Oni

Mladý muž James se uprostřed noci vrací se svou dívkou Kristen ze svatby kamaráda. Mezi oběma je cítit jasné napětí, protože Kristen předtím na oslavě odmítla Jamesovu nabídku k sňatku. Krátce po čtvrté hodině ranní někdo zabouchá na dveře. James otevře. Venku stojí mladá žena, které není vidět do tváře a která se ptá, jestli je Tamara doma. James odpoví, že to bude asi omyl, rozloučí se a zavře dveře. Poté odjede koupit cigarety. Někdo opět bouchá na dveře. Kristen ze strachu volá Jamesovi, aby se vrátil, ale hovor je zničehonic přerušen. Dívka se vrací do kuchyně, kde ji, aniž by o tom věděla, sleduje z chodby muž v masce. Když si chce opět dojít pro telefon, zjistí, že přístroj nikde není, a začne panikařit. Před domem uslyší ránu, odhrne závěsy na okně, a vtom ji vyděsí muž, který na ni zírá přes sklo. Kristen si všimne, že hlavní dveře jsou pootevřené. Běží je zavřít a vidí u nich stát ženu v masce. Schová v ložnici a slyší, že jde někdo do domu. Tentokrát je to James, který se vrátil z nákupu cigaret. Kristen mu vše vypráví. James chce volat policii, ale zjistí, že nechal telefon v autě. Když vyjde ven, najde své auto poničené a v dálce u lesa vidí stojící ženu... (TV Nova)

jopal

Najvacsi strach je z nepoznaneho. Naco potoky krvi, naco brutalne sceny. Staci zaklopat na dvere a uz tuhne krv v zilach. Ano, Scott sa sprava ako totalny dement, ale atmosferu to malo, takze u mna dobre. ()

Steeler91

nič nieje stupídnejšie, ako prezradiť koniec hneď na začiatku. Potom sa z toho stane absolútne bezvýznamná nuda, nuda, nuda..... ()

VeraF odpad!

Kdo by to byl býval řekl, že film, ve kterém hraje Liv Tyler, může bejt úplná s**č** ? A ono jo. Čekala jsem stále trpělivě, zda druhá polovina bude méně slabá než ta první. A ono ne. ()

LeePriest

Z hororového hlediska splňuje film prakticky vše a do 3/4 trvání je to celkem pecka, v tomto ohledu nemám téměř co vytknout, takto si totiž představuji horor. Tma, opuštěné místo, nepříjemné zvuky, hustá atmosféra, pak přijde nějaké to vybafnutí kdy hlavní představitelka zařve a já málem vykřikl též. Kdyby takhle povedeně tvůrci zpracovali ostatní prvky, bylo by to určitě na vyšší hodnocení. Bohužel ale také existuje ta druhá strana mince. Asi nejslabšími prvky jsou strohý příběh a děj ke konci filmu + naprosto nedostatečné informace o postavách. Tyto věci autoři opravdu hóóódně odflákli. Ke konci trojice psychopatů v maskách už jen tak pochoduje a nic strašidelného nedělá. Ale odkud se vzali? Co vlastně vůbec byli zač? Jak si útok naplánovali a proč si vybrali onu hlavní dvojici? Jaký vztah má ta trojice mezi sebou, jsou příbuzní nebo se dali dohromady náhodně? Když konečně v závěru poprvé promluví, řeknou asi dvě věty a zmizí. Čekal jsem alespoň nějaké rozuzlení či vysvětlení, ale ono nic. Rozjíždí se to skvěle, ke konci však film už pomalu ale jistě chcípá. ()

Thailon

Ono, taka klasika (schovam sa pod postel), ale ta atmosfera je vyborna. A aj Liv. Teraz takto o 01:09 mam celkom aj neurcity pocit strachu ;) ()

Emperor1

Horor? Ani náhodou, já si pod tímhle žánrem představuju něco jiného. Thriller? Tlupa psychopatů terorizující celkem sympaticky vyhlížející pár, jen tak, pro zábavu - kde už jsem to jenom viděl (Ils) ... hm ... jasně, tohle naplňuje žánrové požadavky. Ale stejně tomu nějak chyběl šmrnc, jen jsem si celou dobu říkal, proč se tomu chlapovi nepovedlo sejmout alespoň jednoho z těch hajzlů/hajzlyň v maskách - kamaráda trefil docela šikovně ... nechtěl bych být v jejich kůži a takhle od stolu se mi to kecá, ale já bych se asi snažil víc, kdyby mi šlo o kejhák ... na jedno shlédnutí to ujde, ale již zmíněný Ils mě bavil víc ... ()

exlax

Tři vrazi v maskách vniknou na pozemek mladého páru a jejich noc se mění v noční můru (pro diváka!), protože celou dobu jen čekáte, až oběti konečně zabijou. Na konci si řekli, že příští oběti zabijou rychleji, v což opravdu doufám, protože jestli má někdy nedej bože vyjít další díl, už se nechci tak dlouho nudit. Jestli tímto komentářem film někomu spoiluju, je to jedině dobře - nic, co jsem nezmínil, ve filmu nenajdete, takže stravte svůj čas sledováním něčeho lepšího. Tvůrci si asi mysleli, že z vrahů, masek, pár lekaček a umělého napětí uvaří dobrý horor, ale takhle to už dlouho nefunguje. ()

Pepi74

Jen kvůli tomu jak se cítil když mu dala kopačky u prstenu jedna hvězda. Jinak bych to přirovnal k jinému "skvělému" filmu z jiné branže Zbraně pro Prahu. 90% bitka černochů v tunelu takže je spousta místa na dívákovu představivosti proč tam všichni tak ječí... ()

Ace.A.T.L.

No, taková klasická zvrhlá vybíječka baráku. Plno nelogickýho jednání postav, předvídatelnost a tak nějak nemastný neslaný. Pár chvil tam je, kdy si člověk řekne:"NO NECHTĚL BYCH TAM BEJT", ale těch je tak smutně málo, že to celkovej dojem moc nepodpoří. Za mě 2* a i tak DOPORUČUJU ()

Velislav

Veľmi slabé, nedotiahnutý každý záber, každá myšlienka, pokiaľ teda nejaká niekde vôbec bola. Liv fajn, inak nič. Nevydarená variácia na Funny Games, možno na The Last House on the Left. Taký Hush je iná liga za menší peniaz. Druhý bodík ani neviem, za čo, možno zo solidarity k subžánru. 3/10 ()

Lilith03

Z filmu nejsem tak odvařená jako ostatní, nepotřebuji samé lekačky a tak, ale tohle je zas druhý extrém... (Dále spojler). Ve filmu se neděje vlastně nic jiného, než že vidíme dvě hlavní postavy, pak tam přijdou tři lidi v maskách, občas tam něco rozbijí nebo zapnou hudbu, pak ten cápek zastřelí svého bff, po nějaké době ty dva svážou, zabijou a odejdou. Jako divák vidíte pořád to samé a když je zabíjí během asi půl minuty, tak absolutně nechápete, že tohle je už fakt konec. Nepotřebuji hodinu koukat na tmavou obrazovku a to, že se ve filmu "sám" zapne gramofon mě opravdu nevyděsí, není mi 5. Záporáci nedostali žádný prostor, aby nám došlo proč to dělají, ta mořská panna z pirátů z Karibiku se teda nezdá a jinak herci byli v pohodě, postavy sympatické... To je asi tak všechno, co k tomu mohu říci, pro fanouška hororu nedostatečné. ()

Sebule

Horor s dobrou atmosférou a sympatickými postavami. Chybí tomu ale nějaká uvěřitelnost a logičnost. Začátek byl trochu nudný, říkal jsem si, jestli má cenu se dívat, ale nakonec jsem to překonal. Nejlepší scéna přišla hned ze začátku a zbytek předvídatelný. Hodnocení: 5/10 ()

maricka123

Strach zbližuje aj v tomto príbehu, kde plánovaný romantický večer dvojice naruší trojica cudzincov, ktorí sa prišli drasticky pobaviť. Film sa zahráva s hlavnými hrdinami a porovnáva ich reakcie v obyčajnom živote a v situáciách, keď ide o život. Skvelý výkon Liv Tyler, krv, ponurá atmosféra, tajomní cudzinci, strach a zúfalstvo. ()

MartyS

Zajimavy horor,rozjizdelo se to slusne uz od zacatku a pribyvalo dost napeti,ale trosiku me zklamal zaver filmu.Myslel jsem si ze to dopadne dobre nebo bude vic vysvetlena pointa filmu.Urcite byl i puvodni zaver filmu zajimavy ale trosku to zamrzi.Jinak mohli ukazat obliceje do kamery kdyz si sudavali masky,ktere mohli vysvetlit nektere veci. ()

inuyasha

Škoda, mohlo to dopadnout líp. I když toto téma je opravdu pořád dokola, začátek nebyl vůbec špatný (sem tam mi naskočila husí kůže), a to především díky dobré zvukové a hudební kulise. Pak však přišel zlom v podobě klasické scény , se zastřelením přítele a už sem jen čekal až bude konec. Škoda. ()

tomaszon

Trailer mě nadchnul, přesně podle mého gusta… Samotný film už taková pecka nebyl, bohužel. To, že bude stavět na zaběhnutých postupech jsem očekával. Začátek, kdy se páreček snaží řešit partnerskou krizi, tajuplné klepání a nástup našich maskovaných úchylů, je lehce mrazivý. Boj o život už ale žádné tajemno nepřínese a což teprve závěrečná pointa-nepointa. O stupínek výš je snad jen díky Bertinově solidní kameře. ()

Shifty86

prvni pul hodiny jsem byl napntej jak struna, pak uz to opadavalo .. skoda toho vyusteni, zadny rozhreseni, divny konec.. ()