Děsnej dupák

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny? (oficiální text distributora)

PDcz odpad!

odpad! Úžasné.. Jíťa se u toho ani jednou nezasmála a to jsem ji zkoušel během filmu lehtat. Tahle dvojice bratrů nás zatím nenadchla, může mi teda někdo vysvětlit, proč na ten film vůbec koukáme??? No je to normální?!? [C] K čertu s kurzívou.. chci tu psát tučně. ()

Olík

Parodie na snímky točící se kolem mladých lidí, tance a zpěvu jako Hairspray, Let's Dance nebo Muzikálu ze střední, plná Wayansů a buranského humoru. I když………musím být upřímný a říct, že tento filmeček je kvalitativně nad dílky dvojice Friedberg a Seltzer. Bohužel, jakmile tvůrci lehce posunou laťku směrem vzhůru, kvalitní gag (u závěrečné scény, parodující Stmívání jsem se upřímně pobavil)okamžitě uzemní primitivní prdící „vtip“ a jsem tak kde jsme byli na začátku. Závěrem musím konstatovat, že stále nejlepším filmem, kolem kterého se nějakým způsobem motal někdo Wayansova klanu zůstává Scary Movie 1. ( Tento komentář jsem psal 9.8.2010 – toto datum píši proto, aby jednou někoho nenapadlo nechytat mne za slovo až Waynsovci v daleké budoucnosti natočí Oscarový trhák :D ) ()

drankeryth

Obstojna parodia, ale uz som aj videl lepsie parodie od tohoto filmu. Sem tam nejake pousmiatie a aj nejake kuriozne sceny sa vo filme tiez objavili, takze to neni zas taky spatny film, ako som pisal na zaciatku. ()

Hapretor

týý brďo ... tolik Wayansů a mně to nepřišlo trapný, debilní ani nevkusně sprostý ... zázraky se dějí ... tohle prostě se jim povedlo ... krásně na hranici debility a vtipnosti ... akorát na zlepšení nálady. ()

darkreider

Nájde sa pár veľmi dobre mierených vtipov, ale väčšinou scény nedávajú žiadny zmysel, takže sa na nich nedá ani smiať. ()

maar

co můžu říct k tomu filmu? :D:D prostě se občas dobře pobavíte, jsou to holt bratři Wayansové, co od nich čekat :D ()

chrispe odpad!

Ano, byla jsem hodně naivní, když jsem si myslela, že se u tohoto filmu zasměju. Jenže jedinej dobrej vtip byl předem ukázanej v traileru (ano, Flashdance) a já jsem prožila 80 minut (fakt to bylo JEN 80 minut?) utrpení. Obdivuju a nechápu samu sebe, že jsem to nevypla. Jeden z naprosto zbytečných filmů, škoda času i peněz. ()

Bart16

Ou,rodina Waynsových opět útočí na naše bránice.Po skvělým Scary Movie,hodně drsným,ale úderným Někdo to má rád blond,průměrném,ale celkem vtimném Pidihajzlíkovi je tu Dance flick,který je hned po Scary Movie 2 jejich nejhorším počinem.Nemůžu říct,že bych se u filmu ani jednou nezasmál,to opravdu ne,ale celý film na m působyl hrozně laciným dojmem(občas mi to připomínalo Disaster Movie a podobné sračky).Snad se příště tahle rodinka pro příště polepší.Jinak nad nimi zlomím hůl. ()

Slunkoo

Hodně velká sračka,tych parodií už snad bylo dost,ale oni ich stále dělaj.Bylo tu nudné,trapné dej stal za hovno proste HOVNO jo a Hvězdička za Tlustýho negra na konci ()

E lan odpad!

Opravdu děsnej dupák, o tom žádná. Prakticky žádná ze scén není vyloženě ba co hůř ani vzdáleně vtipná. Sem tam se člověk pousměje, ale jinak je to vršení trapnosti nad trapnost. O hereckých výkonech nemůže být řeč, o scénáři jakbysmet a chvilkami povedená hudba s tancem to nevytáhne. Pryč od této ztráty času!!! ()

Mngwa

Kolik těch Wayansů vlastně je? No ale k filmu - mě se to kupodivu líbilo. Humor Wayansovic klanu je poněkud svérázný, takže tak trochu chápu rozporuplné hodnocení. Černohumorné a chvílemi zcela nepokrytě fekální vtipy každému nesednou. Jenže na mě Dance Flick, narozdíl od větší části ostatních diváků (soudě podle místního hodnocení), prostě fungoval. Některé scénky mě totálně rozsekaly, např. flashdance, teplá show nebo číslo Sugar Beara a po skončení závěrečných titulků jsem se na ně prostě musela podívat znovu. Jednoznačné napravení reputace Wayansů po hrůzném Někdo to rád blond. Jen tak dál! ()