Pár nenormálních aktivit 2

A Haunted House 2

Komedie / Horor

USA, 2014, 86 min

• Gilmour93

Spíše než jako k parodii na poslední hororové kusy jsem se k tomu snažil přistupovat jako k černošskému filmu (komedii) a řeknu vám… nepomohlo to. Pouhá recyklace jedničky, neuvěřitelně užvaněná a přeplněná pop-kulturními referencemi, ocenit snad lze jen Marlonovo fyzické „herectví“ (bitva s drůbeží, Kámasútra se zbožím z Tchaj-wanu). Nicméně nevylučuju (myslím tím „považuji za možné“), že fandové Wayansovic světa vulgarit, sexismu, třikrát naruby otočeného rasismu, hulení (toho i toho) a zažívacích dysfunkcí si přijdou na své a snad budou i souhlasit, že zadřená tříska z Abigail je lepší než kapavka..(22.9.2014)

Kriplovaná :-D(22.7.2014)

Hodnocení dávám stejné jako prvnímu dílu a v podstatě bych mohl komentář z jedničky zkopírovat. Tzn. film totální bláznovina a ujetina, ale člověk se fakt 80 minut směje. Jestli je Marlon Wayans úplně v pořádku, tak já jsem čínský bůh srandy. 66%(2.8.2014)

• tatanapope

Film se snaží bezprostředně navazovat na díl první, bohužel zde vsadili na nucený humor, který upřímně nesnáším a vůbec mě nebaví. O tom, že působí vyloženě trapně, až se člověk stydí, že na takovou blbost kouká, snad ani mluvit nemusím.V druhém dílu parodovali hned několik hororů a připomínalo je to jen opravdu velmi vzdáleně. Další věc, která mi vyloženě vadila bylo, že druhý díl prakticky kopíroval ten první, co se děje celkově tyče, včetně humoru a podobně a prakticky mě to málem samou nudou uspalo. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor(24.1.2016)

• Politik

What the fuck? Tohle je tak crazy až to ani není sranda.(13.10.2015)