde. 74% je myslím hodnocení odpovídající ()

Jaro.Krafcik

Dalšia športová dráma ktorá je podľa skutočnosti. Rešpekt pred týmto hráčom ktorý sa stal profikom v tridsiatke. Ale predsa je to americký futbal, takže nič pre mňa. Ale film ušiel a svojich priaznivcov určite má. 3* ()

Soweek

To už nemá cenu komentovat, já nevim že se na tyhle snímky vždycky dívám, neni tomu tak dlouho co sem viděl Gridiron gang a Invincible je o malinko horší, ale skvělá sépiová kamera a atmosféra South Philly to také vyžene na 4 ()