Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

movemat

Prvé časti boli dobré. No neskôr sa to nekonečne točilo a točilo a točilo až vam to prišlo strašne nudné a niekedy až trápne. ()

chicab8

Hrdinky seriálu mi přirostly k srdci v neklidném mládí a pak už se nedalo svítit, držela jsem se zuby nehty až dokonce, ale mnohdy to bylo o fous (abych televizi/počítač nevyhodila z okna). Téměř v každé sérii přišlo největší zlo, se kterým se sestry ještě nesetkaly, to porazily, klasicky se nadpřirozeně zavřely dveře a hop do další série - noví muži, manželské a partnerské peripetie, děti, skloubit normální a nadpřirozený život (věčná otázka), zaklínadla, démoni ... blížíme se ke konci série = objevuje se další ultimate power/evil, zase ho nějak porazily a jedeme znovu. Osmkrát to zkrátka bylo moc. ()

14neo11

Další seriál na kterém jsem vyrůstal a to jsem kluk. Ano s odstupem času vidím laciné triky, primitivní děj, místy absurdně trapné akční scény...ALe to mi tehdy zas tak nedocházelo a tyhle tři kočky si mě získaly v útlém věku. Prue, Pheobe, Piper apo sléze i Page. Byl to tak trošku i fenomén a teď, když to dávají v televizi, tak nikdy nepřepnu a pousměju se nad tím, jak jsem to kdysi strašně žral a na danou epizodu se dodívám. :)) ()

johhny007 odpad!

Doopravdy seriál na , který sem se vždy rád díval 4hvězdy Jenže do 4serie 1.změna dabingu 2:zvyk na phoebe , piper s prue 3:Rose mcgowan mi nesedí a ten její dabing hrůza,děs!!! Do 4 serie 8/10 po 4 serii 1/10 TAK TOHLE SEM PSAL 12.10. Ale taková neustála změna dabingu už mě fakt štve a epizoda za epizodou slabší a slabší už to fakt nemusím :/ 10% ()

MrBrightside

Tri hviezdy za čas, ktorý som pri tom strávila ako dieťa. Inak s točením seriálu mali v polovici prestať, prvé dve-tri série boli fajn, no potom to šlo dole vodou. ()

katu147

Tento seriál doprovázel mé dětství, koukala jsem na něj každý všední den, kdy ho dávali. Moc se mi líbil, ale teď už je to jiné. Už to nevidím těma dětskýma očima, ale těma realnějšíma. Jako dítě tam vidíte pravdu... Přemýšlíte nad tím coby bylo kdyby to tak bylo, nebo kdybych byla taky taková. Bylo to krásné. Ale to je vše a ten minulý čas se k tomuto seriálu hodí. Bylo pro děti... ()

megan017

Charmed byly první seriál, typu Buffy(i když ta si vede ne daleko větší úrovni) a celkem to na mě zapůsobilo. Průměrný seriál, ale přesto hodně oblíbený a uznávaný. Rozhodně budu vždy patřit mezi mé oblíbené. Tři sestry(když počítám Paige tak 4) , které se vypořádavájí s osudem býti hodnými čarodějkami a zároven vést normální život, je někdy i celkem zajímavé. Dle mě byla nejlepší 5.serie. Postavy-Prue:Místo otravná a arogantní starší sestra, co nemá na práci nic jiného, než se plést svým sestrám do životů. Piper:prostřední sestra, která později zaujme post té nejstarší, je velmi sympatická, krásná a někdy svým charakterem připomíná Moniku z přátel. Phoebe: Spratkovitá mladší sestra, která má více-méně šmrnc a její charaktér nejlépe zraje. Paige-Nejmladší a moje nejoblíbenější sestra, která je dobrosrdečná, chytrá a zábavná. Seriál hodnotím všemi hvězdičkami, jelikož je to velmi dobře propracovaný seriál, který si dobrý průměr zaslouží...Rozhodně to stojí za podívanou. (Poznamka pro muže:Sestry skoro vůbec nenosí podprsenky) ()

viky13

Nesmrtený seriál. Jeden z prvních seriálů ,co jsem kdy sledovala. Jistě ovlivnil mé dětství ,i když s přiznám ,že někdy jsem z něj měla noční můry:D. Všechny hlavní postavy mají svůj charakter a své osobní kouzlo a já jsem měla vždy nejraděj Paige ,asi proto ,že si dělá věci po svém a je sebevědomá. Viděla jsem první i poslední díl ,a na rozdíl od jiných seriálů ,tady jsem s koncem spokojená. Úžasný a originální!! ()

Luki.V

Tak jsem si zase zavzpomínal na staré dobré časy. Seriál už skončil, ale u mne si našel místo v srdci, což se povedlo jen jednomu dalšímu seriálu a to jsou Akta X. Kvalitativně nejlepší jsou jednoznačně první čtyři série, tedy doba kdy se do psaní scénářů nerozhodla pustit i Alyssa Milano, která nejspíše trpí pohádkofilií jelikož v každé sérii se od té doby našlo 2 - 5 dílů kde se to doslova hemžilo elfy, trpaslíky, vílami, leprechauny a další trapnou havětí... dokud se tyto díly netýkaly hlavní dějové linie a dělaly si ze sebe legraci (viz. 5x01 což je mimochodem perfektní díl) bylo všechno v pohodě, ale tvůrci postupem času nechali ty pohádkové odbočky příliš zasahovat do hlavní linie. Pokud pominu tedy těchto pár epizod jsou Charmed neskonale zábavným a vtipným seriálem, který se nepáře vůbec s ničím takže v jednom díle vidíte vtipné trable sester, které se musí vypořádat s náladovou těhotnou Piper a hned za chvíli ji vidíte domlácenou na zemi s otevřenou zlomeninou. Scénáře byly z 80% povedené z počátku s často inteligentní pointou a originální nápady tvůrci z tématu třískali až do konce, i když od sedmé série je již patrný pokles originality zápletek a seriál začíná natvrdo vařit z vody. Taky se zde šikovně odkazuje na opravdu praktikovanou magii, ať už tu Wiccanskou nebo ty další, i když občas se tvůrci dopustili školáckých chyb (Za čarodějnických procesů v Salemu se neupalovalo nýbrž věšelo). Nebýt těch zmíněných extrémně trapných epizod a znatelnou degradací scénáře v 5. - 6. sérii nebál bych se označit Čarodějky jako nejlepší fantasy seriál, a taky je jediný fantasy seriál který můžu sledovat pořád aniž bych se u něj válel smíchy po zemi nad trapnosti a debilitou toho všeho :) 1 - 4. série *****, 5 - 7. série **, 8.série ***. ()

LuNaj odpad!

Nepamatuju si, že bych kdy viděl trapnější seriál. Síla tří...uááá. Dééémon, fííha,... Humus. A teď přátelská rada na závěr- přepněte si na jakýkoliv jiný program, než na jakém běží Čarodějky (opravdu- jakýkoliv, třeba i nějaký přírodopisný ukazující růst trávy v přímém přenosu) a pro jistotu rozflákejte ovladač. Tak. A můžete klidně spát. ()

amyth odpad!

Pravděpodobně parodie na Buffy, Angela a Sabrinu. Ty scénáře snad psal někdo z Venezuely nebo Argentiny ()

Joe16210

Tady jsem se nemusel o hodnocení moc rozhodovat - seriál Čarodějky je moje srdeční záležitost a u tohoto seriálu oceňuji kromě výnikajícího nápadu také herecké výkony hlavních hereček. Myslím si, že odchod Shannen Doherty po skončení 3. série seriálu na kvalitě neubral a příchod Rose McGowan pouze seriál nadupal čerstvou krví a úspěšně pokračoval až do svého zdárného konce... ()

Marrianna

Průměrný klasický seriál pro teenage, tak co čekat, že? Ale mě některé díly bavily a kladem u tohoto seriálu je, že i nějakým způsobem končí a i když je to zdlouhavé, celkově se pak vykresluje děj, který se rodí pomaloučku od počátku až do konečných dílů. ()