Nikto nie je dokonalý (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oliver Andrásy

Elena Vacvalová, Oliver Andrásy, Marcel Forgáč, Milan Zimnýkoval, Iveta Malachovská, Mário Kollár, Adela Banášová, Jozef Banáš, Eva Máziková, Marián Labuda st., Jozef Bednárik, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Zuzana Smatanová, Matej "Sajfa" Cifra, Vlado Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Maroš Kramár, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vladimír Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Peter Nagy, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Petr Novotný, Igor Timko, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Svätopluk Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jozef Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vlado Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rastislav Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyany, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Barbora Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč, Vera Wisterová

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • Estrellita

Další prezentace inteligence slovenských cigánů. Tfuj, velebnosti, tohle pouštět do televizního vysílání!(10.9.2013)

Zábavný pořad, který je sondou do našich neznalostí a který formou anketních otázek zpovídá lidi z ulice. Je zřejmé, že dotázaných musí být mnohem víc, než se jich objeví v pořadu, protože jsou vybíráni jen ti respondenti, kteří řeknou něco vtipného, co diváky pobaví. Tak si vzpomínám na jednu pohlednou dívku s moderním přístupem, která na dotaz jaké plody má dub, vzala na pomoc mobil s tím, že si to vygoogluje. A podařilo se! Je to pořad u kterého se pobavím i já.(3.2.2015)

• Sfinkter

Horší než česká verze, výběr lidí pouze z nejnižších vrstev, aby se střední třída zasmála.(22.2.2015)

• Martin741

"Humor" dvojice Andrassy a Vacvalova ma zaujima asi tak, ako ranna stolica dochodcu, ktory uz 2 tyzdne bojuje s uplavicou ....... zlaty humor dvojky Satinsky - Lasica. Pripadne odporucam siahnut do starsej tvorby, k Burianovi, Werichovi ......len tento hnoj fakt nie. 5 %(11.5.2013)

Neviděl jsem ani jeden díl Krampolova pořadu, protože jsem vůči němu měl trochu předsudky. Ale jedné páteční noci jsem náhodou narazil na slovenskou verzi a od té doby se z toho pro mě stala téměř pravidelnost. Po vyčerpávajícím pracovním týdnu, někdy plného nasrání, je tenhle pořad skutečně dobrý relax. Marcel a Junior jsou mi celkem sympatičtí, zvou si zajímavé hosty a hlavně otázky jsou nejspíš hodně záměrně kladeny především panoptikálním figurkám, které nejsou schopny zařadit Slovensko do správného kontinentu. Neviděl jsem však starší verzi s Andrásym a Vacvalovou, takže nedokážu posoudit, zda se formát již nevyčerpal, jak zde někteří uživatelé kritizují.(6.4.2014)