Rychlí a zběsilí

• USA Fast & Furious (více)

Dominic Toretto je stále v čele gangu pirátů silnic. Jenže cítí, že bude brzo dopaden, a tak chce zmizet, aby neohrozil lidi ve svém okolí, především svou lásku Letty. Tajně utíká do Dominikánské republiky, aby se tam schoval. Letty se nechce smířit s tím, že ho nikdy neuvidí, a tak se spojí se starým známým Brianem O' Connerem, který se s kolegy snaží dopadnout drogový kartel vedený Antoniem Bragou. Pokud mu Letty pomůže dopadnout Bragu, tak bude Dom osvobozen. Letty nabídku přijímá. Když se Dominic dozví o smrti Letty, vrátí se do Los Angeles hledat jejího vraha. Oba bývalí kamarádi se musí utkat s drogovým bossem Bragou. Sejdou se na startu nelegálního závodu, jehož vítězové získají pochybné právo stát se členy gangu a pracovat pro něj jako námezdní jezdci... (TV Nova)

ladko

Pre mňa snáď najlepší diel z celej série, našľapaný akciou(ktorú síce občas kazia príliš digitálne triky), v podstate s nenudiacim príbehom bez hluchých miest. "Original parts" potešili a samotný záver filmu je skvelý-a to aj napriek tomu, alebo práve preto, že ho očakávate- som spokojný. ()

zdepapepa

Už to prostě není ono. Ač je to natočeno velice dobře, režisér už opisuje od starších bratříčků a to u takových filmů není dobře. ()

agentmiky

Plnohodnotné pokračování prvního dílu.Moc jsem se na tento díl těšil a byl jsem docela i překvapen,jak se film tvůrcům povedl.Akce bylo až až,ale to se asi dalo čekat,když se koukám na Rychle a zběsile.Filmu to prospělo.Možná mohl být příběh lepší,ale co se dá dělat.A auta mi připadala lepší než v ostatních dílech.Hodnocení:70% ()

verbst

Ti co nemaji rádi Michelle Rodriguez, a libil se jim Tokyo Drift (me included), nechť si pričtou jednu hvězdičku navíc (me included). ()

Premiere_*

Diesel, Walker, holky a mašiny jezdí lépe než za starých časů. Udělat si řidičák, pokud ho nemáte, vás ale nedonutí. ()

Paxxx.cz

Skvělá dynamická úvodní scéna, povedená zápletka a hlavně konec, který nastínil zajímavou zápletku v pokračování, na které se už teď moc těším. Návrat dua Walker, Diesel, kteří k této sérii neodmyslitelně patří, rozhodně po spackané trojce prospěl. ()

Wysch

Překvapivě mě čtvrtej díl Rychlých a zběsilých (v různých obměnách) dost bavil. Návrat ke kořenům je okořeněnej moderním lookem, videoherním pojetím vlastních závodů, respektive závěrečná honička na hráče přímo útočí. Ústřední trojici to šlape a i když to chvíli vypadá, že se samotná podstata Fast and Furious už vyčerpala, je to právě herecký osazenstvo, který ti umožní si nakonec ten předpokládanej konec užít. ()

mysiak

Starý model...nové súčiastky...tak sme sa dočkali asi najlepšieho dielu Rýchlo a Zbesilo...už to nie je len o jazde, ale aj o príbehu...ktorý ma prekvapil a prirovnal by som to k šikovnej kriminálke alebo filmom Charlesa Bronsona (jeden muž proti všetkým)...nahánačky boli fajn...trošku arkádové:-)....ale ja som sa bavil skvostne...najmä na zvuku toho Ford Torina ()

havLord

Na hraní se tu příliš nehraje, bohužel je tu parodováno častěji, než by kdo od takovýho filmu chtěl. Více zaměřit objektivy kamer na auta by taky rozhodně nebylo ku škodě ... a nevim, jestli si pomohli, když prchli do Mexika a nevzali si s sebou ani jeden tamiflu. 65% ()

JJ.Gibson

Velké, očekávané navrácení Dominica Torreta na scénu, se neslo v původním duchu prvního filmu ze série Rychle a zběsile. Nemohu se zbavit dojmu, že zatím poslední část série působí spíše jako konzolová hra. Máte k dispozici dva hlavní hrdiny, příběh si můžete zahrát za oba, popř. tu existuje kooperační mód pro dva hráče. Jezdíte, střílíte a řešíte vztahy mezi jednotlivými charaktery. Rozhodně to není špatná hra, zcela jistě vás i pobaví, ale celkově nenabízí nic nového, co by vás posadilo na zadek!!! ()

Jillen

Až na super začátek je to docela nuda...honičky jsou sice fajn, ale nedotažený a šíleně digitální...jinak akce vpodstatě žádná...Diesel je zaprdlej... ()

UncleG

Rychlí a zběsilí: aneb kam až se dá nastavovat stále stejná kaše. Dějově vyprázdněné jako střeva po klystýru, akčních pasáží málo. Co z toho plyne? NUDA. ()

buldock

Překvapivě velmi dobře zpracovaný restart série , který je tou správnou adrenalinovou peckou plnou nádherných aut , pěkných žen a "vytuněné" akce. Příjemné béčkové překvapení , které jsem rozhodně moc nečekal. Film: 76% ()

speedy3

I přes některé nedostatky a přehnanosti, mám z tohoto filmu dobrý pocit. Splnil očekávání, navíc stará známá dvojice z jedničky. Tři a půl *. ()

Lum3n

Spíš zklamání. Celý film je takový tmavý (možná si říkáte, že jen dement může napsat o filmu, že je takový tmavý, ale až FaF uvidíte, tak to pochopíte), akce je dost nepřehledná, triky mizerný - pixely čouhaj snad z každýho záběru. Do hlavních rolí se vrátila stará sestava, což film částečně zachránilo, ale opravdu jen částečně. Justin Lin je totiž břídil, scénář taky moc kvalit nepobral, takže tentokrát 50%. Ty 3* jsou s dokrve odřenýma ušima. ()

erased

Obličeje jsou fajn, dokud se tváří drsně a kůl a nesnaží se hrát. Hudba je fajn, dokud je kůl a nesnaží se napodobovat Zimmera. Akce je fajn, dokud běží a nedostává se do příšerně okatých "last second" částí. Závody jsou fajn, dokud jsou a nenahrazuje je vetchá digitální rádobyNeedForSpeed záplata. Auta jsou fajn. Baby jsou taky fajn. S přivřenýma očima to je vlastně celý fajn. Ale ne dost na to, abych si ještě při psaní komentáře vzpomněl na jakýkoli detail. ()

Ferry

POZOR!!! Nečekané, příběh, smrt, krásná akce, ženy, ženy a? Ženy :-) Moc se mi to líbilo, asi protože jsem nevěděl co čekat, byly chvíle (vyskakující chlap s leguánem :-D ) kdy mi to přišlo stupidní, ale dopadlo to na čtyři hvězdy :-) ()

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Vin Diesel a rychlá kola

Vin Diesel a rychlá kola

10.05.2009

Ne, tohle není novinka o pátém pokračování série Fast & Furious (ačkoli scénárista Chris Morgan už byl studiem Universal oficiálně pověřen napsáním dalšího dílu a umístěním děje do Brazílie).… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí