Likeness Tie

Po zápasu v dešti jsem se rozhodl pro čtyři hvězdičky. To kvůli té vášní. Po posledním zápasu jdu na plný počet. To, protože mě to dojalo. ()

Rorschach_SK

Aj keď som skôr príležitostný divák NFL, filmy z tohto prostredia som si zamiloval. Nepremožiteľný nedosahuje kvalít mojich srdcoviek ako sú Víťazi a porazení či Sezóna Titanov. Z príbehu Vincenta Papaleho, skutočného splneného amerického sna, sa dalo vyťažiť aj viac. Osobne by som privítal dlhšie vykreslenie Vincentovej krátkej kariéry (odohral len 3 sezóny), napríklad za cenu skrátenia zdĺhavého úvodu - určite by deju prospelo viac zápasov, ktoré boli natočená na výbornú. Film výrazne ťahá Mark Wahlberg, ktorému tu sekunduje Greg Kinnear. Snímok aj vďaka ním dosahuje mierne nadpriemerných kvalít. ()

Ajbell

Skromný a krátky príbeh, ale na pripomenutie si osudu jedného človeka, ktorý nestratil vieru v seba, to určite stačilo. ()

pupidup

Kdyby nešlo o americký fotbal,dala bych čtyři hvězdy.. ale toto téma mě absolutně nezajímá. Jinak skvele odehraná partie - tyhle do stará zasažené filmy miluju Marka taky! Ach... Medo! 😁😁😁 ()

SNCIS

Kdyby v tomhle snímku nehrál Mark Wahlberg, tak o něj v životě ani nazakopnu jelikož fotbal nesnáším.- 40%. ()

Eladriel

ŠPORTOVÁ ROZPRÁVKA OD ŠTÚDIÍ WALTA DISNEYHO. Aj keď Vince Papale rozhodne nebol hráčom z ulice ako nám ho zobrazuje film, ale hral za nižšiu ligu, kde zaujal trénera Philadelphia Eagles, Dicka Vermeila, predsa sa na túto rozprávku díva dobre. Napomáha tomu aj kvalitná kamera i hudba. O niečo menej som spokojný s obsadením Grega Kinneara do roly trénera. Hodnotenie: 60% ()

Sejkorka

Hodně dobrý životopisný film o tom, jak se fanoušek promění v hráče. Záběry z amerického fotbalu jsou podle mne celkem věrohodné. Herci se snaží. Určitě nadprůměrný film o sportu. Podle skutečné události vznikl příběh o fanouškovi amerického fotbalu jménem Vince Papale, kterého hraje Mark Wahlberg.  ()