potok.009

Až na ojedinělé výjimky mají následné díly filmových sérií sestupnou kvalitu. Hororový Insidious výjimkou není. ()

RathuVSoak

Pokud jde o takový ty ohledy, co se týče zpracování, obsazení herců atp., k tomu se nedá moc nic co vyčítat. Jako horor celkem kvalitní. To ale nic nemění na faktu, že jsme naproto to samé viděli nyní již potřetí. Kromě obměny času a použití dívčího charakteru do role oběti - ano když už námět ztrácí sílu zachrání to přece nějaký mladý čerstvý maso něžného pohlaví - ale vykompenzuje to něco? Pro mě teda ne. Nevykompenzoval to ani démon v závěrečné scéně, který byl jako vystřižený ze seriálu Čarodějky. Konec. Prosím, no more Insidious. ()

im8

Zklamání. Jak to tak slušně napsat? Mr. Whannell šlápnul do pěkně velké psí hromádky. Nejsympatičtější postava byl nakonec ten slizopudnej Darth Vader. A to chce natočit i čtyřku. Ach jo. Celou dobu jsem trnul hrůzou, že Dermota navštíví Přátelé. Dávám alespoň jednu hvězdu za to, že se tak nestalo. ()

Fiffty

Značný pokles kvality oproti predošlím dvom častiam čo asi súvisí s absenciou Wana na režisérskej stoličke. Napätie počas filmu len veľmi slabé a scenár občas pokulhával. Snaha napodobniť predošle časti tam bola, ale žiaľ to nevyšlo. ()

Lazy87

Něco mezi hororem, Krotiteli duchů a Chuckem Norrisem. Ta buchta mi byla trochu sympatická, bo mám nohu v sádře. Ale jinak to bylo spíš směšné. ()

Bratyslavcan

Veľmi citeľná absencia James Wana v réžii. Whannell dal sérii Insidious novú podobu, ale mne sa zrovna nepáčila. Ľakačiek ako besných, ale príbeh pekne zaostával s veľa nezmyselnými scénami. Atmosféra ma nechytala a náš hlavný démon sa mi strašne hnusil, čo si myslím, že je správne, ale toto bolo moc. Zároveň si robil z duší domácich maznáčikov, čo mi prišlo tiež dosť pofiderne. Kamera založená na: pozriem sa doprava kde nič nie je, pozriem sa doľava a BÚ. Hudba v pozadí mi do scén nepasovala. Ďalej ma priam až bolela mentalita postavy Quinn a vlastne aj všetkých naokolo. Za mňa veľké sklamanie. ()

gggggg

Bohužiaľ, pri tomto pokračovaní už výrazne ubudla aj kvalita. Film si síce stále vie udržať atmosféru, avšak nedokáže upútať. A to ani nehovorím o závere, ktorý bol absolútne odfláknutý. ()

JohnDark

Insidious: Chapter 3, Horor, USA, Kanada 2015, R: Leigh Whannell, H: Stefanie Scott, Dermot Mulroney, Lin Shaye, Tate Berney, Angus Sampson, Leigh Whannell, Hayley Kiyoko, Ashton Moio, 60% ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu