Nikto nie je dokonalý (TV pořad)

Nikto nie je dokonalý na Silvestra

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oľga Záblacká

Elena Vacvalová, Oliver Andrásy, Marcel Forgáč, Milan Zimnýkoval, Jozef Bednárik, Eva Máziková, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Zuzana Smatanová, Matej "Sajfa" Cifra, Vlado Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Maroš Kramár, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Adela Banášová, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vladimír Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Peter Nagy, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Mário Kollár, Iveta Malachovská, Marián Labuda st., Petr Novotný, Igor Timko, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Svätopluk Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jozef Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vlado Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rasťo Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyany, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Barbora Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • morena.jea

Zabávať sa na mentálnej obmedzenosti niektorých jedincov je pod moju úroveň.(19.2.2014)

Vacvalová, Andrásy a odpovede nášho múdreho národu. Televízia chce aby sme pozerali na to, akí sme neinteligentní a ako nemáme "široký obzor". A prečo nie? Nasmejem sa, oddýchnem si a uvoľním sa. Kultová a dobrá show, odo mňa ***.(2.2.2013)

• Radko

Ľudia sa najradšej smejú na nešikovnosti a nevedomosti iných. Z pohodlia obývačky sa prehýbajú od rehotu na odpovediach všetkých tých kamerou starostlivo vyberaných vzoriek hrdého slovenského národa s katolícko-evanjelicko-židovsko-pravoslávno-gréckokatolícko-jehovistickou tradíciou: cigánov, ľudí s mentálnou subnormou, alkoholikov, bezdomovcov, žiakov špeciálnych učilíšť, polohluchých starcov a babiek a tých, ktorým ich odpovede zámerne zle zostrihali. Jedna hviezdička za odpoveď na otázku, kto je to gejša: "Kurva, no né zdejšá.".(30.11.2015)