Děsnej dupák

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny? (oficiální text distributora)

LukeUp

V podstatě totální kravina, která slouží jenom na to, aby vás jedno odpoledne pobavila. Účel splněn, pochybuju, že bych si to někdy pustil znova. ()

URBAN

Ne že by to nebyla blbost ono to blbost je, ale na druhou stranu jsem se bavil ikdyž ne jako u ostatních komedií podobného typu. Nenašel jsem tam tolik vtipu jako u Scary Movie, ale i tak. ( 14.1.16/MAC ) ()

Doudis19 odpad!

Trapný tady bylo skoro všechno, jediný co trochu ušlo bylo jak si ten pošuk strčil hlavu do zadku.. Jinak opravdu jen trapnost, nevkus a hodnocenní jednoznačný odpad..5% ()

chelseaman22

Heuréka! Bavil jsem se! A právě fakt "bavit se" je jediným cílem těchto "hloupých" filmů. Tohle je relax. Vtipy, hlášky a vše, co patří k pořádné parodii tu bylo. Bohužel, pokuď mám hodnotit jako kritik, musím dát dostatečnou. 45% ()

ecceHOMMO

Bratia Wayansovi to teda rozbalili ako sa sluší a patrí........paródia na tanečné respektívne hudobne ladené filmy...( +pár vsuviek aj z iných filmových žánrov ) s mnohými vtipne a šikovne vymyslenými číslami...Paródie moc nemusím, ale táto stála za to.....Wayans brothers dance flick........... ()

Lachtaan

Sourozenci Wayansové si kdysi usmysleli, že mohou zparodovat všechny možné současné populární filmové hity, ať už z oblasti klasických hollywoodských áček a béček, či televizní patosy pro teenagery z odnože Disney. Let's Dance, Step Up a další podobné záležitosti mě nikdy nelákaly a Děsnej dupák člověka může jedině utvrdit v tom, že je není třeba dohánět. Uráží je samozřejmě nesmyslným způsobem, ale i tak může kdekomu dokázat, že není nutné je zpětně vidět. Protože jedna z věcí, kterou Dance Flicku nelze vytknout, je ta, že důstojně paroduje přespříliš ohrané mladé, často patetické lásky ve středoškolních filmech. Zbytek 'snímku' jsou už jen zvrácené pokusy o vtip, které musí odvážlivý zvědavec zkusit na vlastní kůži. Nebo v tom lepší případě na Děsnej dupák zapomenout a věnovat onen čas opravdovému filmu. ()

uiu odpad!

Máločemu dám odpad, protože i v tom nejhorším filmu se snažím hledat nějaká pozitiva. Ale tato "komedie" je jen snůška trapností a hloupých vtipů. Když se u toho nesmějete ani v partě lidí, tak je to k pláči. ()

Brain-D

Wayns movie :) Waynsovic rodina se zde snažila parodovat plno propadáku, takže to nemohlo být o mnoho lepší. Párkrát, když to zrovna nebylo trapné či nechutné, tak jsem se i zasmál :) ()

Ichabod

Rozesmála mne hodně akorát scéna s alkohol testerem (stupnice : Mel Gibson-Nic Nolte-Kiefer Sutherland-Amy Whinehouse) a závěrečná scéna parodující Twilight, protože je vlastně stejně debilní jako originál. Z hudebních čísel je ucházející snad jen "I´ll be gay forever" což je na parodii na muzikály/taneční filmy dost málo, ale kdo by čekal vtipné texty a promakaná hudební čísla od Wayansů? Ne Wayans bros. už lepší nebude. ()

s.e.p.p odpad!

Několik hloupých, zbytečně fekálních, na sebe nenavazujících scének. Až na pár vyjímek, u kterých vám zacukají koutky strašná trapárna. Herci hrůza, scénář snad ani neexistoval, Wayansové jsou loseři. Superhero Movie je proti tomuhle parodie století... Takovouhle hloupost bych se styděl vypustit, přitom je to škoda. Z filmů typu Let's dance by se dala vytřískat parodie velice slušná... ()

greetchen

V sérii všech těch Scary Movie, Epic Movie atd. je tohle docela příjemná podívaná. Ano, je to trapný, nechybí fekální humor a má to hluchý místa, ale jinak má tenhle film (ve srovnání s předchozími) překvapivě dost trefného humoru, docela sympatické herecké osazenstvo a je to správně kousavé, jak se od parodie očekává. ()

Guzo

Úroveň přibližně nedávno viděné parodie Vampires Suck, ale s tím rozdílem, že zatímco ve VS jsou některé vtipy dobré a ostatní (9 z 10ti) hrozně trapné, tady to do extrémů tolik nezachází. Takže jsem za celý film pořádně nezasmál, ale ani neobracel oči v sloup každých pět minut.. Povedený je soundtrack, i když obecně tyhle písničky moc nemusím, jsou sem vybraný dobře. ()

mirec88

Celkom fajn paródia bez prehnaného množstva fekálií, s fajn príbehom a množstvom rasistických vtipov. Ale potešila ma paródia na beztak hrozný Muzikál zo strednej a mnohé iné viac-menej dobré tanečné filmy. ()

Siri69

Ach jo... Pořád čekám kdy narazim na povedenou moderní parodii, ale ona ne a ne přijít. A začínám mít strach že asi nejpovedenější z těch novodobých parodií zůstane napořád Scary Movie, jelikož každá parodie která byla natočená v posledních letech stála doslova za ho*** !!! A za co teda dávám tu 1 hvězdičku? Za pár dobrých písniček a za pár (ale opravdu jen pár) povedených vtipů... 1* ()

zolo23

Bratom Wayansovcom po docela dobrých dvoch častiach Scary Movie asi zvlhol pušný prach. Nie, nehovorím že tento film je odpad, ale že by som si to ešte niekedy pozrel tak to určite nie. No, ale na jednej scénke som sa docela dobre zasmial. To keď si Shawn Wayans prišiel "vydvihnúť" syna. Vyzdvihol ho:-) To stojí za dve hviezdy. ()

jenik71

Ulítlé parodie mám rád. U téhle jsem se smíchy sice nezadusil, ale některé fórky a gagy mě vážně pobavily. Jiné naopak působí skoro trapně. Kvalita humoru je poměrně silně kolísavá, takže bych to zhodnotil jako tříhvezdičkovou nenáročnou zábavu. ()