Soukromé pasti

Česko, (2008–2011)

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak. (TV Nova)

jiricek86

Suverénně nejlepší novácký projekt v poslední době. Všechny díly (jež jsem měl možnost vidět) provází povšechně výborná režie i zpracování. Doufám, že Nova natočí další díly. ()

Andre.w

Konečně první věc od Novy, na kterou se dá koukat, aniž by se člověk cejtil trapně.Aspoň náznak o ambiciózní projekt, což jde proti konceptu "vše pro tupé masy". Zřejmě na dlouhou dobu jediná slušná věc, co na Nově uvidíme. Zajimavý komentář: Igi B. - zřejmě autista:) ()

R.I.S.A

Za tatínkovu holčičku davam 3* A pár dobrejch dílů se tam taky určitě našlo ale asi sem byl tak sjetej že si je moc nepamatuju :) ()

easer07

Tři do páru - 65 % Asi nejnudnější díl svým hodně nudným scénářem. Ale Ivana Chýlková zahrála moc dobře. Riskantní interwiew - 80 % Zajímavý příběh i děj s opět výbornými hereckými výkony. Exmanželkou snadno a rychle - 75 % Asi nejjednodušší díl, ale není nudný a konečně nějaký, s dobrým koncem. Nezabiješ - 90 % Jednoznačně nejlepší díl ze Soukromých pastí, Jiřího Langmajera mám rád a a ni tady nezklamal, Vladimír Kratina je charismatický herec a překvapil mě závěr. Manželství nebo život - 70 % Slabší díl, ale dobrý byl Vaculík a stále dobré drama. Útěk - 85 % Další moc dobrý díl. Vojtu Dyka nemusím, ale tady byl dobrý, závěr jsem bohužel nedokoukal. V síti - 80 % Asi nejvíc drsňácký a zároveň poslední díl, super. Od Novy jsem toto nečekal, ale výjimka je výjimka. Je to super drama na páteční večer u kterého se nedokážete nudit. Za čtyři ****. ()

Ja.cek

V první řadě je potřeba si uvědomit, že se jedná o TV seriál, notabene vysílaný na Nově, která nás zásobuje pojišťovnami, ordinacemi a dalšími skvosty. Nemůžu si pomoct, ale v současné české seriálové produkci na mě Soukromé pasti působí jako dost silný nadprůměr. Netvrdím, že scénáře jsou bůhvíjak objevné a originální, ale jsou přinejmenším ze života a uvěřitelné. Výborné herecké výkony (Tatiana se pomalu ale jistě dere na vrchol mého soukromého žebříčku), velmi kvalitní zpracování (kamera, střih, hudba, režie...). Jsme teprve ve čtvrtině. Pokud se laťka udrží aspoň na stejné úrovni i ve zbytku, tleskám Nově a doufám, že je to první vlaštovka, která naznačuje vítanou změnu. ... Aktualizace: Za čtvrtý díl bych dal hvězdiček klidně pět. ()

Sonny

Tak tenhle seriál mě hodně mile překvapil. Dialogy jsou perfektní a herecké výkony taky. Jednou jsem to omylem zahlédl a nemohl jsem se odtrhnout jak mě zaujala jedna vypjatá scéna. Výborně! ()

Petro

Docela slušně pojednává o našich problémech. Dobré zpracování a dobře herecky obsazené. Vyšší třída našich současných seriálů. ()

eFrankie

Některé díly zas tak špatné nebyly.... určitě to nepatří mezi odpadní seriály, které převážně běží v současné době na našich obrazovkách... ()

Karja

Životní příběhy obyčejných lidí… Trošku nadprůměrný český seriál. Co jeden díl, to jiný příběh, jiná soukromá past. Kdo by to neznal? Některé díly dokáží pořádně nadchnout a vtáhnout diváka do děje. To když například v Tatínkově holčičce se otec v podání Miroslava Etzlera zamiluje do své nevlastní dospívající dcery. A neskončí to jinak než znásilněním (ani se nedivím, že po uvedení tohoto dílu se na pana Etzlera dámy dívaly nevraživě a psaly na něj nelichotivé komentáře, co by si zasloužil, aby se mu stalo. Chtěly ho i za něco pověsit…! A on to chudák jen hrál, a přesto prostě příjmení Etzler bylo dočasně spojeno s pojmem NÁSILNÍK. I to je zkrátka popularita). A uvěří snad pak matka svému potomkovi, nebo raději upřednostní svého milujícího mužíčka? Díl Malý terorista zase ukáže, čeho všeho je schopno dítě udělat proto, aby v rodině nebyl žádný nový „vetřelec“. A když mladá studentka potřebuje peníze, tak si prostě sežene Fajn brigádu, což je jeden z dalších dílů. Ta brigáda ale zase tak fajn není, dívčina se totiž živí prostitucí. Filmařům nebyla cizí ani problematika nemocných seniorů, jiná sexuální orientace než ta „klasická“ nebo nechtěné těhotenství. Některé díly mají zkrátka ten pořádný akční náboj, jiné zase ne a jsou trošku fádní. I když taková realita taky někdy je. 60 % ()

Agent008 odpad!

Naprosto bez přínosu běžné televizní kultuře vedle americké produkce. Neříkám, že americké je vždy dobré, ale rozhodně častěji něž české filmové ne-umění. ()

Trescha

Je zajímavé jak tady propadne cokoliv,jen proto že se to objeví v produkci tv Nova...Ano je pravdou že většina z počinů téhle televize stojí za vyližprdel,ovšem pokud se něco zadaří i na téhle stanici je třeba to náležitě ocenit.Některé díly sice jsou typicky "Novácké",jiné ovšem mají náběh na plné hodnocení(Tatínkova holčička,Fajn brigáda).čili suma sumárum je to na čistý střed. ()

Olafa

Bavilo mě to. Vzhledem ke stopáži velice dobře odvyprávěné příběhy. Herci tentokrát ani nepřehrávali, ani nebyli trapní, což je v českých seriálech velice časté. Kéž by naše české televize produkovali častěji něco takového, aspoň co se kvality týče. ()

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny