Děsnej dupák

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny? (oficiální text distributora)

spek007

Pohodová černožská parodie. Wayansovi tentokrát natočili Scary movie po svým. Tenhle film nejvíc paroduje taneční a hudební filmy což je příjemné osvěžení. Jeden gag střídá druhý - teda pokuď znáte filmy které paroduje. Takže srandy kopec ,příjemnej soundtrack a přiměřené spracování. Prostě jako správná parodie se tenhle film nebere vážně ba naopak. Ale na bláznivou střelu tenhle film samozřejmě nemá takže oběktivně dávám za 3* ()

KcarlosK

Mam rád parodie a mam rád Wayanse. Tudíž jsem se královsky bavil a smál se skoro pořád. Nechápu zdejší rádobyznalce a jejich uražený jemnocit. Smyslem parodií je právě parodovat. A pobavit. Ne vyhrávat Oscary. ()

Stingray

Nejlepší z nejhorších.Po hrůzách Biják a doják je tohle snesitelný.Waynsovic family si tady utahuje z dance movies a černošké kultury vůbec a to jim celkem jde.Odpustili si (skoro) i fekální vtípky,takže se to narozdíl od ostatních "movie" dá skousnout. ()

Pattrick

Některé momenty byly opravdu vtipné, ale jinak další z Wayans pokusů, který se jim pořád ne a ne podařit.. škoda, přitom Scary movie 1,2 či Někdo to rád blond jsou v pohodě ()

23ch

To, co přišlo po Scary Movie 1 už se tomu asi nemůže vyrovnat. Upřímného smíchu už je minimálně. I když rodina Wayansových na to má, už dlouho je to o ničem ()

kleci

Pro mě je to zklamání a podprůměr, moc důvodů k zasmání tam nevidim, spíše naopak mi přišlo že většina scén je až trapná....Slabý 2* ()

Desires

Viděla jsem to poprvé na slovácích pod názvem Niekto to rád hiphop.Ač hiphop nemusím a lidi co z něj šílí už vůbec ne,tohle mě zabilo.Nejlepší je taneční scéna,baletní scény a scéna,kdy si přišel VYZDVIHNÚT SYNA. prostě dobré ! ()

damapo

Za mě vesměs zábavné. Ano, je to blbost, ale já proti takovému humoru nic nemám, jde mi jen a jen o zábavu a ta tu pro mě je. ()