Děsnej dupák

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny? (oficiální text distributora)

zsn odpad!

To zas je kvalita... Proč ta parodie na Stmívání v posledních 5 minutách? Nechápu souvislost se zbytkem filmu. Odpad nebo jedna *? Popřemýšlím... ()

Soweek

Pokud někdo drží filmový styl "parodie" naživu, tak jsou to rozhodně bratři Wayansové, kteří se k tomu žánru vrací po jejich 8 let starém Scary movie. Ze začátku se film rozvíjí velmi slibně, ale postupem času vtipy prostě upadají. Pro příznivce parodií je toto nejlepší věc, ke které se v dlouhém časovém období dostanete a navíc Shoshana je holka fakt k nakousnutí :-) ()

DeLaMorte

V sérii "děsných" parodií je tahle o trochu více pochopitelná a né přehnaně parodovaná ve stylu přílišné vulgarity apod...prostě tak trochu návrat do starších kolejí kdy parodie byli parodie a ne nesmyslně zplácané filmy.Super choreografie a bláznivé forečky z tohoto kousku dělá průměrnou rodinou komedii při které jsem se konečně párkrát zasmál! ()

iXtr3m3

Slušná Wayansovská (nie)ScaryMovie. Dobrý soudtrack aj parodické vtípky, nie až tak nechutné, ako inokedy, dalo sa. ()

Tydlidáš

Jen další parodie která chvílema pobaví ale jinak trapí. S flaškou nebo bongem u ruky je hodnocení určitě vysoký ale z normálního pohledu vejš jít NELZE a to mam Wayansovi fakt rád. ()

Hanys_

Klan Wayansů se u mě se svými parodiemi vesměs na ten průměr vždycky dostal, ale Dance Flick je fakt hrůza. Pár fórů fain, ale jinak je to spíš trapné mlácení slámy. ()

MiaMahoney odpad!

Naprosto promarněných 80 minut s trapnými (ne)hereckými (ne)výkony, plytkými dialogy, fekálním humorem a přemírou hiphopu a černochů. Wayansové by to měli zabalit, zhoršují se s každým novým filmem a to, co předvedli u Scary Movie už se nikdy nebude opakovat. ()

Pavelos

Další nepovedená parodie na spoustu filmů.. Film absolutně bez obsahu.. Jednu hvězdičku dávám za těch pár vtípků, které mě občas probudily ze spánku:-)) ()

cskomando

Tak tohle byl ten silnější odvar. Dá se říct, že lepší než Scary movie 1-4, jenomže těžko posuzovat, když každý film je dělaný na jiné parodie ale tento s hudebními filmy se opravdu humorně povedl ! 100% ()

Stocki

Bratři Wayansové mě prozatím nikdy ničím výrazně nezklamali. Od tohoto snímku jsem nic nečekal a nakonec jsem se poměrně solidně bavil. Několikrát jsem se od srdce zasmál. Prostě při sledování nic neřešte, vypněte mozek a vůbec vám to nepřijde jako úplná debilita. Edit: Pravdou ale je, že druhá projekce tohoto filmu už mě moc nenadchla a tak hodnocení o jednu hvězdu snižuju. Když to totiž srovnám například s filmem Nevyhrožuj či Pár nenormální aktivit, ty byly právě o tu hvězdu lepší. ()

Rehooo

Asi to bude tím, že jsem si od tohoto filmu sliboval mnouhem víc. Tyhle bláznivé "MOVIE" filmy mě celkem dost baví, ale tenhle kousem mě nedokázal moc vtáhnout. Spíš bych řekl, že to nejlepší z filmu je v traileru a zbytek je jen taková omáčka. Teda ne úplně, je tam ještě pár vychytávek a závěr taky stojí za to. Jenže od rodiného podniku Wayans jsem už viděl lepší kousky. Sice tohle taky není kdoví jaká hrůza, ale čekal jsem od toho víc než se mi dostalo. ()