1V4N

WTF ?? Toto teda malo ďaleko od 1 a 2. Bolo cítiť, vidieť a počuť, že to nemal na starosti James Wan. Zápletka s mužom v maske, ktorý strašil a robil stopy mi prišla veľmi komická. Chvíľkami som mal pocit, že sa pozerám na Scary Movie. Na konci mohli tvorcovia radšej použiť Molocháče z Lokal TV, ktorý by pôsobil strašidelnejšie. Za každé zľaknutie dávam pol hviezdičky. ()

adamix

To, čo prvé dva diely napĺňalo hrôzostrašnou atmosférou, sa tu úplne vytratilo. Poriadna zbytočnosť, akurát sme sa dozvedeli čo to o jasnovidke Ellis a menším plusom by boli tie inkfartuvyvolávajúce lákačky. Záver o ničom. Nečudo, veď Wan od toho upustil pozornosť rovnako, ako pri sérii SAW, bez ktorého prítomnosti to začalo ísť so sériou dole vodou. ()

DoubleJack

Zatímco původní Insidious považuju za jeden z nejlepších hororů vůbec, třetí díl nepřináší zcela nic nového. Těch pár lekaček nedokáže nahradit atmosféru, která v mých očích chybí. Jeden z problémů je, že hlavní duch není vůbec nijak spojen s ústředním příběhem a ten tak spíš vypadá jako slátanina tří dějových linek násilně spojených dohromady. Neměl jsem pocit skutečného ohrožení a všechno se tak odehraje tak nějak v klidu. Tři hvězdičky jen kvůli tomu, že mám sérii opradu rád. ()

pivomamrad

Ke konci to sice ztrácí trochu dech, ale jinak skvělá hovorová záležitost. Dávám silný **** jen mě překvapuje, ze v den premiéry jsme byly v kině v půl sedmý večer jen čtyři kousky (Plzeň). ()

mikessc

Dobrá kvalitná ducharina ,jednička podla mna najstrašidelnejšia ale tato trojka mi pripada lepšia ako dvojka. Whannell urobil dobru prácu. ()

Fiijay

Tenhle hororovej průjem neměl nikdy spatřit světlo světa, jedná se o nudnou bezbřehou lekačku a k závěru, parodiální Ghost Busters na Insidious, kill me pleaseee! ()

ShortyIC

Dalo sa síce čakať, že už to nebude dosahovať kvalitu prvých dvoch častí Insidious, no som mierne sklamaný. Dosť nezáživný dej, málo scén z prostredia "Diaľavy" a celkovo to namňa nepôsobilo tak desivo ako prvé dve časti. Treba vyzdvihnúť samozrejme hudbu k filmu od Bisharu, ktorá bola dokonale nepríjemná tak ako vždy. Taktiež je tu fakt veľa lekačiek, ktoré boli fakt účinné a zdvihli zo sedačiek nejedného diváka v kine. Príjemne ma oslovil výkon Lin Shaye, ktorá mi miestami pripadal ako hrdinka z akčného filmu (C'mon, bitch). Taktiež dobré odľahčenie počas filmu priniesla dvojka Tucker a Specs. Z môjho pohľadu slabá a zbytočná tretia časť. 60% ()

Pimpy

Bohužel více méně sklamání. Těch lekaček je tam tolik, že sem si na ně zvykl a prostě sem je čekal. Je to jednoduchý, ticho, dlouho nic a následuje lekačka. Bez vyjímky. Z celého filmu mám pocit, jako kdyby to chtěl mít režisér už za sebou. Když se něco začlo dít, následoval konec a tam takových "náhod", že sem málem odešel z kina. Konec filmu vysloveně sráží film ke dnu. ()

Juuroo

Kapitola 3 už bola o niečo slabšia ako prvý a druhý diel. Strašidelné scény fajn, ale väčšina "ľakačiek" je očakávaná (stopy nôh). Stále sa však jedná o nadpriemerný horor. Vtipné scény na odľahčenie boli fajn. 3* ()

Cechyno4

Řemeslně dobře zvládnuté, jak již bylo zmíněno. Co se týče Insidious, nejslabší díl z celé trilogie. Je patrné že Whannell se neodvážil riskovat a nepřišel s ničím novým. Vsadil na klasiku. Popravdě mě osobně přišel první i druhý díl propracovanější a celkově děsivější. Zobrazení duchů tentokrát nepůsobí děsivě(výjimkou je paní v černém :) ) Na druhou stranu kdyby všechny horory dosahovaly takových kvalit jako tento díl Insidious byla by to paráda :) ()

Paveza

Popravdě jsem se trochu bál, aby tento počin nedopadl a neupadl do podobného hnoje jako se stalo u Annabelle ( to se vážně nedalo ). Na druhou stranu musím říct, že jsem Whanelovi věřil, že se s tím popere a a že prošel školou Jamese Wana. No a ono se to povedlo. Pro mě naprosto super zážitek a Whannel jako debutující režisér rozhodně nezklamal. ()

Stumbleine odpad!

Totální DEMENCE. Ani vteřinu jsem se nebál a zhruba od půlky filmu, kdy se partička chystala "vymítat", jsem to už jen posouval po pěti vteřinách ke konci... Z přízraku s kyslíkovou maskou nešel absolutně vůbec žádný strach a všechny postavy od dcerušky a fotříka až po "blogery" a důchodkyni "vymítačku" jednají typicky nesmyslně, jak je ve stupidních hororech běžné.. Ale jelikož tahle slátanina patří do vyhajpovaný série Insidious, tak tomu puboši perou 4 - 5 hvězd a má to přepálených 70% Ovšem realita je někde na 30% Katastrofa.Hrůza..to už je lepší o něco lepší propadák Poltergeist 2015 ()

J.Mayen

Vubec ne spatne pokracovani, tak trochu bych zkritizoval poslednich 15 nebo 20 minut filmu, to by se jeden posral, jak dokazou znehodnotit slibnej film, mne osobne se zatim cela serie libila, mozna hodnotim vys i z duvodu,ze jsem nedavnou videl noveho Poltergeista, ktery dost zklamal a mel jsem chut na neco odvaznejsiho, sice ne dle mych predstav,ale uspokojen. ()

DonBraso

Koukni se tam?Co tam je?Kamera bum.Hele za tebou něco je?Kecáš?Kamera bum....Inu na lekačky je tenhle film třída.Ten by i na hajzlu vylekal psí exkrementy až do ložnice.Jsem velmi rád,že třetí kousek velmi mile překvapil.Ubylo miliony stránek z Koránu o kecech různých mrtvých nemrtvých a jelo se na věc,která pěkně vodcejpala.Nadpřirozeno bylo a nebyl to penis,ale Quinn Brenerovic to utáhla pěkně za opasek.Jasnovidka bába tutovka má um kontaktovat i fosílie před n letopočtem.Režisér Leigh Whannell koukal,učil se a je lepší než dvojka od Wana,kterou jsem neviděl ani celou :) ()

Lula.cz

Nevím, jestli je Insidious 3 slabší díky jinému režisérovi (i když se kolem Insidious motal od začátku taky), ale zkrátka to už nebyl tak lekací horor, po kterém bych se bála jít na záchod. Nic převratného se v trojce neděje a pevně doufám, že nikoho nenapadne natočit další díl. ()

predator.1

1) dobrá 2) shitka 3) megashitka ( u některých komentářů mi zůstává rozum stát! Asi jste ještě neviděli pořádný horor ) ()

HellFireFery

Po skvělém první díle, kterému zdatně sekunduje díl druhý, jsem se těšil na tento prequel, který mohl nastínit další "zážitky", které jasnovidka Elisa prožila. Nakonec jsem se dočkal pouze stokrát viděného hororového kuchtění bez špetky napětí a strachu. Úhlavní nepřítel na mě působí spíše směšně a jeho "strašení" ve mně vyvolávalo spíše úsměv. Mladá dívka hraje skvěle, ale co je to platné, když film jako takový nemá potřebné grády? Oceňuji znovuobjevení čarodějnice a skvělé cameo démona z jedničky, ale pro příště bych se pokusil být více orginálnější a především bych zapracoval na pocitu strachu a bezmoci, které fungovaly na prvních dvou dílech. ()

Aywes

Až příliš lekačkové. Je smutné vidět, jak se série rozpadá. Skutečně měla skvělý náběh prvním dílem. Není to však úplně tak špatný. Problémem je lpění na moderním hororu. Jako puboši z toho budou asi těžce uchcávat, ale mě tam chybí udržení atmosféry a větší sympatizování s postavami. Film rozhodně není špatný. Má své pasáže, které jsou občas i maličko originální. Nemohu ale dát 3* za to, jak tu sérii prostě pokazili. Wan měl taky lekačky, ale ty byly zpracovány opravdu zábavně a děsivě. Vlastně je to jediný film, kde mě lekačky braly. Posledních cca 20 minut filmu hraju už na o dost lepší strunu. Pracuje s tématem série a tak trochu tíhne více k té atmosféře. Já si prostě u hororu nechci ztlumovat neustále zvuk a pak zesilovat. Bez zvuku by byl film jen smutnou taškařicí. Shrnuto - za mnoho WTF momentů, přehnané lekačky a slabá práce s postavami a dějem musím dát pouze 2*. Podprůměrný horor, který začíná smrdět kýčovitostí. ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu