Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

sanjozko odpad!

i telenovela je zábavnejšia ako táto totálna kravina pre vymleté americké deti, jednoducho nepozerateľné, mám veľmi rád či už filmy alebo seriály o nadprirodzených silách, ale tento seriál je strašne trápny a strašne detinský a keď som videl tú jednu časť, tak som si prial radšej scény kde tie tri kravy nekúzlia :) ()

Lujna

Tento seriál je občas tak strašně stupidní, že si říkám jestli nebyla škoda času se dívat na všech 8 sérií... Musím přiznat že to je totálně hloupé a dokoukala jsem jen proto, že jsem propadla pubertálnímu snění. Každou chvíli nějaké klišé, po nějaké době se i klišé opakují, ale jsou tam i dobré momenty. Pro třináctileté slečny naprosto dokonalé. Pro dospělé jen jako výplach mozku. Doporučuju originální znění s titulkama...hned to zní míň stupidně....většinou :-D ()

BellaRagazza

Jeden ze seriálů mého dětství. Od 4. nebo 5. řady to sice stojí za pendrek, ale jinak oddychové, líbivé pokoukání protkané trochou magie. :-) ()

arabrabka

Protože se jedná o seriál na kterém jsem vyrostla, těžko být zcela objektivní. Teď po letech nedostatky (především po trikové stránce) bijí do očí, ale i tak nemůžu dát méně než čtyři hvězdy. Stále se domnívám, že seriál postupem času neklesal na úrovni, měnil se. Takže pokud někdo očekává, že osmá série bude stejně zábavná a jednoduchá jako první (1 díl = 1 démon = 1 vítězství), musí být zákonitě zklamán. Když se člověk smíří s tím, že děj se vyvíjí, pak dostane 8 plnohodnotných sérií. Samozřejmě, že ne všechny díly jsou stejně kvalitní, naopak kvalita kolísá, ale ne natolik, aby to výrazněji vadilo. Celý seriál ze začátku táhne Shannen Doherty, po přeobsazení je největším tahounem patrně Alyssa Milano. Co naplat, na Rose McGowan si jeden musí zvyknout. Herecky mi ale postupem času byla nejbližší Holly Marie Combs. A nakonec i samotný závěr sází především na ní. A to zcela oprávněně... Dějové zápletky jsou většinou průhledné a očividné, což znamená že Čarodějky nikdy nebudou ničím víc než oddychovým seriálem. A to je dobře. Nemají na to, tvářit se seriózněji. Každopádně to bylo hezkých pár let a úvodní znělku (How Soon Is Now) už patrně z hlavy nikdy nedostanu :) ()

RomanHood

Je to prostě relax. Něktéré díly měli docela zajímavý nápad, např. avatáři a utopie atd. atd... bylo toho více. V paměti mám asi nejvíce, když se na scéně objevili z budoucnosit Chris a Wyatt - dobrá atmosféra. Naopak některé díly by mohly vyhrát etiketu odpadu. Tři pěkné holky běhají, kouzlí, kopou a zachraňují svět. Co chcete víc?:)) V tv uvidíte spoustu horších seriálů. Sečteno podtrženo 50% ()

Nevaro

Potencial tohto serialu dosiahol maximum, je vnom vsetko, co sa magie tyka. Prva seria slabsia, siema a osma predlzovanie nevyhnutneho, ale bezpochyb najlepsi sierial, co som kedy videl, otvorte oci. ()

Korra

Nudné postavy, nudný děj, jediné, co mě na tom někdy baví pozorovat, je oblečení tří sester (z modního hlediska). Ale to mě zabaví asi tak na 5 minut a potom to musím přepnout. Na druhou stranu, když je vám tak 12 let, je to asi docela příjemná zábava. ()

F618

Skvělá pohádka nejen pro děti o čarodějkách a démonech. Herecké výkony hlavních hrdinů sice občas trochu pokulhávají, některé dialogy mi přijdou přiblblé a poslední série je už dost přehnaná, přesto mám tento seriál ráda a dávám 5*. Už jen za Alyssu Milano, Juliana McMahona a jejich mísení dobra se zlem a za skvělou Shannen Doherty. ()

Tomasek.

Některé série už třeba byly slabší , ale pořád to byly ty staré dobré čarodějky . Zbožnoval jsem je , až do určitého věku , kdy mě to nějak přestalo bavit , a přešel jsem na 'vyšší level' . ()

Eclipsis___

Myslím, že keby osadenstvo portálu malo o 10 rokov menej, bolo by hodnotenie filmu okolo 70%. Pre staršieho diváka žiaľ infatilný seriál na 2 a pol hviezdy.... ()

ES13

Moje dětství. A ten seriál i přes negativní ohlas tady (což mě překvapilo) miluju! Můžu koukat na ty epizody dokola a vydržim u toho i den. ()

mcac88

Nuda, nuda a nuda. Jen holky jsou hezký ,to jo ale herečky do opravdu nejsou. Pár dílů jsem viděl a už opravdu nikdy nechci znovu ()

JBpivosaj odpad!

Nahnat je všechny do porna! Pak by se na to dalo koukat a hvězd by to mělo bezpochybně víc. Bohužel tato oblečená verze nestojí ani za tuto druhou řádku... ()

ShamiraNahari

Já si nemůžu pomoci,ale tenhle seriál mám ráda do teď. Vím, že je to béčko a tak,ale prostě ho mám ráda takový jaký je. I když všeobecně nemám ráda dabing,tady to neplatí. Sice po tom co odejde ze serialu Julian to hodně upadá,a pak už to ztrácí na logice, neustále cestovaní časem,umíráni a zase oživování... Nejlepší je to do konce 4.serie pak jde kvalita hodne dolů. Dala bych 3 ,ale říkám si , že i teď v dospělosti na to občas čumím a bavím se takže si to asi zaslouží ty 4. ()

Onlajn

Kdysi jsem tento seriál sem tam sledoval, ale teď mi to přijde nudné. Každý díl je o tom samém. Ten samý příběh ve všech dílech. Seriál, který možná ocení děvčata. ()