Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

Derek

zo začiatku (takých prvých desať dielov) ma to zaujalo a celkom aj bavilo, ale postupom času je z toho strašná nuda. scénaristom chýba viac invencie (skoro každý súboj medzi hlavnými hrdinkami a démonmi sa odohráva buď u nich na povale, alebo obyvačke) a nápadov, ktoré by pomohli fádnemu deju (je to ako s tymi súbojmi - stále o tom istom). celý seriál navyše pôsobí lacným dojmom. pozitivum je prítomnosť celkom pohľadných herečiek. ()

hygienik

ak toto mi pomína mladosť. Ako teenager som tento seriál mal veľmi rád. Spĺňal všetky moje vtedajšie predstavy: 1. nech je to fantasy, 2. nech to má spád, 3. nech to má veľa zvratov deja. Keď si uvedomím, že tento seriál je určený práve pre TEEN kategóriu, myslím, že splnil svoj účel a dávam mu s radosťou i nostalgiou 5 hviwzd. ()

jurama525

Z prvu docela koukatelny serial zaobirající se magiji a bojem s demony. Postupem času ale jako by ztracel své kouzlo a stávala se z toho trapná nuda. Jinak dobre na zahnáni nudy ()

Patw

Nejvíce mě ve 3tí sérii naštav odchod "problémové" Shannen Doherty alias Prue. Byla to nej na seriálu. Ale s i s příchodem Rose McGowan alias Page jsem koukal. Seriál měl skvělé kostými i triky, ke konci celého seriálu se mi to zdálo o ničem, ale i přesto patří tento seriál mezi ty moje nejoblíbenější ()

kajas

Ty holky mi jsou sympatické, ale každopádně mohlo být tak o tři řady méně, tvůrci už se hodně vykrádali. ()

lucifrid

Seriál mého dětství, ale i dospělosti, takové mé Gilmorky. Viděla jsem to tolikrát, že už jsem to přestala počítat. A rozhodně jsem neskončila. Nejradši mám Phoebe a její hledání sama sebe. ()

Petaxis

Moje dětství, nemůžu jinak. Objektivně to samozřejmě na 5* není. A první série byly o mnoho lepší než ty poslední, tam to šlo bohužel hodně dolů. Ale série 1-4 jsou prostě kult. A devadesátky byly fakt super. ()

Mickalle

Moje fantazie si tady rozhodně přijde na svý, kdo má rád Fantasy, bude si tady rozhodně ulítávat:o) ... Někdo koukne na půlku jednoho dílu a hned tomu napaří odpad, takový lidi nechápu, když hodnotím film, tak ho nejdřív zkouknu celej... ()

Frenegonda

Je to pochopitelně pro děti ale na ty holky se fakt dobře dívá...jedna hvězda za každou z nich... hehe na zbytek štábu nějak nezbylo ()

OG_Swifty

Podobný názor jako Berg.12 --> Sympatický seriál o sestrách čarodějkách, které pomocí nově objevených schopností bojují se širokou škálou různých démonů a příšer všeho druhu. Po smrti Prue (Brenda z Beverly Hills) ztrácí seriál určité kouzlo a šťávu, nová sestra v podání Rose McGowan mě osobně neoslovila a s postupem další a další sezony od zlomového okamžiku seriál upadá do nesmyslů, kdy tvůrcům dochází dech a vymýšlí samé kktiny.. Do smrti Prue až na pár dílů příjemné odpolední pokoukání (4 hvězdy) a od nástupu nové sestry postupně seriál upadá až někam k jedné hvězdě / odpadu. ()

GILLWANDER

Dobré staré časy sú dávno preč a ja už nie som tak zhovievavý ako v naivnej minulosti preto tento gýč nebudem šetriť a pošlem ho rovno do riti... Škoda môjho detského drahocenného času...10% ()

kagemush

Oblíbený seriál mé přítelkyně,mnou trpěný,protože si ho nahrává a pak pouští,když nejsem doma.Když náhodou jsem doma,tak i protrpěný. ()

jhr

Čarodějky já osobně považuji za celkově průměrný seriál a ve srovnání třeba právě z Buffy mu chybí nejen ten specifický humor ale i akční scény jsou celkem nudné a příběhy nezajímavé, celé to zachraňují hlavní postavy a jejich představitelky (z výjimkou Shannen Doherty, která byla v prvních třech sériích neuvěřitelně otravná a její odstranění seriálu velice prospělo), které jsou prostě nejen pěkné holky ale i celkem solidní herečky! Poslední dvě série my přišli už jako neuvěřitelná nastavovaná kaše bez zajímavějších nápadů a je dobře že už skončil, což je přesně to co u těch nejlepších seriálů nemůže nikdo říct! ()

Nuala

Jako malá jsem je měla ráda, jako větší už jsem rozumnější, takže tři hvězdičky když to zprůměruju :) (nebo taky jedna hvězdička pro každou čarodějku) ()

Nach

První série byly fakticky zajímavé. Pak to s kvalitou šlo strmě dolu, jen občas se ukázalo světlo na konci tunelu. Přesto se seriál nedokázal vrátit do svých původních kolejí a jeho zakončení nebylo ani zajímavé, překvapivé, epické, vkusné. Bylo přesně takové, jako všechny pozdější řady... zbytečné. 50% ()

bukowski83

Což o to, když jsem koukal na první sérii, která premiérově běžela v televizi celkem se mi to i líbilo, ale s odstupem času mě ty tři čarodějnice začali pořádně lézt krkem a nemůžu je ani vystát. ()