Pár nenormálních aktivit 2

Zopár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2014, 86 min

• S.Quentin QUALE

Vyloženě komparativní hodnocení vzhledem k jedničce. Dá se zasmát i tady, ale jednička byla jasně lepší. 49%(3.8.2014)

Marlon je zpět a dokázal pro mě nepředstavitelné. Překonal první A Haunted House. Údernými vtípky nabušený film, až jsem zíral. Bavil jsem se od začátku do konce. Humor přesně mého gusta. Sexování s Abigail trumflo dosud nejšílenější loutkovou scénu z Team America: World Police co jsem zatím viděl. Zdá se, že se našla náhrada za teď již úpadkovou Scary Movie sérii. A zřejmě není náhodou, že v ní má prsty právě někdo z Wayansů. Chci trojku!(30.9.2014)

• Gilmour93

Spíše než jako k parodii na poslední hororové kusy jsem se k tomu snažil přistupovat jako k černošskému filmu (komedii) a řeknu vám… nepomohlo to. Pouhá recyklace jedničky, neuvěřitelně užvaněná a přeplněná pop-kulturními referencemi, ocenit snad lze jen Marlonovo fyzické „herectví“ (bitva s drůbeží, Kámasútra se zbožím z Tchaj-wanu). Nicméně nevylučuju (myslím tím „považuji za možné“), že fandové Wayansovic světa vulgarit, sexismu, třikrát naruby otočeného rasismu, hulení (toho i toho) a zažívacích dysfunkcí si přijdou na své a snad budou i souhlasit, že zadřená tříska z Abigail je lepší než kapavka..(22.9.2014)

// Distribútor: Open Road Films // Počet premietajúcich kín v USA: 2,310 // Otvárací Víkend v USA: $8,843,875 //(2.8.2014)

Plnohodnotnej nástupce jedničky, takže pro milovníky přehnaných parodií a vyhrocených komedií jasná volba. Opět si budete klepat na čelo nad přepáleným humorem, který místy ani není vtipný, jindy budete plakat smíchem a za těch několik scén to rozhodně stojí!(24.9.2014)