Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Haymar

Nevim co chtel basnik timhle rici - videl jsem to pred nedavnem a uz se mi nevybavuje temer zhola nic - az na stupidni scenar, blby, nevyrazny herce, nelogicnost jak v chovani vsech postav, tak v deravym deji. Reziser se sice snazil, sec mu sili stacily, ale tuhle karu proste totalne neukociroval. Krve hektolitry a par dost brutalnich (a vesmes zbytecnejch) scen - to je na dobrej horor zatracene malo! HHE 2 delaj jen ostudu vytecny jednicce ()

Hyb_rid

Dostalo se mi průměrné porce vnitřností, o sklenku víc krve a jako nášup nějaká ta šedá kůra mozková rozmázlá po nejbližším okolí. To, že film rezignuje na děj dílu prvního mi bylo naservírováno už na začátku a já se s tím smířil což o to, ale vojenská jednotka, kterou by už od pohledu dostala i banda skautíků se špuntovkama mi moc optimismu nepřidala. Je tu silný zápach klasické cravenovské vyvražďovačky, ale do těch se hodí hlavně silikony upgradované blondýny, kterým to nezapaluje zrovna nejrychleji a nebo Neve Campbell, která ne a ne umřít :-)). Ačkoli z filmu vyzařovalo nulové napětí, protože lekačky byly předem jasně čitelné a tak i atmosféra si tu a tam odskočila na pořádný kotlík kafe než se znovu dostavila na scénu. Nicméně mě tohle gore béčko nijak nepohoršilo a tak dám s čistým svědomím 45% ()

Prochy38

Jde o hodně slabší odvar výborného prvního dílu. Vojáci sice ze začátku působí sympaticky, ovšem celé se to asi po 20 minutách zvrtne v hloupou honičku plné krve, řevu, střev apod. Napětí nijaké, myšlenka už slabá, hodný "mutant" - no pardon... J. Stroup je sice moc hezká holka, ale role vojandy jí taky moc nesedí.... Škoda. ()

J*A*M*A*L

Hills have eyes budou vždycky odporným hororem, ale za to však kvalitním...velmi kvalitním a dvojka remaku to značně dokazuje.Ajův první remake k této kultovní záležitosti byl naprosto skvělý a dvojka už jen upevňuje svou vládu mezi kvalitními remaky.Dvojka navíc byla i trošku akčnější a taky brutálnější a snad se mi to i líbilo víc, než jednička.Pro Martina Weisze konečně výzva, kterou splnil skvěle. ()

Blazin

2. pokračování totální hovadiny. Jednička stála za nic, dvojika taky, ale řekl bych že tam je aspoň méně nevychytávek a hlavně menších nevychytávek. ()

berry.77

Možná dobrý,ale ty vojáci nejsou vojáci pač jako specialní jednotka se určitě chová jinak a svojí zbraň neopustí!! těch věcí mě tam mlatí více. ()

1945

Vojáci, kteří nosí pušku na krku jako klíče, nalíčené sexbomby v uniformách... opravdu k smíchu to sledovat. Taktika nulová - všichni vždy míří na stejný místo a při přesunech nikdo nekryje jednotce záda... Musím ale uznat, že mě tato ,,jednotka" dvakrát příjemně překvapila svou inteligencí: 1.) když nalákali humusáka na ženskou část skupiny 2.) když po marném vystřílení všech nábojů na režim auto nezahodili pušky a chytře nasadili bajonety ()

4everMan

Všechno je špatně. Tady si režisér opravdu nelámal hlavu - jak to natočit - s ničím. Nehorázně trapné a dovolím si říct, že místy i neskutečně debilní pokračování ucházející jedničky. A hlavně, naprosto zbytečné pokračování. Příběh kopíruje jedničku, inteligence postav a kvalita dialogů mezi nimi je na velice nízké úrovni. Tohle levné béčko (mínus) nemělo vzniknout, je to opravdu škoda peněz a ztráta času jeho sledováním. 20% ()

hell_boy odpad!

Kvalita se od prvního dílu nezhoršila, což by u pokračování jiného filmu bylo chválihodné. Nicméně zde je příčinou vyrovnanosti kvality obou dílů fakt, že nic horšího už snad natočit nejde, takže každé další pokračování bude minimálně stejně kvalitní. Nikdy více. ()

kluk z Na

50% je tak akorát, herci nedávají, ale chcípají svižně. V hoře je hovno vidět, takže ta poslední třetina je velice temná. Co se týče děje na dennim světle, byl jsem pobaven, nesmíte to totiž brát vážně, jesli budete, tak budete nasraní. ()

Gore

Jednička byla strašně trapná a absolutně postrádala logiku, proto nebyl u mě důvod koukat na dvojku, ale náhodou se to ke mě dostalo, tak jsem do toho šel. A ono mě to překvapilo a to fakt. Sice to taky postrádalo logiku a lidi se tam chovali doslova na pěst, ale to jsem si už o novodobých hororů mohl zvyknout. To radši hodim stranou a budu to hodnotit podle pocitů. To, co se mi líbilo bylo například to, že nechuťárny nebyly tak nechutný, třikrát jsem se leknul a dvakrát jsem byl napnutý a to je u hororů 21. století vzácný. ()

wampire23

Som zvyknutý, že pokračovania hororov sú takmer vždy slabšie. Ale v tomto prípade (keď zoberieme do úvahy, že jednotka bola celkom pozerateľná) došlo k prepadu o dve triedy. Takú trápnu vyvražďovačku bez štipky inovácie som už dlho nevidel. Tí, ktorí videli jednotku a páčila sa im, tí radšej ruky preč od tohto braku. 20% ()

punk_zero

Mať v našej armáde tak debilnú a primitívnu voj. jednotku, tak nás porazí aj detské komando... 3 hviezdičky, aj to kvôli jednotke =D ()

no2

2/10 - Nechci přilévat olej do ohně, ale pokračování se absolutně nezdařilo. Oproti tomuto "dílu" je nedávno zhlédnutý Aliens vs. Predator: Requiem INTELIGENTNÍ film... ()

RomeroIsGod

Tohle je totální zábava. Polodementní vojenská jednotka(asi jsou po lobotomii a ne po výcviku), mutanti, týpek v hovnech a stylovej porod. Vůbec nemá cenu srovnávat s atmosférickou jedničkou(Aja je frajer!), tenhle kousek je určenej pro pobavení vykouřenců. Člověk se musí povznést (nebo vzít nějaký opiáty) a pak je to ta správná prdel. 75% ()