V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

kokofek odpad!

Troufám si říct,že bych to snad natočila lépe.Herecké výkony ala amatérský divadelní soubor Julia Fučíka. ()

Skretule

Tak debilní až je to dokonalé. Šmajda, Bartošová a další zfetovaní herci útočí na divákovu bránici. Neměnil bych ani vteřinu, prostě skvělá zábava k popukání :) ()

buchtomil odpad!

No hnus na entou. Opravdu nádherná přehlídka čirého amatérismu a otřesných nehereckých výkonů. V Česku hold točit horory neumíme. Může mi někdo říct, z které sloní prdele proboha vytáhli ten scénář? Postavy trapné, nelogický děj, stupidní dialogy. Atmosféra se rozhodně krájet nedala. Vrah v pláštěnce, předabovaná džambulka a na konec i "vygradované" vyvrcholení, z kterého se posadíte na zadek... Bylo to prostě celé hloupé. Ale ano, u té parodie na horor jsem se i bál! Bál jsem se, že ten film nikdy neskončí. :-D ()

moriero

Pokud si místo Ivetky nedosadíte Drew Barrymorre, ale Carmen Electru smažící popkorn, bude to všechno dávat větší smysl. ()

endymion odpad!

Možná měli Kučerovci raději natočit s Ivetkou nostalgický pornáč pro milovníky osmdesátých let s názvem "Poslední výstřik" (nebo výstřih?) ()

Timy68 odpad!

Škoda řeči. Krimi ? Možná. Ale horor ani omylem. Bála jsem se jen jedinýho - že nakonec nezabijou Bartošovou. Kdyby dali do HR aspoň nekoho lepšího, tak beru, ale tohle...I s tim Šmajdou to byl trochu přehmat. ()

snikrs odpad!

Myslel jsem že se film jmenuje poslední výkřik ? A on to byl už asi poslední výkřik Ivety Bartošové ! A dalších rádoby hvězd . Děsný ODPAD ()

mlock odpad!

Po shlédnutí traileru jsem čekal zábavný krvavý úlet, ale byla to fakt hrůza. Sebranka tragických neherců z nejstrašnějších tv pořadů současnosti (původ některých jsem se dozvěděl až zde), největší tahák 20 let stará fotka Ivetky v popředí plakátu. Tenhle amatérský film bych spíš čekal na youtube než v kině! Většina postav byla tak nesympatická až nesnesitelná, že bych je zabil okamžitě, dočkal jsem se však jen u Ivetky, s dalšími se to hrozně vleklo. Nesmyslů bylo hodně, většinu už tu ostatní popsali, jen doplním šikovnost vrahouna, který se k oběti připlíží s nožem zezadu, pak ji chytne za krk a začne šermovat všude okolo. Taky většina obětí byla hodně trvanlivá. ()