Nikto nie je dokonalý (TV pořad)

Nikto nie je dokonalý na Silvestra

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oľga Záblacká

Elena Vacvalová, Oliver Andrásy, Marcel Forgáč, Milan Zimnýkoval, Jozef Bednárik, Eva Máziková, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Zuzana Smatanová, Matej "Sajfa" Cifra, Vlado Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Maroš Kramár, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Adela Banášová, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vladimír Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Peter Nagy, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Mário Kollár, Iveta Malachovská, Marián Labuda st., Petr Novotný, Igor Timko, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Svätopluk Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jozef Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vlado Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rasťo Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyany, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Barbora Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • 3n3my

Môže mi niekto poradiť čím túto reláciu oživili tí dvaja trapkovia Junior a Marcel? Sám som na nič neprišiel, odpad! je zdá sa adekvátne hodnotenie...(7.1.2014)

• Fretakata

Tato zabavka ma mierne rozosmutnuje. Zial, ma sledovanost, lebo masti brucha svojim divakom. Mozu sa citi naramne mudri, ked si pozru, ze "ti druhi" nevedia. Nuz, vyber respondentov aj odpovedi je taky, ze sa da blazeny pocit vlastnej vzdelanosti na beton ocakavat. Ake vitazstvo ! Respondenti obcas vypotia aj zabavnu odpoved, ale toto neprevysi celkovu trapnost relacie. Inovacia, ako hostujuce "celebrity" a potom divaci v studiu vyberaju "najvacsiu haluz" + respondenti so zmyslom pre šaškovanie + Andrassy smejuci sa vlastnej akozeduchaplnosti + stereotypni uz davno okukani moderatori ... bieda, bieda.(5.1.2014)

Samozrejme, že najväčší hláškari a najväčšie hlášky mali svoj vrchol v 90. rokoch a na začiatku milénia, ale tento reboot ( ve´d treba používať dnešné ,,domáce,, termíny ) je v celku obstojnou poctou jednému obrovskému hitu slovenskej televízie.(28.6.2016)

• dyfur

....čiže vyberieme už na pohľad nie príliš rozumom obdarených ľudí , spýtame sa ich na znalosti,ktoré by mal vedieť žiak základnej školy....samozrejme,že v drtivej väčšine to vedieť nebudú,dosť často "šplechnú" niečo ozaj blbééé a budeme sa tomu smiaaaaať ako diví ...no a dvaja hostia tipujú koľko ľudí bude vedieť správne odpovedať.Či uhádnu alebo nie ,úplne jedno, lebo smejeme sa všetkému , vrátane trápnych hlášok Vacvalovej i Andrášiho....to Krampolova relácia má o niečo lepšie "grády" - Krampol je aspoň vtipný obvykle.(10.2.2014)

• Martin741

"Humor" dvojice Andrassy a Vacvalova ma zaujima asi tak, ako ranna stolica dochodcu, ktory uz 2 tyzdne bojuje s uplavicou ....... zlaty humor dvojky Satinsky - Lasica. Pripadne odporucam siahnut do starsej tvorby, k Burianovi, Werichovi ......len tento hnoj fakt nie. 5 %(11.5.2013)