Pár nenormálních aktivit 2

A Haunted House 2

Zopár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2014, 86 min

Marlon je zpět a dokázal pro mě nepředstavitelné. Překonal první A Haunted House. Údernými vtípky nabušený film, až jsem zíral. Bavil jsem se od začátku do konce. Humor přesně mého gusta. Sexování s Abigail trumflo dosud nejšílenější loutkovou scénu z Team America: World Police co jsem zatím viděl. Zdá se, že se našla náhrada za teď již úpadkovou Scary Movie sérii. A zřejmě není náhodou, že v ní má prsty právě někdo z Wayansů. Chci trojku!(30.9.2014)

• 6thSun

Ty tři krátký videa s Aghoulem jsou vtipný.(17.8.2014)

• tatanapope

Film se snaží bezprostředně navazovat na díl první, bohužel zde vsadili na nucený humor, který upřímně nesnáším a vůbec mě nebaví. O tom, že působí vyloženě trapně, až se člověk stydí, že na takovou blbost kouká, snad ani mluvit nemusím.V druhém dílu parodovali hned několik hororů a připomínalo je to jen opravdu velmi vzdáleně. Další věc, která mi vyloženě vadila bylo, že druhý díl prakticky kopíroval ten první, co se děje celkově tyče, včetně humoru a podobně a prakticky mě to málem samou nudou uspalo. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor(24.1.2016)

• misterz

Jednotka ma celom bavila, dalo sa na nej trochu nasmiať keď už nič iné. Netvrdím, aj tu sa nájde pár svetlejších humorných momentov, zvyšok je však len trápny pokus o zábavu. Ide o nudnú paródiu pár hororov ako napr. Sinister, Kliatba z temnôt, V zajatí démonov... Celkový dojem nič moc, snímok už začína zaváňať strateným časom. 40/100(10.8.2014)

• *CARNIFEX*

Sledovanie pokračovaní tejto série sa pomaly, ale isto začína stávať stratou času. Dva krát som sa zasmial, dva krát potešil solídny hororový efekt. Úboho chudobný, nič neriešiaci, nič neponúkajúci, nijak originalitou chrliaci snímok, ktorý väčšina z Vás, rovnako ako Ja, odsleduje len zo zvedavosti a nudy - 40%.(3.8.2014)

• - Spoiler: Vo filme zomrú dvaja ľudia, dva psy a jedna sliepka. (belinko)

• - 8. dubna 2013 bylo díky finančního úspěchu prvního dílu potvrzeno pokračování. Rozpočet prvního dílu se zastavil na 2,5 milionech amerických dolarů, přičemž film vynesl 59,9 milionů. Rozpočet pokračování byl 3 miliony amerických dolarů. (KergeSinko)

• - Film paroduje zejména horory Sinister (2012), V zajetí démonů (2013), Annabelle (2014), Insidious (2010) a Kletba z temnot (2012). (Ryšty)