Děsnej dupák

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny? (oficiální text distributora)

web-dat

Miluju shovadilé parodie. Pravidelně si k tomu kupuji Tokajské bílé víno. Po Tohle je Sparta asi 2 nej-- blbější film :-) ()

Zajija

Hrozná blbost u které jsem se, ale zasmál. A o to u parodii de, aby to byla blbost ,, v dobrém slova smyslu". Měl bych několik vídek, ale ty rád přehlédnu. Líbilo se mi že i na Stmívání došlo, už sem se bál, že nic nepříde a na konci jsem se dočkal. Místama to bylo sice až moc fekální, jenže sem se opravdu pobavil. Řekl bych, že se to Wayansovím prostě povedlo. Parodie na muzikálové filmy za *** . ()

KdG

První pulka filmu super, ale později to ztrácí dech a už to není tolik vtipné. Každopádně jako oddychovka to funguje. ()

LakiyL

Malo to zopár svetlých chvíľ, najmä úvodná tanečná scéna, beat-boxerská učiteľka tanca a aj ten tancujúci tlsťoch. Okrem toho dosť nuda, ale raz sa to pozrieť dalo. ()

Sundance.cz

Průměrná parodie. Nejvíc se mi líbil začátek, bohužel film postupem slábnul. Navíc je dost krátký (otázka, co by prodloužení přineslo). I když hlášky tam taky byly občas dobrý :) 55 % ()

casef

Špatný od začátku do konce. "Nežádej svůj poslední tanec" patří mezi mé oblíbené a takhle ho zprznili. ()

Nikol10

Zac jako gay a ta písnička a choreografie k tomu,to nemělo chybu. Zkrocená hora je božská,naprosto rozsekalo,dlouho jsem se tak nezasmála. Samotný film je sice trochu horší,ale odpad to určo není. ()

vieriX

Bratry Wayansy mám rád viděl jsem všechny jejich filmy a proto jsem si nemohl ujít i tuto parodii na taneční filmy. Musím říct, že to co jsem očekával sem taky dostal. Film má spoustu pop-kulturních narážek a různých sprosťáren. Film se mi líbil sice za jejich nejlepší film považuji Scary Movie, ale i tak sem nebyl zklamaný.Rozhodně se jedná o daleko lepší parodii než ty sračky Disaster Movie a Epic Movie .I délka kolem 80 minut je tak akorát. Celkem slušných 50 %. ()

amyth odpad!

Tenhle "film" už je daleko za hranicí příčetnosti a stále ještě zrychluje ....... Nechápu proč si každý černoch u filmu myslí, že může být Eddie Murphy ()

HarlanWade

Úhrnem - Od toho "vtipného" začátku, plynule až k překvapivě málo trapčícího závěru. Krok dopředu, palec nahoru :-) ()

Pharlap odpad!

Strašný.. jak mně bavil a přišel vtipnej Scary Movie 1, protože to bylo předsi jen něco novýho a doopravdy vtipnýho.. tak toto je těžkej vejvar a hnus velebnosti.. narážek na známé taneční filmy je mnoho.. ale provedení jejich parodickejch parafrází je trapný.. ()

Brano odpad!

Tieto dnešné americké paródie sú všetky rovnaké a rovnako blbé. Ďalšia trápna, nepozerateľná komédia. ()

Domas88

Není to nejhorší.. Ale musíme si i uvědomit, že k dobré (3*) tak to asi neee, jedině po 8heinekenech a 8panákoch ()

sAreOn

Rozhodně jedna z lepších parodií v poslední době, ale stále velmi podprůměrná. Nedokáže se vyhnout laciným a tím pádem velmi trapným vtípků, čímž se sama shazuje. ()