Reklama

Reklama

Annabelle

Trailer 1

Obsahy(1)

John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

verbal

Hned si vážím toho našeho smogu. Bydlet někde poblíž toho psychopata, potkávat ho třeba v obchodě, to by vydalo za tuny polétavého prachu.

na příspěvěk reagoval verbal

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

verbal

On přece nefetuje.. V tom videu to byla mouka. Tedy vlastně, dneska už zase psal o nějakých kapslích, které se dají sehnat v lékárně a vypadají jako koks. Kdo se v něm má vyznat.

na příspěvěk reagoval verbal

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Daji

Inu, na to bychom mohli snadno stvořit tu klasickou pohádku, jak chudý k fantazii přišel. Máš pravdu, bezpochyby pracuje jako agent v utajení pro PČR, CIA, URNA a DEBIL. 

na příspěvěk reagoval kulyk

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

RedAK

Cituji jeho psaná slova:
"Na druhou stranu, to, že jsem multimilionář, v tom sem nikdy nelhal ... a to vás asi sralo nejvíc ... ;-) good nicht fuckers ... :-DDDD"


To asi souvisí s tím, že pracuje v utajení. Nuzný barák, prý zrezlá felina. Nač by si multimilionář pořizoval sídlo, když může bydlet v tom útulném baráčku :)

na příspěvěk reagoval RedAK

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Daji

To naprosto odpovídá onomu interiéru, ve kterém nám prezentuje svůj exteriér. Už jen stačí, aby kvůli kokainu rozprodal tašky a bude bydlet na obecním chodníku. 

na příspěvěk reagoval Daji

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

RedAK

Neblbni, to na veřejnosti neriskuj. On je totiž přes to video všechny odhalí a zažaluje. Já už jsem jednou nohou v kriminále, ale mrkni, tady je prý jeho adresa .. máš to na obrázku:)

na příspěvěk reagoval RedAK, verbal

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Daji

Já bych si to pustil, ale bohužel zrovna sedím se sportbaru a obávám se, že bych tím mohl vyplašit zákazníky a spustit protipožární systém. 

na příspěvěk reagoval Daji

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

Daji

Prosím Tě, řekni mi, že je tam někde od Vás, jo? Být z mého okolí, musel bych spáchat nukleární sebedestrukci. Takhle to je na Vás.)

na příspěvěk reagoval Daji

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

RedAK

To už udělal.. ale je dávno smazaný. Škoda jen, že jsem si ho nestáhla, ale mělo to horší kvalitu, než ta dnešní videa. Třeba se ještě dočkáme!

Beckett: To jsou prý jeho bejvalky, asi ho straší jejich mrtvoly!

na příspěvěk reagoval kulyk

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Daji

Měl by pro fanoušky udělat nějaký kokainový live stream, hned bych pohonil. 

na příspěvěk reagoval Daji

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Už někdo přemýšlel někdy nad tím, proč si Slipník dělá hlavně ženské fake účty?

na příspěvěk reagoval Bloody13

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Flipnic

Ano, zase vskutku zdařilý pokus, jak ukázat, jaký jsi vybouchaný pičusek. Jako bys nevěděl, že to, co říká Krapet Valia není dvakrát irelevantní. Příště zkus nějaké relevantnější informace, třeba od P.P. (pan Piko), ubohý paciente.

Uživatel Evil_Doll smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

13.04.2020

Minulý rok jsme se dozvěděli, že Kingův horor Prokletí Salemu se po letech dočká nové verze. Produkovat ji měl James Wan a do scénáře se pustil Gary Dauberman, jenž napsal například nové To nebo… (více)

Manželé Warrenovi zpět pro třetí Annabelle

Manželé Warrenovi zpět pro třetí Annabelle

18.10.2018

Patrick Wilson (Aquaman) a Vera Farmiga (Zdrojový kód) si zopakují své role Eda a Lorraine Warrenových v třetím dílu spin-offové Annabelle. Příběh třetího filmu se bude točit okolo proslulé panenky,… (více)

Třetí Annabelle má režiséra

Třetí Annabelle má režiséra

24.07.2018

Vražedná panenka Annabelle je k nezastavení a tak studia Warner Bros. spolu s New Line během Comic-Conu oznámila, že její třetí díl dorazí pravděpodobně už v létě příštího roku. Pokračování spin-offu… (více)

V zajetí démonů potřetí

V zajetí démonů potřetí

27.06.2017

Alfou a omegou dnešního Hollywoodu jsou propojené filmové vesmíry. U Star Wars nebo Marvelu šlapou na jedničku, jinde se více či méně klopýtá. Naposledy se trochu spálil vesmír s klasickými monstry,… (více)

Reklama

Reklama