Děsnej dupák

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick. Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny? (oficiální text distributora)

Jamall

Tradiční Wayansovina, občas nechutná, ale pořád o několik tříd výše než Disaster Movie apod. Vcelku zábavná jednohubka. ()

MFZB

Tieto novodobé paródie keď berie človek s trocha nadhľadom, tak nevyzerajú až také zlé. Síce stále je to o tom istom, že ani to neni veľmi vtipné, ale skôr trápne a úbohe, ale niektoré scény sú naozaj vydarené, takže konečný dojem je vcelku pozitívny. Len toho hip-hopu tam bolo na Máriu a hip-hop neznášam, ale aj napriek tomuto sa to v pohode pozeralo. ()

Oggy007

Jako oddychova parodie, u ktere se nemusi premyslet je to fajn. Kratka stopaz napovida, ze tvurcum uz dosly napady, i kdyz ani v prubehu filmu jimi nehyrili. Urcite se dalo vymyslet vic, ale proti ostatnim parodiim je to jeste v norme ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

james11

Dobrá oddechová komedie se spoustou skvělých hlášek. Možná moc hip-hopový, ale když to budu brát jako znak poradie na hudbu :-D, tak jsem skopokojenej. Trochu slabší 4 hvězdičky. ()

mine.slayer

Tyhle negři jsou pánové některých skvělých parodií i některých na které se nedá koukat o těch tak trochu dělám že sem je neviděl, ale tohle je ten první případ. Spousta zábavy od začátku až do konce, která si nedělá problém dělat z jakéhokoli rasového nebo homosexuálního komplexu velkou a nemalou prdel, zabalená do spousty dobrejch songů, zásah do černýho!! A bacha na bílý.. ()

zeromen

Parodie mám docela rád a tato patří k těm drobátko lepším. Jinak na Scary Movie to ani náhodou nemá. Ale jinak pěkná blond roba:-) ()

jeany23

On fakt existuje někdo, kdo se u tohohle filmu ani jednou nezasmál ?? Sakra lidi, nehrajte si na intelektuály. Jedna z lepších parodií, nebýt přemíry hiphopu, dám plný počet. ()