Ace.A.T.L.

Celkem mě to zklamalo. Čekal jsem upřímně, citelně víc. Chvílema byla atmosféra opravdu parádní, ale v celku je to o dost slabší, než předchozí díly. Nenudil jsem se, ale nebyl jsem, kdovíjak unešenej. Už holt nemají čím, moc překvapit, aniž by jméno Insidious, jakkoliv pokazili. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

linger

Nic, z coho by som padla na zadok, ale dostojne pokracovanie rady. Pozitivom je absencia Patricka Wilsona a pekne vyvedeny hlavny demon. Avsak vtipne prvky ( Elise zisti, ze demonov moze proste "odkopnut", "chutni" ghostbusteri, ktori sa len hraju na profikov) posobia kusok nepatricne. Bohuzial mam pocit, ze hororovy zaner je uz natolko unaveny, ze sa bez kvazi humorneho odlahcenia neobide. ()

wick

Lehce nadprůměrné...celá série mě nijak nezaujala, ale třetí díl jev rámci žánru obstojně natočený. ()

FILMOVKA

Bylo tam pár dobrých momentů, ze kterých šel strach. Ale celkově to patří spíš mezi ty slabší hororové filmy. ()

brasek

Insidious 3 vyzeral zo začiatku najsolídnejšie z celej trilógie. Ale hodnotím rovnako ako predchádzajúce časti, kedže ničím neoslnil, neprekvapil a nevybočil z priemernosti. ()

MaxQ69

Díky absenci rukopisu Jamesa Wana se z prekvelu stala odbytá rutina, která jede sebejistě jenom díky výrazně silnějším prvním dílům stávaící trilogie. Na první pohled pevné mantinely však ztrácejí na stabilitě nepřesvědčivým námětem, ale i špatně vykontruovanou zápletkou, která vůbec nevygradovala, jak by si díl Insidiousu zasloužil. Poloviční vykrádačka prvních dílů je sic koukatelná, lekatelná, avšak dějově je o poznání slabší. 50%. ()

HonzaBarta

Tento film rozhodně nepatří k špatným, ale do kina jsem šel s domněnkou, že se budu bát jako malé dítě, což se bohužel nestalo! Nadruhou stranu jsem si opravdu užíval atmosféru filmu, kterou nádherně doprovázela hudba od Josepha Bishara. Upřímně si nedokážu představit někoho lepšího na složení hudby. Tento díl je bohužel nejslabší ze všech tří dílu. Ale i tak série insidious, patří do mého žebříčku top 10. 75% ()

bonovox

Slabé pokračovanie bez prekvapení, ktoré kráča v šľapajách pôvodných filmov a aj tie ľakačky sú slabé. ()

Majoslav11

Tisíc krát videné ľakačky a postupy. Oproti skvostným prvým dvom dielom razantný pokles smerom dolu. Nehnevajte sa na mňa ale Wan je súčasný kráľ hollywoodskeho hororu. ()

Desmond04

Trojka zatím samozřejmě nejslabší, ale v žádném případě nejde o snímek, který by své diváky urazil či znechutil. Elisa je pro dobro celého Insidious projektu, i díky charismatu Lin Shaye, skvělá postava, která dokážu utáhnout podstatnou část filmu. Tady není na plátně tak často, jak se z popisu může čekat, ale každičká její vteřina je brilantní. "Počátek" má bohužel ale problém v repetetivnosti. Lekačky a děsivé momenty jsou podstatnou část filmu pořád na stejném konceptu chlapíka s inhalatorem, což zážitku moc neprospívá. Postupně se začne obludárium více rozrůstat, ale strašidelnosti předchozích dílů se to moc vyrovnat nedá, tady jde opravdu spíš jen o lekačky. Tvůrci se také pokusili vydat i na trošku volnější notu a nechají hlavní hrdiny vtipkovat a fighteřit s přízraky, což do Insidious projektu moc nesedělo. Ale jo, stále to má svoje kouzlo, a kouká se na to pěkně. Ale obávám se, že sestupná tendence se projeví i ve čtvrtém, zatím posledním, díle. ()

TesterX

Lin Shaye je vrazedkyne vsech hororu. Tahle baba je horor sama o sobe. Kde se objevi, to zkazi. Prosim, uz ji nechte nekdo skonat straslivou a bolestivou smrti. ()

Naghavi

Lin Shaye celý film utáhla a navzdory dvěma pokusům o uškrcení od černé vdovy i ty výpravy do dálavy přežila, když se tedy jedná o předchůdce jedničky...Pacient z plicního taky slušně postrašil, fractured holka byla pěkná a známá dvojice naháněčů nestvůr nebyla moc otravná...80% ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu