Pár nenormálních aktivit 2

A Haunted House 2

Komedie / Horor

USA, 2014, 86 min

Starý známy Malcolm z prvej časti sa snaží o pokojný život, no ani pri novej žene a v novom dome nedokáže uniknúť paranormálnemu prenasledovaniu... Skôr než ako pokračovanie mi to pomaly pripadalo ako upgradovaný remake jednotky, ale nejak to nevadilo, takže kto sa zabavil pri jednotke, sa pri tomto zabaví ešte viac. Wayans je perfektný; jeho uletený humor mi sadol, k tomu sexica Jaime Pressly a s nimi v dome 2 blbé deti. Prvé 2 tretiny je to fajnová, drzá a nekompromisná paródia, kde som sa z chuti smial, no v tej záverečnej tretine to už celkom nehralo. Viac postáv, väčšia (nezmyselná) uletenosť a hrotenie do rozmerov, ktoré už pôsobili vyčerpávajúco, až nudne. Ale aj tak sa mi to z drvivej väčšiny páčilo.(2.8.2014)

• Petr23

Asi stejně "vtipné" jako předchozí díl..(9.8.2014)

• 6thSun

Ty tři krátký videa s Aghoulem jsou vtipný.(17.8.2014)

Marlon Wayans je zpátky a s ním i jeho typický humor.Od jedničky se vůbec nic nezměnilo, geniální scény u kterých padáte smíchem se střídají s těmi trapnými, úsměvnými či jen zoufale nudnými.Když se na plátně objeví situační humor funguje, když se mluví je to zoufalé.Scénky Wayans dělat umí, dialogy psát už ne.Začátek je řacha a smějete se prakticky neustále, od půlky to vyhnědne a nijaký konec tomu moc nepomůže.Jsem asi úplně na stejným hodnocení jako u prvního dílu.Nejvíc k zamyšlení je to, že občas je to víc děsivé, než samotné horory které to paroduje a pár lekaček funguje skvěle.Ve světle Seltzerů a podobných debilů je Marlon Wayans pořád komediální třídou, se kterou se dá počítat.50%.(13.8.2014)

Hodnocení dávám stejné jako prvnímu dílu a v podstatě bych mohl komentář z jedničky zkopírovat. Tzn. film totální bláznovina a ujetina, ale člověk se fakt 80 minut směje. Jestli je Marlon Wayans úplně v pořádku, tak já jsem čínský bůh srandy. 66%(2.8.2014)